Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ali ovo je ono o čemu je Milenko najviše pisao. Kolika treba da budeš pizda da se ovako ponašaš, u majici AV, imaš neku ženu, decu, familiju, jebeni unuci će te gledati na nekom hyperyoutubu za 50 godina i biće u fazonu, vidi kako je moj deda sa još 150 pizdi oterao... Koga? Francuza?

 

Fuck, nije uopšte slučajno što je ovde Vučić na vlasti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 10/2/2023 at 3:41 PM, Maharaja said:

Sa ovakvom glupošću ne može ni da se sprda. Fascinantno!


Joj bre ljudi. Pa naravno da ne moze da se sprda. I sprdnja trazi zrno pameti.

 

Bolida degaziraju u javnost bukvalno i apsolutno svaki put kad je neko sranje da se ljudima odvuce paznja.
 

To je samo za aktivno ignorisanje, pa neka se glupava dopisuje samo sa sebi slicnima.

 

To ne treba tretirati uopste kao da ne postoji. I ostale slicne budaletine. 


Citav prepisani koncept im je stvaranje opsteg informativnog haosa kao dimne zavese za svinjac koje prave i to u izvodjenju za sirotinju.

Edited by Plavi Golub
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, freethrow said:

Ali ovo je ono o čemu je Milenko najviše pisao. Kolika treba da budeš pizda da se ovako ponašaš, u majici AV, imaš neku ženu, decu, familiju, jebeni unuci će te gledati na nekom hyperyoutubu za 50 godina i biće u fazonu, vidi kako je moj deda sa još 150 pizdi oterao... Koga? Francuza?

 

Fuck, nije uopšte slučajno što je ovde Vučić na vlasti.

Još im viču . "Lopovi, lopovi".... :ajme:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovako moj teča Milutin posle dva dana i dve noći pijančenja u Šofer baru u Valjevu sedamdesetih godina prošlog veka sedne na kola, ošine volove da krenu i spava dok ga volovi sami ne dovezu pred kuću u selu sedam kilometara od Valjeva 🙂

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stiletto said:

Ovako moj teča Milutin posle dva dana i dve noći pijančenja u Šofer baru u Valjevu sedamdesetih godina prošlog veka sedne na kola, ošine volove da krenu i spava dok ga volovi sami ne dovezu pred kuću u selu sedam kilometara od Valjeva 🙂

Tvoj teca je bio veliki covjek.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Constantin said:

 

 


Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 

 


Stockholm je prvi u svetu uveo buseve bez vozaca, jos 2018, u formi pilot projekta. Vozili su na nekim manje frekvantnim linijama i za to vreme je dolazio velik broj predstavnika raznih firmi da gleda to cudo. Ovih dana je istekao ugovor za njih, ali je grad odlucio da ga ne produzi jer se sve pokazalo skupo i neisplativo. Cena po putniku znatno visa nego za obicne buseve, a efekat u svakom smislu znatno manji.

Sad su ti busevi na rasprodaji, pravo vreme da ih Srbija kupi.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, vilhelmina said:


Stockholm je prvi u svetu uveo buseve bez vozaca, jos 2018, u formi pilot projekta. Vozili su na nekim manje frekvantnim linijama i za to vreme je dolazio velik broj predstavnika raznih firmi da gleda to cudo. Ovih dana je istekao ugovor za njih, ali je grad odlucio da ga ne produzi jer se sve pokazalo skupo i neisplativo. Cena po putniku znatno visa nego za obicne buseve, a efekat u svakom smislu znatno manji.

Sad su ti busevi na rasprodaji, pravo vreme da ih Srbija kupi.

E, Vili, ima jedan stari vic,,,kaže...Pao u komu Džordž Buš i treba da mu se izvrši transplatacija mozga. Plaćajiu Ameri 10 miliona $, ali nikako da nadju donora. Čuo to Svrljižanin i prijavio se..

Pitaju ga drugari "Crni čoveče, pa šta ćeš posle bez mozga" - "Ću idem u Niš-Exspres da budem šofer na autobus" odgovori im....i tako, mi u Srbiji, u Nišu, imamo takvu inovativnost već decenijama pa bi mogli da probamo i to, verovatno bi efekat bio identičan. Gore vozače autobusa sam video samo na Malti. MAhom su to Indijci, pa kad ih čujem da kako pričaju Engleski, odmah me podsete na Apua iz Simsonovih. Krkaju neke poluatomatske menjače, samo tako, a putnici unutra, u toku vožnje, čas na zadnjoj platformi, čas na prednjoj...vozi Miško. Jeste, u pravu si, mi u Srbiji smo jedno vreme obožavali da kupujemo polovne autobuse sa Zapada, ali "zlatni" su mi Skopljanci. Oni su kupili dabl dekere za gradski prevoz, valjda su hteli da liče na London. Lepota za penzose. Jedva udju i u ove obične buseve, još mogu da ih zamislim kako se pentraju na sprat sa onim kineskim kolicima za pijac. Ko zna koliko to traje ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

Gotivno downplayovanje medija ove male razmirice među klincima u Niškoj Banji...

 

 

 

neverovatno. ja sam u related vestima na nova,rs saznao za ovo

 

btw, vest na koju sam kliknuo jd devojcica izbola nozem drugaricu bez ikakvog osnova

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Constantin said:

Gore vozače autobusa sam video samo na Malti.

Vala baš. Bio sam pre nekoliko godina tamo na nedelju dana i odem ti ja da obilazim unutrašnjost ostrva javnim ostrvskim prevozom. Na početnoj stanici ulazi gomila ljudi, kreće autobus, za volanom jedna gospođa. Približava se bus sledećoj stanici i usporava, ali onda šoferka uočava da i na toj stanici čeka puno ljudi koji bi da se ukrcaju i odlučuje da neće da se bakće s tolikom gužvom u vozilu, te daje gas. Oni jadni ljudi na stanici skaču, mašu, psuju, ali džabe, psuje i njih šoferka zauzvrat.

 

Nisam se učio na tuđim greškama, te sam sledećeg dana otišao da obilazim gradiće koji su blizu Valete, preko puta zaliva, proučio red vožnje i pametno isplanirao da se vratim kući (na drugi kraj ostrva) poslednjim busom. Autobus je projurio pored stanice kao da je nema, nije vozaču palo na pamet da se zaustavi, verovatno mu se žurilo kući.

 

Prespavao sam tu noć na nekom travnjaku. To jest spavao sam dva sata, posle toga sam morao da ustanem i da se krećem da se ne bih smrzao, oktobar je bio.

Edited by Smrtokapa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMG-20231005-091147.jpg

U ponedeljak smo počeli vakcinaciju protiv gripa.

Tetovirani pacijent je '66.godište, nije penzioner, nije funkcioner, nema socijalna primanja, nema državni posao, dakle nema nikakve benefite od stranke.

I tetovira Vučića.

Pitala sam za dozvolu da slikam, rekla sam da neću lice, on je pun ponosa rekao možeš slobodno i lice.

Ne razumem.

( nije ni Srbin, da)

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 3
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...