Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Nešto nevezano za temu: doktorka Stojković je jedna od najružnijih, bolje bi bilo reći najodbojnijih osoba koje sam imao prilike da vidim u životu. Nije ona nešto posebno ni lepa, ni ružna, da se razumemo, niti je to dalekobilo, bitno, ali ima konstantno tu neku iskrivljenu od besa grimasu koja čini da podseća na neku diznijevu vešticu, ali u režiji Linča ili Kjubrika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Loše sam se izrazio, nema veze sa ružnoćom/lepotom u fizičkom smislu... nekako sam podrazumevao da se razume šta sam hteo da kažem.

 

Kao na primer Milica Zavetnica Ili Hrkalovic Dijana. Izdaleka rekao bi covek da su zgodne lepe devojke, ali kad ih pogledas, vidi se neka bolestina u ocima. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Constantin said:
15 hours ago, Doc Holiday said:
Oni protivpozarni kamovi koje je valjda narucio u pravoj izvedbi i jesu protivpodmornicki

Eto ..zna znanje, nije blesav...kao što izgleda.

 

jos ako nadje Migove 29K  za nosace,  pa da spoji nekolko barzi na Dunavu i eto ti Task Force 1

Link to comment
Share on other sites

https://rs.n1info.com/vesti/mihajlovic-uskoro-stabilizacija-sistema-sada-ne-razmatramo-cija-je-odgovornost/

 

Ako oni kažu da je 30% van pogona znači da je minimum 50%.

Po twiteru se celo jutro vrti priča kako blato lože umesto lignita, o kvalitetnom uglju ni da ne pričamo.

Pre pet dana smo bili energetski lideri u regionu i izvozili struju, sad nam se nešto uzjebala šminka. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Clash said:

Po twiteru se celo jutro vrti priča kako blato lože umesto lignita, o kvalitetnom uglju ni da ne pričamo.

 

Pizdarije na kopovima traju manje-više od poplava 2014 pa do danas ...

Bilo je pitanje vremena kada će sistem da pukne ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

 

Kao na primer Milica Zavetnica Ili Hrkalovic Dijana. Izdaleka rekao bi covek da su zgodne lepe devojke, ali kad ih pogledas, vidi se neka bolestina u ocima. 

 

Meni je Hrkalovicka bas extra, na onim slikama sto se cesto vrte. Ali video sam i par fotki gde mi bas lose izgleda. Jbg nikad je nisam video uzivo. Taj njen pogled mi je bas seksi. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, deez nuts. said:

Ovi ocigledno zive u nekom proslom vremenu. Mozda treba ova jovana da im prepise neke lekove, narocito ovome desno.

 

Nego, sta uradise 300 veličanstvenih? Juce uvece su se hvalili kako u BG njih 300 vode bitku kod Termopila sa mrskim snegom.

 

Mozda mogu ovi sisatelji sa linka da im se pridruže, narocito ovaj desno, pa da jednom u zivotu zarade za 'lebac. Lopate u šake, neće mlaćenje olovkom i pustanje buđave brade.

 

U Singapuru ima 50,000 čistača, 1 na 100 stanovnika, plus privatne firme za čišćenje plus dobrovoljci.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Clash said:

https://rs.n1info.com/vesti/mihajlovic-uskoro-stabilizacija-sistema-sada-ne-razmatramo-cija-je-odgovornost/

 

Ako oni kažu da je 30% van pogona znači da je minimum 50%.

Po twiteru se celo jutro vrti priča kako blato lože umesto lignita, o kvalitetnom uglju ni da ne pričamo.

Pre pet dana smo bili energetski lideri u regionu i izvozili struju, sad nam se nešto uzjebala šminka. 

 

 

Sad smo elikopterska sila. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

 

Pizdarije na kopovima traju manje-više od poplava 2014 pa do danas ...

Bilo je pitanje vremena kada će sistem da pukne ....

Svaka čast Vučiću što umesto uglja loži blato, to nije mali uspeh, čak mislim da  je nezabeležen u novijoj istoriji! U vreme Đilasa i Tadića bahato se ložio lignit koji je em skuplji od blata em ga ima ograničeno, ali Đilasu to nije smetalo.
 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, urosg3 said:

Svaka čast Vučiću što umesto uglja loži blato, to nije mali uspeh, čak mislim da  je nezabeležen u novijoj istoriji! U vreme Đilasa i Tadića bahato se ložio lignit koji je em skuplji od blata em ga ima ograničeno, ali Đilasu to nije smetalo.
 

 

Da ne spominjemo to da sada TENT može da proširi i svoju proizvodnu delatnost,pored električne energije ima uslove i za izradu grnčarije ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, urosg3 said:

Svaka čast Vučiću što umesto uglja loži blato, to nije mali uspeh, čak mislim da  je nezabeležen u novijoj istoriji! U vreme Đilasa i Tadića bahato se ložio lignit koji je em skuplji od blata em ga ima ograničeno, ali Đilasu to nije smetalo.
 

.... i prodavao se za ogrev, pa je danas zagadjenje vazduha najvece u istoriji.:default_coffee:

Edited by Kronostime
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kronostime said:

.... i prodavao se za ogrev, pa je danas zagadjenje vazduha najvece u istoriji.:default_coffee:

Ma možeš misliti, tim lažnim ekolozima ništa ne valja. Ne valja kad TENT loži ugalj, sad ne valja ni blato, a ne valja im i kad TENT ne radi jer nema uglja. 
Pa ko će njima ugoditi u grčevitoj borbi za vlast, ali narod ih neće!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, urosg3 said:

Ma možeš misliti, tim lažnim ekolozima ništa ne valja. Ne valja kad TENT loži ugalj, sad ne valja ni blato, a ne valja im i kad TENT ne radi jer nema uglja. 
Pa ko će njima ugoditi u grčevitoj borbi za vlast, ali narod ih neće!

Eh, kad se spaljuje marihuana, u Mislodjinu vise meditira nego na piramidama u Visokom. :s_d:

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...