Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

25 minutes ago, Stiletto said:

Na Areni Sport svako malo ide spot "slava herojima Banjske!", "pamtićemo!" i slične gadarije. Na sportskom kanalu, sunce ti lebovo.

Pa to je zbog sledećeg:

 

TOMISLAV MARKOVIĆ: Teroristički Dan žalosti

 

Quote

Zahvaljujući udarničkoj nacionalističkoj propagandi i višedecenijskom ispiranju mozga sa centrifugom, u Srbiji se zacarila paralelna realnost koja nema gotovo nikakvih tačaka sa istinom i stvarnim činjenicama koje su na snazi u ostatku sveta. Uspostavljanju takvog stanja dobrano je pomogla masovna žudnja stanovništva da bude obmanuto, da živi u lagarijama, da dobrovoljno podlegne paranoji velikodržavne ideologije. 

 

Što je sve OK, jer šta su tražili, već godinama, to će dobiti, kako i treba da bude.  A to je ovo:

 

Quote

Sasvim su mogući novi vizni režimi, sankcije i obnovljen geto. O ugledu Srba u svetu, pogotovo u regionu kojeg beogradska politika – uz sasluženje crkve – suludo ugrožava, izlišno je i govoriti. U svom pijanstvu nacionalisti i o tome dakako ne brinu.

Quote

 

Oni se tome raduju, zato što su obrnuti Robinzoni koji hoće da se samoizoluju. I ja se isto radujem, ali ne iz istog razloga. Nego iz ovog. Satri zlo.

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Stiletto said:

Na Areni Sport svako malo ide spot "slava herojima Banjske!", "pamtićemo!" i slične gadarije. Na sportskom kanalu, sunce ti lebovo.

 

Ide na još nekim Telekomovim kanalima (video sam na Toxic kanalima) danas:

 

xphy6id.jpg

 

0DZLAUF.jpg

 

Screenshot sa interfejsom Arena Clouda i tačnim vremenom emitovanja:

Spoiler

ruc2DSB.jpg

 

 

Edited by erwin
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Don Dusko said:

Ladno su teroriste nazvali herojima.

 

 

Nemojte ali nemojte da se cudite kad nas iz sveta pocnu nazivati teroristickom drzavom.

 

Ako mi njih mozemo zvati heroji sto oni nas ne bi teroristima?

Ne bi bilo prvi put, ima tu dosta tradicije koja datira jos od 03ce i 14te.

Link to comment
Share on other sites

  

Quote

Sud je doneo odluku - izuzeti su dokazi, korpus dokaza koji se odnosi na pronalazak više od 660 kg već osušene marihuane pronađene na imanju Jovanjica 18. novembra 2019. To je marihuana koja je, pretpostavljamo, bila spremna za dalju prodaju - to je bila osušena marihuana, ne sveže biljke kanabisa.

https://n1info.rs/vesti/slucaj-jovanjica-sud-odlucuje-o-izuzimanju-dokaza-o-vise-od-pola-tone-marihuane/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opet planira da kupuje vreme, samo sto zaboravlja da i nije vikao Vuk, vuk! 50 puta do sad, pa da sada to pokusava ponovo, ovoga puta on ima i mandat i legitimitet da se bavi svim bitnim pitanjima (kao da se iko drugi time i bavio), jer nemamo i predsednicke izbore.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I posle neka neko kaze kako se u Srbiji ne postuje zakon, za razliku od Kosmeta. Ovih 600 kila verovatno je izuzeto jer suva marihuana nije u skladu sa medjunarodnim pravom, a kod Srba nema kompromisa kada je u pitanju medjunarodno pravo.

 

https://nova.rs/vesti/hronika/slucaj-jovanjica-iz-predmeta-izuzeti-dokazi-o-vise-od-600-kilograma-kanabisa-pronadjenog-na-imanju/

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Div said:

 

I parlamentarni:

N1 saznaje: Premijerka obavestila ministre da će izbori biti 17. decembra

 

Doduše, ionako će lokalne badže, bidže i bulidže ostati na vlasti. Dovoljno je samo da promene člansku kartu ukoliko se za time ukaže potreba.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Opet planira da kupuje vreme, samo sto zaboravlja da i nije vikao Vuk, vuk! 50 puta do sad, pa da sada to pokusava ponovo, ovoga puta on ima i mandat i legitimitet da se bavi svim bitnim pitanjima (kao da se iko drugi time i bavio), jer nemamo i predsednicke izbore.

 

Zaboravlja da istragu ne vodi on nego eulex, kps i americke sluzbe koje mogu u bilo kom trenutku da izbace kompromitujuce informacije.

 

Edited by ras kass
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Constantin said:

Gangula ?

 

Ima taj iskustva u promeni dresova, ali mislim da mu ovog puta to neće vredeti. Iskreno mu želim da živi tako što će unovčiti ono što je naučio za doktorat, premda mi se čini da će u tom slučaju morati da spadne na onaj famozni parizer i buđav 'lebac.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ima taj iskustva u promeni dresova, ali mislim da mu ovog puta to neće vredeti. Iskreno mu želim da živi tako što će unovčiti ono što je naučio za doktorat, premda mi se čini da će u tom slučaju morati da spadne na onaj famozni parizer i buđav 'lebac.

 

Link to comment
Share on other sites

Još jedni nazovi izbori koje bi Vučić dobio i da ne krade, a krašće samo tako... nama definitivno nema spasa, izgubio sam svaku nadu...

 

Elem, jedna priča iz svakodnevnice... ulazim juče u mesaru na jednoj beogradskoj pijaci, prvi na redu, iza mene ulazi i lik i samo da pita mesara da li ima onaj Vučićev parizer, ali baš onaj koji je Vučić probao... ovaj kaže nema, sve je prodao... ja pomislio u prvi mah da se zajebavaju, da se znaju tu sa pijace... htedoh čak i da konstatujem da je dobra fora... ali po izrazima lica i ozbiljnosti u samom postavljanju pitanja (a i u odgovoru mesara) ukapiram da je ozbiljno i odustanem... 

 

Kad je i ovo sa parizerom masa njih progutala, pomoći nam nema... progutaće sve...

Edited by Issey
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Don Dusko said:

Ladno su teroriste nazvali herojima.

 

 

Nemojte ali nemojte da se cudite kad nas iz sveta pocnu nazivati teroristickom drzavom.

 

Ako mi njih mozemo zvati heroji sto oni nas ne bi teroristima?

 

Mogli bi i da im dignu spomenik, odmah pored Jašarija. A da, Jašari je heroj, sorry, my bad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...