Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Боже учини ми се да ови из Блица ставили неког млађег Вучића, још кад носио гајбе пива Шешељу и Николићу за време рата у Хрватској.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Не знам да ли је овај списак аутентичан, али ако јесте ето отприлике колико је људи било или пак предвиђено да буде (ако су неки побегли од кише заиста). Број аутобуса па пута 40 отприлике.

 

LaLDN3h.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uvrnuto said:

Vozovi iz NS za BG sutra u 16 i 17 časova rasprodati! 

 

Sve kreće sa severa hehe

 

Da malo navijacki zacinim... 

 

Ako ce ovo postati glasno i na tribinama, jasno je da je kraj.

 

Vise nije samo jug... zapravo ne bih ni rekao "jug" vec navijaci Partizana (ponajmanje jug). 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Putler zar ne vidis oficire.
Pa vidim ali nisam gledao današnji skup pa ne znam koga je sve bilo tamo a na slici vidim i cuvene providne kišne kabanice sa onog hepeninga.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nemanjaol said:

Vratite N1 na oko 21:39

 

Intervjui sa mitingašima koji su u 5 do 7 još na Novom Beogradu 😄

 

Nekako mi je uvek bilo žao tih ljudi, ali mislim da nema potrebe da mi bude

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Nekako mi je uvek bilo žao tih ljudi, ali mislim da nema potrebe da mi bude

 

Nekako mi je uvek bilo žao tih ljudi, ali mislim da nema potrebe da mi bude

 

Meni su ovi bili jako simpaticni.

 

Pogotovo zena iz Valjeva kojoj je sad nesto lose pa ipak nece bas moci na miting. 😄

 

I ona bakuta na kraju, bukvalno zero fucks left to give. Dosla malo da izbleji po Bg-u

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Inače, jednoj domaćoj firmi kamioni sa robom za izvoz u Rusiju zarobljeni na carini. Verovatno je ista situacija i sa drugim, al' znam konkretno za ovu.

 

Rečeno je da će ovih dana, ako ne i dan nakon mitinga, uvesti sankcije Rusiji što se tiče izvoza/uvoza i da su dobili usmeno da ih ne puštaju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uvrnuto said:

Inače, jednoj domaćoj firmi kamioni sa robom za izvoz u Rusiju zarobljeni na carini. Verovatno je ista situacija i sa drugim, al' znam konkretno za ovu.

 

Rečeno je da će ovih dana, ako ne i dan nakon mitinga, uvesti sankcije Rusiji što se tiče izvoza/uvoza i da su dobili usmeno da ih ne puštaju. 

Ух овде би га Цоа угасио и код ових правих црвених што га стварно поштују и цене, да не кажем воле, а могу и то слободно. :classic_biggrin:

 

Изузетно ризичан потез за његову владавину но с обзиром да смо као неки кандидати за Јевропу и да су њихове инвестиције нешто типа 80% од укупних инвестиција биће да је Јевропејцима више дојадило па кренули да заврћу уши. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, dzoneee said:

Био је и мађарски министар спољних послова, на течном српском :lol_2:

Pa sta si ti ocekivao, da se obrati na francuskom, kao prestolonaslednik narodu na Kosmetu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dzoneee said:

Ух овде би га Цоа угасио и код ових правих црвених што га стварно поштују и цене, да не кажем воле, а могу и то слободно. :classic_biggrin:

 

Изузетно ризичан потез за његову владавину но с обзиром да смо као неки кандидати за Јевропу и да су њихове инвестиције нешто типа 80% од укупних инвестиција биће да је Јевропејцима више дојадило па кренули да заврћу уши. 

Ma prazna obecanja.

Stara je to urva, opet ce naci neki nacin da se izvuce i izmigolji, cak i uz najtvrdje zavrtanje usiju (mada nesto i ne vidim to zavrtanje usiju). 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

Gde je potvrda za Bajatovica i Stefanovica? Ako je tacno, to je prilicno indikativno.

 

kvotovana osoba sa tvitera koja je okačila tu informaciju je mentalno poremećena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 033zero330 said:

 

Slina je preduboko u sns-u.

 

 

 

Не знам колико је истина ал ја чуо да овог Бајатовића држе Руси ту где јесте јер Србија Гас = Газпром? 

 

Иначе од кад знам за себе овај Бајатовић се нешто врмза око гаса :classic_biggrin:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...