Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Po kamerama slabo ljudi
Ja gledan na N1, i nije bas slabo.
Zena (sa lica mesta) mi kaze da ima puno ljudi.
Jedino mislim da im je plan glup. Ovi kod skupštine a nisu mali još uvek a vidim kolona stigla ispred rtsa.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, handys said:

 

Mozda je tako i bolje. Nekako je slabo islo sa harizmatskim vodjama (weber), nek dodju neharizmaticne birokrate. 

Muka mi je tih ''harizmaticnih vodja'', citaj diktatora, populista i ostalih kabadahija i stetocina. Jedan takav je neprijatelj svih nas. 

Edited by FrediB
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Грађански дух ових дана држи лекцију страначкој инфраструктури.

Nadam se da ce to sto duze trajati, cak i nakon eventualnog uspeha ovih protesta. 🙏

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, FrediB said:

Kada sns zlo jednog lepog dana padne, prvo sto treba uraditi nakon toga jeste konacni obracun sa nacional-socijalistickim zlom (radikali , sps, razni otpaci dSS-a , zveri...) inace bez toga je sve opet ''ajde Jovo nanovo''. 

E, ako će to uraditi kao kad je DOS preuzeo vlast, zaboravi. Ne zamaraj se!

Kasno je nakon 20 godina za popravljanje i DOS II.  Ja im prvi ne dam mandat jer su sve zajebali i tad.

Djindjić je  jedina svetla tačka naše novije istorije ali posle svega što nam se desilo  mnogima je zasmetao na sve strane.

Sada se niko više ne pita, a sendvičara nikad više. Videlo se juče a i ubuduće.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alexandar said:

E, ako će to uraditi kao kad je DOS preuzeo vlast, zaboravi. Ne zamaraj se!

Kasno je nakon 20 godina za popravljanje i DOS II.  Ja im prvi ne dam mandat jer su sve zajebali i tad.

Djindjić je  jedina svetla tačka naše novije istorije ali posle svega što nam se desilo  mnogima je zasmetao na sve strane.

Sada se niko više ne pita, a sendvičara nikad više. Videlo se juče a i ubuduće.

 

 

E onda ''super'', cemu protesti, cemu zivot, cemu sve? :classic_rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Sad ima radikali palanacki da blebecu i ogovaraju o ''ustaskoj podrsci'' na pinku, hepiju i ostalim dezinformerima.
Neka I treba da cvile o svemu što inače serendaju. I o zaveri o zapadu o solaku o sorosu (jbt njega ne pominje niko?) o tajkunskim medijima protiv srbskog naroda.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FrediB said:

Kvaziopozicionari su 2023. SS Avetnici, Zveri, Piks-Poks, milos Francuz i slicni. 

Ima i medju ovima verovatno za koje mislimo da nisu, službinih igrača .

Problem je sa inteligentnim ljudima koji se ne prodaju za 1500 din da ih se vesla dva puta na istu foru.

Zato ona druga Srbija, Slobodana Miloševića, Av i sličnih ima postojano i disciplinovano glasačko/dupeuvlakačko telo.

Tu je Berlinski zid izmedju njih i nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...