Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Па то је иста фела као и они из 90-тих, наравно да неће никада мирно да оду. Испровоцираће ако треба и рат само да остану. У суштини њих и заболе њихова деца су све по неким Америкама и Западним Европама где је од читавог света ако се погледа (да изузмемо и Аустралију) и даље најмања вероватноћа да неки рат и избије.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

Па то је иста фела као иони из 90-тих, наравно да неће никада мирно да оду. Испровоцираће ако треба и рат само да остану. У суштини њих и заболе њихова деца су све по неким Америкама и Западним Европама где је од читавог света ако се погледа (да изузмемо и Аустралију) и даље најмања вероватноћа да неки рат и избије.

E, a to me plaši....samo nam još rat fali. Sve imamo.

Link to comment
Share on other sites



 
...
[mention=230]fancy[/mention] Drago mi je zbog tvoje supruge, ali iskreno sam čula vrlo loša iskustva, pogotovo devojaka i žena, kad su u pitanju trafike i brze hrane. Ni u supermarketima nije mnogo bolje.


:ajme:
Šta ima da ti je drago, ništa ti mene nisi razumela.
Nije tvoja poruka nerealna nego ono na šta si odgovorila, zaboga.
Ja sam se _složio_ s tobom.

Te priče o 60-70 soma za pošten posao su totalno sranje.

Moja gđa inače radi kod privatnika za osnovnu platu od 40 soma plus bonuse 15-25 u zavisnosti od prometa koji je ostvarljiv samo od marta do oktobra.
Ah, da... I svaka 5. subota je slobodna. U sezoni, mart-oktobar, svaka 6.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Constantin said:

Ali...ovaj mufljuz je nepravazidjen:

 

spacer.png

 

....samo što nije napisao u naslovu...ne dolazite na protest...

Nije, ovo je standardni nacin izveztavanja srpskih portala o vremenskoj prognozi.

SAD JE ZVANICNO!  PAZITE SE!

SRBIJA U PROBLEMU!

CELA DRZAVA NA UDARU!

 

Ovo inace znaci mestimicni lokalni pljuskovi sa suncanim periodima.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

Nije, ovo je standardni nacin izveztavanja srpskih portala o vremenskoj prognozi.

SAD JE ZVANICNO!  PAZITE SE!

SRBIJA U PROBLEMU!

CELA DRZAVA NA UDARU!

 

Ovo inace znaci mestimicni lokalni pljuskovi sa suncanim periodima.

...u Zapadnoj Srbiji :80:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

Па то је иста фела као и они из 90-тих, наравно да неће никада мирно да оду. Испровоцираће ако треба и рат само да остану

 O ovome smo pisali više puta ...

Ja lično ne verujem da bi krenuli tim putem. Za razliku od Miloševića i ljudi oko njega koji su u nešto verovali (koliko god to pogrešno i pogubno bilo) i bili spremni na konfrotaciju ovi iz SNS su apsolutno bez ikakve ideologije i jedini cilj ove skepotine je ad hoc pljačka ... Takvi kakvi jesu sigurno neće posle pozamašnog kapitala zgrnutog bog te pitaj kako rizikovati da završe u nekom novom Hagu ili još gore po njih kao "antiglobalisti" Sadam i Gadafi ... a dovoljno je pogledati geografsku kartu Evrope i na njoj Srbije da bude jasno da bi to što sam nabrojao bila jedina budućnost za njih ukoliko im padne na pamet rat ...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Logistički, ogroman fejl predsednika Šizoja. Kiša je bila moguća, angažovani su i baltički autobusi, dovezli su masu ljudi u BG.

 

SNS nije imao kapacitet (nije smeo) da "utera" sve iz autobusa u prostor ispred Skupštine, što znači da (ne znam kako da ih nazovem) "vođe" po autobusima nisu bili dovoljno motivisani da odrade "sprovod" i "ostanak" do kraja mitinga tkd Šizoje bude zadovoljan ostvarenjem svog plana (najmasovniji ikad).

 

(kao) Bitne, lokalne SNS glavešine su se uredno slikale i prijavile, tu smo, ali "crnokačketimajcaša" definitivno nemaju dovoljno (koliko god da se slikaju i snimaju), niži ešaloni SNS mafijaške mašinerije nemaju kapacitet (neće) da uteruju ljude u ograđene torove.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fancy said:


:ajme:
Šta ima da ti je drago, ništa ti mene nisi razumela.
Nije tvoja poruka nerealna nego ono na šta si odgovorila, zaboga.
Ja sam se _složio_ s tobom.

Te priče o 60-70 soma za pošten posao su totalno sranje.

Moja gđa inače radi kod privatnika za osnovnu platu od 40 soma plus bonuse 15-25 u zavisnosti od prometa koji je ostvarljiv samo od marta do oktobra.
Ah, da... I svaka 5. subota je slobodna. U sezoni, mart-oktobar, svaka 6.

 

 

Aaaaa, izvini, nisam te razumela! Još gledam kako je moguće da ti to napišeš, ali iskustva su razna. Upravo tako. Da ne pričamo o ponašanju vlasnika biznisa odnosno poslodavca prema zaposlenima. 

Link to comment
Share on other sites

Reklo bi se kako neki pišu da je lako naći posao i obezbediti egzistenciju u državi Srbiji da je ona priča žvalavog o ekonomskom tigru istinita. Ja sam siguran da 99% ljudi koji su došli iz cele Srbije,regiona i samog BG nije došlo zbog dnevnice, sendviča i sokova. Juče sam čuo od par privatnika koji darađuju sa epsom i telekomom na primer da im je sugerisano da dođu ili nema saradnje i uglavnom su bili da budu viđeni. Još je gore za ljude iz malih gradova gde se ništa ne kože bez tala sa lokalnim SNS, zato su mnogi došli da ih vide i da im ne prave problem na poslu u biznisu u dobijanju raznih dozvola od opštinara. Iz tog razloga je većina "zujala" po tržnim centrima i kafićima, još kad su uslišene nape molbe i pala kiša nije više bilo te sile da ih drži okupljene. Žvalavi je izludeo, smeniće puno lokalnih pogotovo ovih blže BG aktivista stranke ali nikad više neće krenuti u neki sličan poduhvat, jedino mu je uspelo da se ne priča o još jednoj njegovoj "pobedi" na Kosovu, malo li je ?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Brian Setzer said:

Logistički, ogroman fejl predsednika Šizoja. Kiša je bila moguća, angažovani su i baltički autobusi, dovezli su masu ljudi u BG.

 

SNS nije imao kapacitet (nije smeo) da "utera" sve iz autobusa u prostor ispred Skupštine, što znači da (ne znam kako da ih nazovem) "vođe" po autobusima nisu bili dovoljno motivisani da odrade "sprovod" i "ostanak" do kraja mitinga tkd Šizoje bude zadovoljan ostvarenjem svog plana (najmasovniji ikad).

 

(kao) Bitne, lokalne SNS glavešine su se uredno slikale i prijavile, tu smo, ali "crnokačketimajcaša" definitivno nemaju dovoljno (koliko god da se slikaju i snimaju), niži ešaloni SNS mafijaške mašinerije nemaju kapacitet (neće) da uteruju ljude u ograđene torove.

 

Ne bi mogli ni da su hteli. Ako neko vodi samo deset odraslih ljudi koji svojevoljno hoće da idu bilo gde, kao npr. turistički vodič, već nastaju problemi. Zato se sada obilasci vode sa onim zastavicama sa logotipom agencije, pa i tu ima problema. A još kada se nađu u masi, onda od kontrole nema ništa, nemoguća je. Nisu oni pošli na koncert pa da zauzimaju što bolje mesto jer ih realno boli q...c šta će Veliki Vođa da kaže, pa makar bili njegovi iskreni glasači.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, shonke said:

Pa evo moj primer, od kad radim (tj od kad sam zaposlen, skoro 30 god) nikad vise nisam zarađivao nego u ovom trenutku.
Ali to nije zbog Vučića nego uprkos vučića.
 

Ne sumnjam, mada nisi me razumeo. Narod je bre zatucan do zla Boga, a ima i nekih kojima je dobro. Za vreme Milosevica se govorilo sto juznije to tuznije, e sada to tuznije pocinje negde kod Subotice. Sta zestoki kriticari najvise zameraju Vucicu? Prodao je juce Kososvo, pa jebote on je onda genije, jer ga je prodao po deseti put.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Referent said:

 

 

Баш поражавајуће. Народ који се продаје за 3000 или колико већ испреговара, што каже један, народ који се продаје за животарење на државном послу, народ који не мисли шта ће бити 2 минута после њега, јер флашу баци на земљу чим је попије. Народ препун незнања и триповања о небеској вредности, а не уме да цени своју земљу, природу. Не уме да цени себе...

 

Нашем народу (грађанима Србије), нама, треба добар рестарт и учење испочетка.

Tacno. I to je isto nasilnistvo i to od onih koji bi trebalo da su najblizi. Ako neko ne sledi njihov genijalni plan "drzavna platica, mala ali stabilna" u najvecem broju slucajeva takav nece dobiti podrsku i cestitanje sto je konacno prekinuo zacarani krug srbendskog pristajanja na zlo, nego ce dobiti gledanje sa mrznjom i tretman kao sto je opisao Bukovski "mora da ovi ljudi nisu moji roditelji, mora da su me usvojili i sad im se ne sviđa kakav sam ispao". Sve je tu nasilnistvo, i zato zlo srbendstva treba satrti, to je uslov svih uslova da bi se tu nesto promenilo, a najbolje je da to bude revolucionarnom promenom, za primer. Naravno da trrba juriti po ukicama prvo one koji znaju zasto podrzavaju zlo. Takvi i racunaju na pizdunstvo i strah od rata. Bes ti to, i veci su imali unutrasnji obracun sa atavizmom, u stvari svi veliki su ga imali, bas zato su veliki. Ovi su spremni na sve? Pa i druga strana isto treba da bude spremna na sve ili odmah neka odustane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kada sns zlo jednog lepog dana padne, prvo sto treba uraditi nakon toga jeste konacni obracun sa nacional-socijalistickim zlom (radikali , sps, razni otpaci dSS-a , zveri...) inace bez toga je sve opet ''ajde Jovo nanovo''. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ne bi mogli ni da su hteli. Ako neko vodi samo deset odraslih ljudi koji svojevoljno hoće da idu bilo gde, kao npr. turistički vodič, već nastaju problemi. Zato se sada obilasci vode sa onim zastavicama sa logotipom agencije, pa i tu ima problema. A još kada se nađu u masi, onda od kontrole nema ništa, nemoguća je. Nisu oni pošli na koncert pa da zauzimaju što bolje mesto jer ih realno boli q...c šta će Veliki Vođa da kaže, pa makar bili njegovi iskreni glasači.

 

Glasače, iskrene i one koji su uzeli neku paru za dolazak, boli uvo, slažem se.

 

Mislim, samo pokušavam da nađem neku racionalnost u dešavanjima (koje možda i nema).

 

Ispada da su kiša i Kurti ispali partibrejkeri (a nije da se nisu mogli predvideti).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DJORDJE said:

Ne sumnjam, mada nisi me razumeo. Narod je bre zatucan do zla Boga, a ima i nekih kojima je dobro. Za vreme Milosevica se govorilo sto juznije to tuznije, e sada to tuznije pocinje negde kod Subotice. Sta zestoki kriticari najvise zameraju Vucicu? Prodao je juce Kososvo, pa jebote on je onda genije, jer ga je prodao po deseti put.

 

Meni se čini da mu je prodaja magle najuspešnija, a dok je dovoljno budala kojima će prodati maglu, trgovina dobro ide. Oni koji glasaju za SNS iz uverenja će lako progutati priču da je on sagradio puteve, da je on kupio nove vozove, da je on sagradio neku bolnicu i slično. Ja ga nisam video da u ruci drži lopatu, da vozi bager, niti mi je poznato da iz sopstvenog džepa daje pare penzionerima ili plaća izgradnju nekog puta. Sva ta sredstva su iz budžeta, što znači da je u pitanju novac koji daju građani, nešto je iz kredita, a nešto iz donacija. Svako ko ima pristupa novcu može da uradi to isto, s tim da novac ne mora da se daje kojekakvim kumovima, braćalama i ostalim buzdovanima koji ono što vredi 100 dinara naplate 200. Baš bih voleo da vidim Bajdena, Šolca, Makrona ili nekog sličnog kako otvara 5-6 kilometara puta, ali to se neće ostvariti. Kada bi to uradili, verujem da bi se njihovi birači valjali od smeha jer znaju da taj novac nisu dali iz sopstvenog džepa. Budale ne shvataju da državni novac i državna služba nisu i ne treba da budu partijski, već državni, a da to što je državno treba da služi u korist svih.

16 minutes ago, Brian Setzer said:

 

Glasače, iskrene i one koji su uzeli neku paru za dolazak, boli uvo, slažem se.

 

Mislim, samo pokušavam da nađem neku racionalnost u dešavanjima (koje možda i nema).

 

Ispada da su kiša i Kurti ispali partibrejkeri (a nije da se nisu mogli predvideti).

 

Izgleda da je neko počeo da gubi racionalnost:

 

SAZNAJEMO Vučić besneo na saradnike posle debakla na kontramitingu

 

:lol_2:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Znate sta je Fail?Kada rezimski mediji brzinom munje sklone vesti(da ne upadaju u oci) o tom skupu nade koje si najavljivao 100 dana,,,

Tim gore, prosecne mase ''neutralnih'' ili sns-ovaca nece saznati za fijasko tzv. skupa nade i sns je opet na dobitku. 😞 

Link to comment
Share on other sites

sta se desava u bg? verovatno zbog nevremena nece biti onoliko ljudi koliko bi bilo... ali jucerasnja kisa je mnogo vaznija jer ljudi ce opet izaci jer imaju debeo razlog i motiv, a ono juce je bila njihova sahrana. 

dobri su zahtevi za rts, za gasica i vulina i da se zaustavi sirenje mrznje i zaglupljivanje naroda.

ne razumem zasto nema zahteva za gasenje pinka i hepija i ostavke stelt zagorke. 

to je dobro za pocetak, ali ostavke nisu dovoljne. treba samo primeniti zakon i svi ce biti u zatvoru jer svi imaju po brdo krvicnih dela. i da se potencira ubistvo olivera ili cvijana i jovanjica i hrkalovicka i tetka i krusik i da svi odgovorni odgovaraju. pred zakonom i po zakonu. 

glavne mete treba da budu bia, policija i tuzilastvo i sudstvo.

eto dao je rijaliti (mos misliti... to nije dovoljno, treba i ti koji su odgovorni za zaglupljivanje naroda i onaj ko je to dozvolio i podsticao da odgovaraju) i spreman je da razgovara. e pa hocemo sve koji su cinili kriminalna dela i krsili zakon da budu procesuirani. 

samo toliko pa nek vidi i nek vidi gde je on u toj prici. 

dokaze za sve imamo i to cvrste.

 

u corku drugovi, to su nasi uslovi! 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...