Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

22 minutes ago, Cyber said:

Kazite mi, molim vas, da li je "ono" juce bio neki Gazimestan u pokusaju?  

 

Jeste da je Fancy to lepo objasnio, ali ja bih to nazvao abortirani Gazimestan. Više podseća na bednu reprizu mitinga kada su nastupali Bora Alkoholna Čorba i Aca Šmrkas, s tim da su ovoga puta nastupali mađarski fašista Sijarto, Međed Dodik i još neke budale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

B92... RTS je za ove kupljene satrape (happy, pink, mrtvi92) ideal novinarstva.

 

Oni ljudi lažu ne samo za to da je ovaj skup masovniji nego juče (kažu vrlo malo ljudi) nego i da je vreme promenljivo i da nema padavina (upis u 16;57) u trenutku kada je provala oblaka, grmljavina i vetar već pola sata. 

I šta kažete, takvi su ucenjeni... 

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=27&nav_category=11&nav_id=2340518

 

BTW, što se pominju samo happy i pink? Nacionalnu frekvenciju ima i mrtvi92 a jedina razlika je što nemaju (trenutno) niakkav reality program ali propaganda im je na istom nivou. Uz činjenicu da gospodina fokusa niko ne gleda...

 

 

E da, i onda puste twit od bizona koji citira reporterku u vezi "priznanja" da su protesti prozapadni a na njegovom twitu snimak sa N1 gde se vidi kolika je masa bila ispred skupštine. Pa jbt... 😅

Edited by shonke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, shonke said:

B92... RTS je za ove kupljene satrape (happy, pink, mrtvi92) ideal novinarstva.

 

Oni ljudi lažu ne samo za to da je ovaj skup masovniji nego juče (kažu vrlo malo ljudi) nego i da je vreme promenljivo i da nema padavina (upis u 16;57) u trenutku kada je provala oblaka, grmljavina i vetar već pola sata. 

I šta kažete, takvi su ucenjeni... 

 

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=05&dd=27&nav_category=11&nav_id=2340518

 

BTW, što se pominju samo happy i pink? Nacionalnu frekvenciju ima i mrtvi92 a jedina razlika je što nemaju (trenutno) niakkav reality program ali propaganda im je na istom nivou. Uz činjenicu da gospodina fokusa niko ne gleda...

 

 

E da, i onda puste twit od bizona koji citira reporterku u vezi "priznanja" da su protesti prozapadni a na njegovom twitu snimak sa N1 gde se vidi kolika je masa bila ispred skupštine. Pa jbt... 😅

B92 i Pink ne zna se ko je veći šljam, mrtva trka!

Ovi kao u belim rukavicama, ali ljiga na max.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, shonke said:

E da, i onda puste twit od bizona koji citira reporterku u vezi "priznanja" da su protesti prozapadni a na njegovom twitu snimak sa N1 gde se vidi kolika je masa bila ispred skupštine. Pa jbt... 😅

I ja sam to isto video.Ali nisam hteo da kacim.Da ne zagadjujem...A repoterka rekla verovatno u fazonu org stranke koje su prozapadno orjentisane.A on odmah spin..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Green23 said:

Moraju da se radikalizuju protesti, inače će se sami od sebe ugasiti

 

Ljudi i dalje stoje ispred PTC-a, traže još prenosa uživo, ostavke itd. Verujem da ovima unutra nije svejedno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

 

Ljudi i dalje stoje ispred PTC-a, traže još prenosa uživo, ostavke itd. Verujem da ovima unutra nije svejedno.

Ja sam jedan od njih, jer sam tek pre 5 minuta stigao do RTS-a, a gomila je još u Beogradskoj i 27. marta 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Green23 said:

Ja sam jedan od njih, jer sam tek pre 5 minuta stigao do RTS-a, a gomila je još u Beogradskoj i 27. marta 

 

Vidim na kamerama dosta ljudi i u Takovskoj i na Trgu Nikole Pašića. Deluje da je ljudima baš dosta svega. Javljaj ako bude nešto zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Ljudi i dalje stoje ispred PTC-a, traže još prenosa uživo, ostavke itd. Verujem da ovima unutra nije svejedno.

Odlično, i ne treba da im bude.

Mi smo 2017 stojali kao prokleti po 6,7 h, posle mi kaže frend koji je radio blizu RTS da je izludjujuce kada ti se zviždi nad glavom satima 😅

Link to comment
Share on other sites

I ja sam to isto video.Ali nisam hteo da kacim.Da ne zagadjujem...A repoterka rekla verovatno u fazonu org stranke koje su prozapadno orjentisane.A on odmah spin..
Ma neka je rekla (mada je to daleko od istine pošto većina tih stranaka nema veze sa "prozapadom") i treba da se to kaže. Dosta vise sa tim kinama, rusijama, korejama severnim itd.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, shonke said:

Ma neka je rekla (mada je to daleko od istine pošto većina tih stranaka nema veze sa "prozapadom") i treba da se to kaže. Dosta vise sa tim kinama, rusijama, korejama severnim itd.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Slazem se. Ako nisu 'catch-all' partija, nek se guraju desno 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, shonke said:

Ma neka je rekla (mada je to daleko od istine pošto većina tih stranaka nema veze sa "prozapadom") i treba da se to kaže. Dosta vise sa tim kinama, rusijama, korejama severnim itd.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

Ma znam nego on hoce da predstavi da je to kao nesto lose. :S

Link to comment
Share on other sites

Ja sam obišao ceo krug i trenutno se malo udaljio od parka.

 

Teško mi je da ocenim masovnost (osim generalno da je bilo dosta ljudi) jer se ništa nije videlo ni napred ni nazad od sile kišobrana.

 

Što se tiče ubačenih elemenata, bila je jedna grupica sa razglasom, pre početka, u Pionirskom parku, vikali su o izdaji koja se desila petog oktobra, narodu bez političara, tajnim potpisima o porobljavanju i tako to. Mada moguće je i da su organski gajeni ludaci.

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo super, brojevi i slično ali mi organizacija deluje bas amaterski.
Druga stvar, ovo danas su zbrzali, nisu ispravno kanalisali ovoliki broj ljudi, pola nije ni prošlo trasu a oni završili govorsncijom na tašu.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se vratila sa ekipom pre 20ak minuta. Kad smo išli od zgrade RTS-a potezom pored V beogradske gimnazije, gomila ljudi je tek tada išla ka RTS-u. Bukvalno reka ljudi... Ne mogu baš da ocenim masovnost... Organizacija pomalo amaterska, polovina nas nije znala šta se dešava jer smo bili pozadi a napred je bio razglas, da li će biti nekog govora, obraćanja i sl. Tako da se dobar deo ljudi tu osuo i povukao. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DJ_Vasa said:

Aleksić iz NS upravo govori za N1 da režimski huligani hoće da uđu u PTC, da nema policije i da redari protesta smiruju situaciju.

Upravo  je to uvek bila najveca opasnost. U mirne demonstrante se ubace oni koji ce da radiukalizuju. Vidjeno vec 1991. da bi se opravdala sila nad demonstrantima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...