Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

19 minutes ago, Clash said:

Pa brate prosto je.

Imamo litijum, napravimo baterije, napunimo ih kad je jeftina struja i eto resenja.

Em ekoloski em lideri u regionu.

Al dzaba, nece zuti rudnik a djilassolakmarinika doveli Tinto Rio.

 

The world's largest UPS, the 46-megawatt Battery Energy Storage System (BESS), in Fairbanks, Alaska, powers the entire city and nearby rural communities during outages.

 

https://www.vice.com/en/article/z43q49/behold-the-worlds-largest-battery

 


 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, A sad said:

 

Meni je Hrkalovicka bas extra, na onim slikama sto se cesto vrte. Ali video sam i par fotki gde mi bas lose izgleda. Jbg nikad je nisam video uzivo. Taj njen pogled mi je bas seksi. 

Gde bre extra, konstantno ima pogled da te navatala da lajkujes sponzoruse sa instagrama. 

 

4 hours ago, Constantin said:

AgroLaki se pali na Dixi...šta na to kaže Pixi...emoji851.png

Kako ste to zakljucili lebac vam, kad sam napisao da je odvratna. Ne bih opstio sa njom ni preko Skaj telefona. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Constantin said:

Ma ne bih joj oprostio....mada, sada kad bolje pročitam....taj napaljenko je bio @A sad a ne ti....ti maštaj "iz daleka" na npr. ovu Zavetnicu...:smiley53:

Jbg A-Laki....revolucija traži žrtve...zbog boljeg sutra. :61:

Od tih žrtava revolucija tu je Veljo/mašina_sa_rukom_nared/Ilić gadno podbacio kad je trebao da nagna babu i da se žrtvuje za sve nas.

@JohnnyDragon ista asocijacija istovremeno 🙂

Edited by urosg3
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koje su ovo price..Dobra Hrkalovicka riba,navija za partizan. Pustena na slobodu....neke stvari nikad nece izaci iz ovog naroda, a sta to, nije mesto.

 

🤡

 

Znaci na krajo Savo ode u spavace...protesta nema,verujemo u rec preCednika.. Jbs sve ostalo, u Boru se uziva..sto su se ljudi zrtvovali nista. Stavio bi 100 eura na Savo ministar ekologije u sledecoj vladi xD

 

Ispunio je sve zahteve, takoje bio mudar preko telefona..Zvalavi: Predsenik sam svih gradjana..itd..fuj

Link to comment
Share on other sites

 

Danas sednica Vlade o aktuelnim pitanjima, pozvan i Vučić

 

Malo ih uhvatila prpa, narod na ulicama, blokada traje sat vremena, putari spremni, elektroenergetski sistem spreman, rudari rade udarnički, blokada čitav dan, desetine hiljada ljudi bez struje, Obrenovac bez grejanja, bez struje i bez vode, a onoliko se nagutali otrova iz TENTa za opšte dobro.

Šta dalje, tražiti krivce ili rešenja? 

Hoće li se reći ko se od ministara meša i u poslove koji ne pripadaju njegovom resoru , a ko se ne meša ni u svoje poslove?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Div said:

 

Danas sednica Vlade o aktuelnim pitanjima, pozvan i Vučić

 

Malo ih uhvatila prpa, narod na ulicama, blokada traje sat vremena, putari spremni, elektroenergetski sistem spreman, rudari rade udarnički, blokada čitav dan, desetine hiljada ljudi bez struje, Obrenovac bez grejanja, bez struje i bez vode, a onoliko se nagutali otrova iz TENTa za opšte dobro.

Šta dalje, tražiti krivce ili rešenja? 

Hoće li se reći ko se od ministara meša i u poslove koji ne pripadaju njegovom resoru , a ko se ne meša ni u svoje poslove?

 

 

 

 

Hotje to hotje, kad na ministarska mesta postaviš klimoglavce/dupeuvlakače umesto sposobnih i odgovornih ljudi. Ali jebi ga, da nije tako onda drug PreCednik ne bi mogao glumiti sveprisutnog supermena, a neko sposoban bi možda i ugorozio njegovu apsolutnu vlast. U normalnim zemljama se nakon ovakvog pičvajza da ostavka, da te ne teraju govnjivom motkom. Kod nas je to uvek pitanje "više sile" a verovatno će i početi akcija pranja kroz medije.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Constantin said:

Ma ne bih joj oprostio....mada, sada kad bolje pročitam....taj napaljenko je bio @A sad a ne ti....ti maštaj "iz daleka" na npr. ovu Zavetnicu...:smiley53:

Jbg A-Laki....revolucija traži žrtve...zbog boljeg sutra. :61:

Ni jedna ni druga nisu do kolena Hani, tako da.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Juan said:

Ni jedna ni druga nisu do kolena Hani, tako da.....

 

Dobra je i Hana. 

5 hours ago, McLeod said:

Nikad mi nije bila jasna pomama za njom, skracena tipicna Ana Mihajlovski plavusa.

 

Lako je tebi kad u tvom soliteru ima 10 boljih, moras da razumes i nas koji ne zivimo u tako ugodnom kraju. 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...