Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Tako je, ni pre rata ruska nafta nije bila dominantna.

Ali realno, akcize na gorivo, duvan, alkohol + PDV, od toga država živi. Umeju samo od naroda da uzimaju.

Jer ima masa uhleba sa se plate, EPS je u banani itd...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2024 at 11:16 AM, Miki28 Teoljub said:

Znaju li ovi iz Uefe za tu informaciju? Treba ih obavijestiti😀

Ne znaju ni oni, Čović treba tek da ih obavesti za tu odluku.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Constantin said:

Vučić bio u Dnevniku na RTS-u...još ako se pojavi u Slagalici, obrnuo je igricu. Doduše ostaje mu još da udje u Zadrugu...

 

Ne mora da ulazi, on je od političke scene napravio rijaliti. Achievement unlocked.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Vučić u Dnevniku RTS-a: Vidim Srbiju kraj 2027. kao najuspešniju u regionu, kruzeri na Savi, vozila bez vozača…

Studenti bez diplome
Žene bez ljepote
Neženje bez stana
Putnici bez para

Jeftina mjuza,teška cuga
Užas je moja furka

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Drug Crni said:

Studenti bez diplome
Žene bez ljepote
Neženje bez stana
Putnici bez para

Jeftina mjuza,teška cuga
Užas je moja furka

Ti to zbog Porfirija, obožavaoca Azre ili...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam ko je ispratio, Srbija je ove godine pala za još par mesta u slobodi medija i sada se nalazi na 98 mestu od 180.

Ubedljivo najgori u ovom delu Evrope...

Npr Sev.Makedonija je 36 ako se dobro sećam..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam već duže vreme u Srbiji a i ne pratim vesti detaljno (bukvalno ova tema i Kesić 😄 ) ali sam čak i ja oguglao na to kakve su stanje u Srbiji i prihvatio to kao normalno... tek kad nekom građaninu EU krenem da objašnjavam kakvo je stanje u Srbiji skontam koliko je otišlo sve u tri lepe.

 

Menjam mišljenje, nije ni samo EU. To mi se dešava kad odem i u CG kod rodbine čak

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Koca Popovic said:

A ko je ovo na slici? I zasto je bitno koje je marke njegova majica? 

Jedino je to bitno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

 

 

Quote

Bolna lekcija iz koje Srbija u "zlatnom dobu" nije izvukla nikakve pouke! Nasilje radikalsko i dalje izbija iz svakog segmenta raspalog društva!

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, U-85 said:

Jedino je to bitno

Ne razumijem zasto je bitno sta covjek nosi na sebi. Koliko je glupo oko tih marki, npr vidio sam u Srbiji da mnogi nose markiranu robu. Naravno sa buvljaka. Inace ne vidjeh komentar sta nam vrli "predsednik" nosi a i veliki vodja "velike bratske" drzave. Ne znam da li je tacno, ja procitah da "vrli" predsednik manje drzave nosi nesto od 5k eura a "brat" nosi kisnu jaknu od 10k eura. I onda sta je problem sa Aleksicem. Kontam da nije kupio (od drzavnih para) ono sto se vidi pa i da je original. Znam tacno koliko kosta ona majica na njemu po punoj cijeni.Hajede nek me neko pita koliko kosta ona majica u "jeftinoj" zemlji u kojoj ja zivim. Danas sam vidio cijenu.Jbt ceme vi pridajete znacaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Malo veći problem kod tog Savoa je mesto gde se slikao, a ne majica. Ne vidim po čemu se razlikuje od đenerala JNA koji je sa sve uniformom i kao nosilac funkcije poslao poruku da je institucija na čijem je čelu u suštini talibanska:

Načelnik Generalštaba prisustvovao uskršnjoj liturgiji u Studenici

 

Obojica imaju pravo da veruju u šta žele, ali javno mahanje time je najobičniji primitivizam.

 

Koliko sam uspeo da vidim, najskuplje majice ovog proizvođača se kod nas mogu kupiti u tržnim centrima za stotinak evra, a koga zanimaju cene, može da ih vidi ovde: https://www.fashionandfriends.com/rs/muskarci/odeca/majice/polo/filter/brend:boss/

 

Napisao sam pre oko dve nedelje da Savoa smatram kremaljskim ispljuvkom, što mogu i da ponovim, ali zaista ne mogu da mu spočitavam što nosi firmiranu majicu. Ako neko očekuje da bilo koji političar živi od minimalca, da nosi staru i odrpanu odeću, onda je u zabludi. Ne kažem da svaki političar treba da na ruci nosi zlatni Rolex i da živi u vili od bar 500 kvadrata, ali u pitanju je obična krpa koju nose i obični građani. Uostalom, i u prosečnom kafiću se na stolovima mogu videti telefoni koji vrede oko 1000 evra, a čiji su vlasnici obični ljudi.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Predsednik Kine dolazi u Srbiju ( ej u Srbiju) a vi se zamlacujete sa majicama.

Posecuje samo tri drzave u Evropi, a to su Francuska, Madjarska i Srbija.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Od njegovog dolaska je malo veći problem to što bi mu u susret potrčao i deo opozicije kada bi bio na vlasti. Isto važi i za kremaljskog kepeca. Ne znam šta pomenuti Savo misli o Kini, ali mi se čini da mu je Kaljinka malo više pri srcu od majica na kojima piše Boss. Može svaki političar da nosi i majice na kojima piše Lacoste, Tommy Hilfiger ili neke novopazarske bez natpisa, ali uzalud sve to ako previše voli Kaljinku ili ako mu pogled seže previše istočno.

Edited by DJ_Vasa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cnn

 

Xi’s visit to Belgrade will coincide with the week of the 25th anniversary of NATO’s bombing of the Chinese embassy in Belgrade that killed three. The attack, part of a wider bombing campaign by NATO in the Balkans during the spring of 1999, drove Beijing’s deep enmity for the alliance, even as the US said it was an accident.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...