Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

Ja gledam posle sto godina neki WTA mec 🙂 I stvarno nije lose. Collins pokusava da se boostuje, to radi uvek prema svom boksu, nikad prema Barty, ipak ameri imaju taj borbeni duh u sebi, ona je sama protiv svih i to joj je jedina sansa da ne potone.

Barty je bas simpa smirena i tiha, mada nisam video bas puno od hvalospeva koji du pristizali sa prethodnih njenih meceva. Volim kad se teniser ne oslanja iskljucivo na snagu i veujem da dobija ovo u trecem setu.

Link to comment
Share on other sites

Gledam Marijanu Veljović i pitam se - je li ikako moguće popraviti nastalu štetu, barem malo? Ili se svakom eventualnom “intervencijom” situacija samo pogoršava (što mi pomalo nevjerojatno zvuči u ovom trenutku, da se može pogoršati mislim; toliko je loše 🙁). Šta li joj je trebalo to…🙁

 

Lijep i emotivan govor Collins.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kriv i dužan said:


Na W za Petru uvijek (a i na drugim turnirima). Na RG za Igu. Da vidim da li znam 😁

A na svakom za Halep, ona mi je prva ljubimica :heart:

Mada navijam i za ove dve, takođe. Za Barti ne navijam nigde ni inače, na USO je izuzetna prilika da kompletira slemove pa je samo to razlog, pošto generalno nemam ništa protiv nje, ali previše mi je bezlična nekako. I naravno navijam za nju kad me njena protivnica nervira, ali teško da se to računa :classic_biggrin:

Inače mi se najviše sviđa(la) igra Azarenke, ali od toga danas samo vidimo odjeke povremeno, nažalost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

A na svakom za Halep, ona mi je prva ljubimica :heart:

Mada navijam i za ove dve, takođe. Za Barti ne navijam nigde ni inače, na USO je izuzetna prilika da kompletira slemove pa je samo to razlog, pošto generalno nemam ništa protiv nje, ali previše mi je bezlična nekako. I naravno navijam za nju kad me njena protivnica nervira, ali teško da se to računa :classic_biggrin:

Inače mi se najviše sviđa(la) igra Azarenke, ali od toga danas samo vidimo odjeke povremeno, nažalost.


Auu kako sam na Simonu zaboravio. Da, da, ona ti je omiljena. Nego, znam da se ne sjećaš (😁😛) ali malo nakon što sam došao na stari forum sam jednom prilikom komentirao da od velike trojke gotiviš i Rafu a odmah nakon toga sam se “ispravio” i rekao da sam te pomiješao sa Gaby a da ti ustvari gotiviš Feda 😄 Sve slatke mačje sličice ovoga svijeta mi u tom trenutku (i neko vrijeme nakon toga) nisu mogle pomoći 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...