Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Ali koliko su jadni ovi iz SNS-a(Vucic, Vulin i sl) koji pokusavaju da svoju krivicu prebace na narod umesto da kazu to je rezolucija kojom se stavlja tacka je prethodna vlast i njeni generali proglaseni za izvrstvo genocida u Srebrenici. Ali da to Vucku Srbinu ne odgovara(i zato samo bljak sto se okitio zastavom) jer je bio tamo. Pa pokusava da svoju krivicu da prebaci na narod i da opet proda pricu svi su protiv nas i svi nas mrze.

 

Nazalost sto ce to i uspeti.Svakodnevno trtljanje medija o tome plus vecna zabluda srbendi kako su svi protiv nas je plodno tlo. Jbg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaće ovo duboke posledice po srpski narod koji živi van republike Srbije, možemo mi da se zavaravamo da je ovo samo stavljanje tacke na prethodne vlasti i njihove zločine. Danas mog klinca u školi pita njegov vršnjak, inače Nemac po nacionalnosti, zašto je moj sin genocidan a Wolfgang nije, kada je njegov pradeda bio član vladajuće stranke u Nemačkoj za vreme WW2. Pitam sina šta mu je odgovorio, kaže ako može Djokovic da bude genocidan ko je on ovako mali da se buni. 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Imaće ovo duboke posledice po srpski narod koji živi van republike Srbije, možemo mi da se zavaravamo da je ovo samo stavljanje tacke na prethodne vlasti i njihove zločine. Danas mog klinca u školi pita njegov vršnjak, inače Nemac po nacionalnosti, zašto je moj sin genocidan a Wolfgang nije, kada je njegov pradeda bio član vladajuće stranke u Nemačkoj za vreme WW2. Pitam sina šta mu je odgovorio, kaže ako može Djokovic da bude genocidan ko je on ovako mali da se buni. 


Kazi sinku da se vracate u majku Srbiju ponosnu, dosta je bilo trulog woke zapada. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, deez nuts. said:


Kazi sinku da se vracate u majku Srbiju ponosnu, dosta je bilo trulog woke zapada. 


Ma gde, u Srbiju ne dolazim ni na odmor. Gadi mi se SNS i generalno ljudi koji podržavaju takvu stranku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, K.Dot said:

Imaće ovo duboke posledice po srpski narod koji živi van republike Srbije, možemo mi da se zavaravamo da je ovo samo stavljanje tacke na prethodne vlasti i njihove zločine. Danas mog klinca u školi pita njegov vršnjak, inače Nemac po nacionalnosti, zašto je moj sin genocidan a Wolfgang nije, kada je njegov pradeda bio član vladajuće stranke u Nemačkoj za vreme WW2. Pitam sina šta mu je odgovorio, kaže ako može Djokovic da bude genocidan ko je on ovako mali da se buni. 

Odlična pasta

Link to comment
Share on other sites

Nevezano za rezoluciju, ja se samo nadam da ce ovi sto su bili u sali preneti svojim vladama da je Vucic definitivno lud covek. Mislim ako je neko sumnjao.

Takodje i cela vlada ogrnuta zastavama je zrela za grupnu terapiju, da zagrle jedni druge i govore bice bolje, nece Vucic jos dugo da nas jebe.

Sto se tice efekta rezolucije, nista nece ni poboljsati ni pogorsati.

Ponovno guranje prsta u oko zapadu ce vec imati efekta po nas i buducnosti srpske brod.

Bolnog efekta.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ovo je cena toga što ovde mnogi više vole Rusiju nego Srbiju...

 Plašim se da će nas to još koštati,  jer zapad nije blesav da ostavi da to tinja u sred njegove interesne zone - iza ledja njihovih granica jer zna se gde se spustila nova gvozdena zavesa...

 

 Ako nastavimo ovako u najboljem slučaju bićemo izolovani kao Enver Hodžina Albanija, a u najgorem dobićemo batine što može biti pogubno.

 

 Naravno postoji i minimalna šansa da se opametimo ali u nju nešto baš i ne verujem...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mama_mia said:

 

. nisam ukljucila na vreme, ali pred kraj sve ih je postrojio, ocekujem da razvije zastavu srbije i pocne da ih pasivnom agresijom mlati....

 

ups pa upravo pominje zastavu

 

:puke:

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, K.Dot said:

Imaće ovo duboke posledice po srpski narod koji živi van republike Srbije, možemo mi da se zavaravamo da je ovo samo stavljanje tacke na prethodne vlasti i njihove zločine. Danas mog klinca u školi pita njegov vršnjak, inače Nemac po nacionalnosti, zašto je moj sin genocidan a Wolfgang nije, kada je njegov pradeda bio član vladajuće stranke u Nemačkoj za vreme WW2. Pitam sina šta mu je odgovorio, kaže ako može Djokovic da bude genocidan ko je on ovako mali da se buni. 


Ma ne nece, foliracemo se jos malo da rezolucija nije 1/1 politicki motivisana. Stotine hiljada ljudi umire u ratovima u svetu trneutno, a oni zure da izglasaju Srebrenicu dok su jos ovi Nemci na vlasti i za svaki slucaj ako Trump pobedi. Selo gori, a baba se ceslja. Potpuno cirkus ovo prepucavanje zemalja ko je koga vise pobio. Turska koja bi trebalo da bude manja od makovog zrna posle genocida nad Jermenima koji ne giraju je sponzor rezolucije. Apsolutni cirkus. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Aca Srbin na Ist Riveru mi izgleda kao da je na lošem kreku..iz Harlema npr.
Sveo se,ali i nas,na pojavu Kastra i Gadafija onomad.

"Patriotizam je poslednje utočište hulja" - kolorizovano.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2024 at 7:10 PM, ters said:

 

Kao da je prvi put da se AV blamira pa ste iznenađeni. Mada prisetim se da se nekad i verovalo ovde njegovim lažima i udaralo banove ako smo ukazivali na to. Kao što već rekoh na temi o BiH ne vidim ništs dobro za nikog u BiH od ove rezolucije. I dalje će očekujem još više biti ušančeni svako na svoju stranu. Pokušavaće da nametnu neke promene zakona u Republici Srpskoj ovi će se koorcati i inatiti a život će i dalje Bakir agi- Benjamini, Ronhilu i Cvijanovićki biti super a mladi će bežati što u tursku što u srbiju.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

Mada prisetim se da se nekad i verovalo ovde njegovim lažima i udaralo banove ako smo ukazivali na to.

 

Ne laži, molim te. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...