Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts


Surak radi u zgradi preko puta pa je jos pre 2 dana poslao sliku 

ambasador.thumb.jpg.eccf4685c031aa39a6a7e5cff14756d5.jpg


Jos tad rekoh, ovo je kao u tri karte za Holivud kad Tito prolazi kroz selo...
 
 
Ja se setih nekog reportera, koji je obilazio Severnu Koreju, kako je fasciniran time što su svuda u Pjongjangu, bilbordi i slike Kima, pa nadjoh paralelu....[emoji848]
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da li ce ikada ovi duduci probati da predju na neki novi nivo ?

Zar nisi mogli, naprimer, da kažu da u sklopu otvaranja hotela i posete predsednika ( ili već koja god je ovo prilika) daruju sigurnoj kući, nezbrinutoj deci, đacima... iznos od cca 15-20k jura koliko je ova budalaština koštala.

Onda se javi i predsednik i pohvali dotičnog i sere kako njemu ne trebaju bilbordi, kurci palci jer je on megacar i bolje da te pare odu deci, ženama.. i  već sve ostalo kako ide njegova svakodnevna priča.

Onda to izvrte Informeri, Aloi i ostali za 300 evra u paketu usluga za 10 medija i svima dobro. 

To vide i ostali regionalni šerifi , pa i oni moraju tako, da ko slučajno ne pomisli da su oni nešto gori.

Mislim nije to nuklearna fizika, to se radi na Zapadu odavno, čudi me kako ovi Vucicevi PR Izraelci to malo ne poguraju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Vucicev PR radi savrsen posao vec 10 godina, jer im se pravo jebe sta cemo ti, ja, i nama slicni da misle, i da li nesto nekome vredja inteligenciju, jer im od nas ocigledno ne zavisi pozicija. 

Savrseno su svesni trzista kojem se plasiraju, koga mora - kupi, ko je dovoljno glup da ne povezuje nista (a tih je nazalost puno), njima plasiras taj imbecilni marketing, penzosima 150jura, i miran si...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ne sam Safete said:

Kaže Bizon- Moram da kažem na ovim protestima najveći broj pristalica SNSa je bio.

Dorelih 'ha-ha' reakciju na post..jer,sta drugo?

Medjutim..po nekim istrazivanjima,prilican broj clanova SnS je takodje protiv projekta..tako da Bizon ovde jeste na nekom tragu,ali sama izjava mu je..vic.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Crni Bombarder said:

Dorelih 'ha-ha' reakciju na post..jer,sta drugo?

Medjutim..po nekim istrazivanjima,prilican broj clanova SnS je takodje protiv projekta..tako da Bizon ovde jeste na nekom tragu,ali sama izjava mu je..vic.

 

Da, ima i njih. Ali će zato 03. aprila da izađu i revnosno glasaju za svoju sektu. Imam u firmi koleginicu, fakultetski obrazovanu, koja nema ništa protiv vučića i SNS. Hvali ih za neke poteze (uglavnom digitalizacija, podizanje ekonomije - to ona kaže), nešto tu i tamo iskritikuje. Ali ova priča oko ekologije i RT je naljutila i naterala da izađe na protest. Dopada joj se Savo Manojlović, ali opoziciju prezire više od SNS, baš ih onako sočno pljuje, sa nekim posebnim žarom u očima, koji ne vidim u tim retkom situacijama kad kritikuje SNS. Đilasa recimo ne može da smisli, Marinika joj je kao ok, ali nema šanse jer je žena. Argumente o otimanju države, institucija, medija, ne priznaje i ne slaže se sa tim... informiše se uglavnom sa RTS i čita Politiku (onda nije ni čudno, jel?)... 99% sam siguran da će ponovo glasati za SNS jer i dalje smatra da su oni najbolja opcija, uz određene korekcije njihove politike (RT i ekologija)... 

 

Zato je vučić i odradio ovo pokajanje... ne samo zbog pritiska, nego jbg fokus grupe kažu da i njegovi to neće...

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

Vucicev PR radi savrsen posao vec 10 godina, jer im se pravo jebe sta cemo ti, ja, i nama slicni da misle, i da li nesto nekome vredja inteligenciju, jer im od nas ocigledno ne zavisi pozicija. 

Savrseno su svesni trzista kojem se plasiraju, koga mora - kupi, ko je dovoljno glup da ne povezuje nista (a tih je nazalost puno), njima plasiras taj imbecilni marketing, penzosima 150jura, i miran si...

vucicev pr je smesan, radi se o sistematskom krsenju zakona iz tog ugla mogu da rade sta hoce...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Dodelih 'ha-ha' reakciju na post..jer,sta drugo?

Medjutim..po nekim istrazivanjima,prilican broj clanova SnS je takodje protiv projekta..tako da Bizon ovde jeste na nekom tragu,ali sama izjava mu je..vic.

I jeste za 'ha-ha'

 

Nego, imam osjećaj da će zonbi biti prvi pacov koji napušta SNS brod, ako ikada do toga dodje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno naivno pitanje: povučene su razne neke stavke zakona o referendumu, ali ostala je ova da više ne mora da izađe 50% da bi referendum bio važeći.

Koje je mišljenje pravnika ovde po tom pitanju i zašto to uopšte niko i nije pominjao kao zahtev na ovim protestima?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, djole said:

Jedno naivno pitanje: povučene su razne neke stavke zakona o referendumu, ali ostala je ova da više ne mora da izađe 50% da bi referendum bio važeći.

Koje je mišljenje pravnika ovde po tom pitanju i zašto to uopšte niko i nije pominjao kao zahtev na ovim protestima?

 

Tako je po ustavu. 

Link to comment
Share on other sites

 

Tako je po ustavu. 

 

Neka me neko ispravi ako grešim, ali iz Ustava je 2006. uklonjena stavka da mora biti 50%, međutim nigde ne stoji da se ne sme doneti neki drugi zakon po kom bi minimalna izlaznost za važnost bila 50%.

 

Tek je ove godine ta stavka ukinuta iz zakona o referendumu.

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, djole said:

 

Neka me neko ispravi ako grešim, ali iz Ustava je 2006. uklonjena stavka da mora biti 50%, međutim nigde ne stoji da se ne sme doneti neki drugi zakon po kom bi minimalna izlaznost za važnost bila 50%.

 

Tek je ove godine ta stavka ukinuta iz zakona o referendumu.

 

 

Zakon nije bio usaglasen sa Ustavom iz 2006. Zakon o referendumu je donet 90ih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doc Holiday said:

haha...  RTS 1 trenutno...  Emisija o Rumunima iz Uzdina.....  shlihtanje zbog vredjanja Marinike -  level pro

Neka istorijska lekcija o Knezu i Kralju Milanu Obrenovicu, Kneginji i Kraljici Nataliji  Kesko i Kraljici Mariji Karadjordjevic bi mozda pomogla ovim nacionalno osvescenima?

Tesko!

:default_coffee:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Doc Holiday said:

https://nova.rs/vesti/hronika/dijana-hrkalovic-pustena-na-slobodu/?ref=fbnova&fbclid=IwAR266LSZUkvKps0Vprt5nFjl06hR32koqgsFg0jeZrIRxq7ych9NBHmVIiI



    ipak treba neko iskusniji da koordinise batinasima, sad kad krecu veci protesti...  A ne da batinase mlate razni crni

Vecina ''naroda'' to ionako voli, hrkalovicku zovu ''diksi'' jer su usled svog kukavicluka skloni tepanju i deminutivima. 

 

Samo neka tako nastave, do 2050. ce postati fusnota u istoriji. Za bolje i nisu.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Rade Zagorac said:

Hotel opet ima 4.8 zvezdica, obrisali nam recenzije, idemo opet 😂

Ima mali hint za ocenjivanje - ocenjiješ Rooms Location Service. Ne stavljati identične ocene 1 na sve, na taj način izbegavaš robota koji briše pretpostavljene generičke komentare. Oceniš npr 1, 2, 1 i ocena ti ostaje.
Naravno to važi i za opis.

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...