Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

28 minutes ago, Selina said:

Vučić je rekao i da je zamolio predsednika Sija da kineske firme otvore u Srbiji proizvodni pogon vozova.

 

Dal je ovo moguce?

 

Jeste, a još će do fabrike moći da se dođe i letećim taksijem: Vučić Siju: Smejali su mi se, ali uspostavićemo leteće taksije 2027. u Beogradu

 

Doduše, i za ovo prvo može da moli, ali to ne znači da će molba biti uslišena. Evo, i ja ću javno da zamolim ceo forum da mi kupi vilu kod Ženevskog jezera i jednu skromnu kućicu od stotinak kvadrata na Tahitiju, a uz to bih mogao da dobijem i džeparac da bar nekoliko stotina puta tamo skoknem privatnim avionom. Sve ponude slati na PM :lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Brat Si ima toliko male proreze za oči da može lako da fejkuje emocije i igra poker face, šta ti je genetska komparativna prednost. Dobro mu je došlo to sinoć da sakrije neprijatnost od krindž dočeka i žvalavog kralja patetike i ostale teleće svite.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

 

Doduše, i za ovo prvo može da moli, ali to ne znači da će molba biti uslišena. Evo, i ja ću javno da zamolim ceo forum da mi kupi vilu kod Ženevskog jezera i jednu skromnu kućicu od stotinak kvadrata na Tahitiju, :lol_2:

Poslao sam ti 100.000 eura u PM, možeš da kupiš plac do mojega, da budemo komšije. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Valjda ce da se doseti vec jednom da obnovi štafetu mladosti i sletove. Mada, ako nije do uradio do danas, neka sačeka otvaranje nacionalnog stadiona. Kakva bi to bila slika. On u svecanoj loži, na terenu horde sns sletadzija izvode program, a Božić, Pilja, ona iz lifta i Vujovićka trce sa štafetom u obliku kurca i predaju vođi koji se oblizuje.

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Eddard said:

Prisiljen sam da gledam RTS na kojem već satima dvojica nekih "eksperata" prosipaju bajke i hvalospeve na račun Kine... Uz propratne komentare divljenja moje tazbine... Glava me boli. 

 

 

Kaži im da je botox kepec lično ušao u Kijev jašući na medvedu, odmah će da prestanu.

 

Ali počeće o nečem drugom..😂

 

Odjebi ih naglas, spakuj ženu i decu u auto i zurück nach Deutschland. Najbolje rešenje.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Maharaja said:

Ja sam ozbiljno mislio da je to sa letećim taksijima neki mim, sprdnja, fora. Kad ono budala stvarno....

 

Ma ima da zakači TAXI na neki helikopter. Ako unutra strpa taksimetar, to će zaista i biti taksi.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Valjda ce da se doseti vec jednom da obnovi štafetu mladosti i sletove. Mada, ako nije do uradio do danas, neka sačeka otvaranje nacionalnog stadiona. Kakva bi to bila slika. On u svecanoj loži, na terenu horde sns sletadzija izvode program, a Božić, Pilja, ona iz lifta i Vujovićka trce sa štafetom u obliku kurca i predaju vođi koji se oblizuje.

 

"Bože sveti, podrži nam Knjaza

zdrava, krepka, ohola i slavna,

jer na zemlji nit je kadgod bilo,

niti će Mu ikad biti ravna.

 

Ovaj narod vrlo dobro znade

da je stvoren samo Knjaza radi,

da Mu daje poreze i hvale,

da Ga dvori i ponizno kadi.

 

Bože silni s visoka žilišta,

saslušaj nam našu želju staru,

Bože sveti, ne daj nikom ništa,

da što više ostane Vladaru.

 

Radi Njega sva stvorenja žive,

radi Njega sunce greje s neba.

A taj narod, a tu zemlju našu,

podrži je – ako Knjazu treba.

 

Oduzmi nam i želje i glasa,

oduzmi nam mudrovanja kleta,

da Njegovu nameru ne preči,

da Njegovoj mudrosti ne smeta.

 

Daj Mu s neba najsvetlije dare,

policije, špicle i žandare,

ako neće da dušmana svali,

bar na svome nek srce iskali.

 

Nek narodi našu slavu znadu,

a nas puste čmavati u hladu,

al’ i onda nek je straža jaka,

jera ima sana svakojaka."
 

Napisano pre 160 godina, do danas se slovce nije promenilo.

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

pa i ja mislim da nece taksiji sa ulice da naprasno polete na neki ugradjeni pogon,

 

vec ce to biti obican helikopter ili aviJoncic ili balon na helijum, ili cilim ili tako nesto....medjutim siroko je rasprostranjeno misljenje upravo ovo o letecim automobilima nesto kao batmobil

 

Batmobile's five-cylinder engine is more powerful than turbine jet engines, and capable of achieving up to 10,000 horsepower (7,500 kW).

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Selina said:

Vučić je rekao i da je zamolio predsednika Sija da kineske firme otvore u Srbiji proizvodni pogon vozova.

 

Dal je ovo moguce?

Pa ne bas, bice to leteci vozovi, a tehnologiju obezbedjuje Dodik.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Div said:

Poslao sam ti 100.000 eura u PM, možeš da kupiš plac do mojega, da budemo komšije. :classic_biggrin:

Au brate forumski ti to "ozbiljno" shvatio. Hajde i mi diasporci da se pridruzimo.😂

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
3 hours ago, Mama_mia said:

 

 

pa i ja mislim da nece taksiji sa ulice da naprasno polete na neki ugradjeni pogon,

 

vec ce to biti obican helikopter ili aviJoncic ili balon na helijum, ili cilim ili tako nesto....medjutim siroko je rasprostranjeno misljenje upravo ovo o letecim automobilima nesto kao batmobil

 

Batmobile's five-cylinder engine is more powerful than turbine jet engines, and capable of achieving up to 10,000 horsepower (7,500 kW).

 

 

 

MM, mala ispravka batmobil ne leti, batman ima i avion jbg zaostao čovek ali čim stigne vucicev leteći automobil ima da ga prvi kupi:

 

 

 

Ma Vučić dobro zna šta radi za svoje glasače izmisli nešto oni naravno neće a i ne umeju da to provere ali će reći eto vidiš leteći auto, bre

 

Cilj postignut.

 

Ako bude trebalo da ih dobro uveri ima ono žesovo čudo rado će žes pomoći za još jednu subvenciju države.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MeanMachine said:

 

MM, mala ispravka batmobil ne leti, batman ima i avion jbg zaostao čovek ali čim stigne vucicev leteći automobil ima da ga prvi kupi:

 

 

Stvarno? ijuuu a ja kao da gledam batmobile kako leti... juri kroz nebo

 

tko zna sta sam ja to videla, mozda AVmobil 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Maharaja said:

Ja sam ozbiljno mislio da je to sa letećim taksijima neki mim, sprdnja, fora. Kad ono budala stvarno....

 

Nisu mu letecei automobili nova ideja, o tome prica vec par godina - valjda mu djeca gledaju Flying Cars crtane filmove.

A ako ih vec moze dobiti za svinjske glave i papke od Kineza - zasto da ne pokusa?

Odreknemo sa pihtija na par godina i postanemo ekonomski sismis ili leteca vjeverica...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Gledam juce docek, cela vlada postrojena, brat Si krece da ih upoznaje a ja razmisljam ovako: kuku, sa jednim od najmocnijih ljudi na planeti rukuje se srpski shljam, od zla oca i jos gore majke....da li su ikad mogli i da pomisle da ce biti toliko vazni i mocni? i onda zamisljam brata Sija kako pere ruke  i psuje u sebi dan kad je odlucio da se bavi politikom...

Elem, ako mene pitate, AV je juce ugasio svetlo u Srbiji...

Ako ste propustili, pogledajte ovo, frisko je, od pre par sati, sve lepo objasnjeno.

Sad smisljam plan kako decu da ubedim da me ne sahranjuju ovde, ne zelim ni mrtva ovde da budem, bilo gde, samo ne ovde, u ovaj glib, u ovoj rupi bez dna.

Edited by Pletilja
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Pletilja said:

Gledam juce docek, cela vlada postrojena, brat Si krece da ih upoznaje a ja razmisljam ovako: kuku, sa jednim od najmocnijih ljudi na planeti rukuje se srpski shljam, od zla oca i jos gore majke....da li su ikad mogli i da pomisle da ce biti toliko vazni i mocni? i onda zamisljam brata Sija kako pere ruke  i psuje u sebi dan kad je odlucio da se bavi politikom...

Elem, ako mene pitate, AV je juce ugasio svetlo u Srbiji...

Ako ste propustili, pogledajte ovo, frisko je, od pre par sati, sve lepo objasnjeno.

Sad smisljam plan kako decu da ubedim da me ne sahranjuju ovde, ne zelim ni mrtva ovde da budem, bilo gde, samo ne ovde, u ovaj glib, u ovoj rupi bez dna.

Vidis draga @Pletilja kako si se za kratko vrijeme promijenila. Da ti pomognem ja sam mojima vec rekao da me sahrane ovdje. Da objasnim. Bas me briga dje ce me smjestiti. Ali ovdje mi niko nece rusiti spomenik. A i djeca (a mozda i unuci) nece imati problem da neki put " naidju" do roditelja, babe i dede. Zato glavu gore i u napad. Obilazi (ako mozes finansijski) koga god mozes. Kad zanemocas ostaju samo sjecanja. Sto vise sakupis lijepih sjecanja starost ce ti biti ljepsa. Ovo nisam negdje procitao nego mi je u trentku doslo. Puno pozdrava sa sjevera.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Koca Popovic said:

Vidis draga @Pletilja kako si se za kratko vrijeme promijenila. Da ti pomognem ja sam mojima vec rekao da me sahrane ovdje. Da objasnim. Bas me briga dje ce me smjestiti. Ali ovdje mi niko nece rusiti spomenik. A i djeca (a mozda i unuci) nece imati problem da neki put " naidju" do roditelja, babe i dede. Zato glavu gore i u napad. Obilazi (ako mozes finansijski) koga god mozes. Kad zanemocas ostaju samo sjecanja. Sto vise sakupis lijepih sjecanja starost ce ti biti ljepsa. Ovo nisam negdje procitao nego mi je u trentku doslo. Puno pozdrava sa sjevera.

Rusena su carstva a nece groblja. Poslednja sam koja odrzava grobove, mamini su jako dugo u ovom kraju, tata je na zemunskom groblju, htela sam da njegovu urnu donesem ovde da mi budu na jednom mestu, procedura je komplikovana, komisija  u Zemunu za preuzimanje urne (to racunaju kao exhumaciju) pa komisija ovde da se polozi urna, digla sam ruke od svega toga) ali nije u tome problem, zaborav nam ne gine vec posle 3, 4 generacije,

Ne radi se o tome. Mrtvima je lako, ne pitaju se nizasta. Sta je sa zivima? Bila sam u nedelju na rucku kod prijatelja, okruzili su me mladi, vrsnjaci moje dece, lep razgovor sve dok mi neko nije postavio pitanje o Srebrenici, trazeno je da se izjasnim, genocid ili ne. Pokusala sam da izvrdam jer je povod okupljanja veliki hriscanski praznik, ne, genocid ili ne? Pa sam im rekla sta mislim, da dogodio se genocid ali zasto pricamo o tome, zar oni, mladi, nemaju vaznijih tema, svi imaju malu decu, zar ih ne brine njihova buducnost, zar ne vide urusene institucije, zar ne shvataju da smo u vlasti jednog, potpuno nesposobnog coveka i koliko je to bolesno, neprimereno dobu, 21 veku? Zar ne misle da je to njihova odgovornost? Da, da, odgovorni su ali....daj da prvo vidimo sta cemo sa rezolucijom o Srebrenici....i vidim im u ocima da lazu, sebe. Da se boje istine, da su kukavice, da su potuceni do nogu, da su vec odabrali da naprave kompromise, da su se prodali na ovaj ili onaj nacin. Da nece da zive bez letovanja u Grckoj, polovnih nemackih automobila, namestaja iz Ikee...ukratko, nema tu rokera, buntovnika sa i bez razloga, sve sam folk i tehno, sve opsta mesta jer je u gomili lakse, sigurnije, smrdi ali, boze moj, nesto mora i da se podnese.

To su deca koja su mi prolazila kroz kucu dok su odrastala. Znam da je njihov zivot tezi od onog koji smo ziveli mi, njihovi roditelji i zalila sam ih do juce. Danas, nakon onog uskrsnjeg rucka, ne zalim ih, prezirem ih, nije rezim AV kriv sto su mi deca morala da odu odavde, krivi su mi oni, njihovi vrsnjaci, njihovi bedni, kukavicki karakteri. I tako, nemam sta da dodam na ono anticko da svaki narod ima onakvu vlast kakvu zasluzuje. A to se lepo videlo na doceku "brata" Sija. I na onom uskrsnjem rucku. Fuj!

 

 

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Verovatnije je da ste ih precenili, i da nikad nisu ni bili to što ste mislili da su, već su uvek bili samo ljudska đubrad, bez potencijala za bilo šta više od toga. Taj događaj može da bude razlog da više ne idete na takva mesta na kojima se takvi okupljaju. Hvala što ste ga podelili ovde sa ostalima :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...