Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

lol, koja sudijska protekcija za Morenta, da Harden i Embid pozavide.

 

Minesota neočekivano je lagano privela meč kraju, malo je reći koliko Memfis deluje bezidejno u poslednjoj četvrtini, a to je tako kada se nema šut i igrači Minesote se skupe u reketu.

 

Vrhunska partija Edvardsa, večeras je postao 4 najmlađi igrač koji je postigao preko 30 poena u plej ofu. Ranije tokom sezone dok je rekao da će biti jedan od najboljih igrača lige mi delovalo malo i smešno, ali ova partija, kao i u plej inu potvrđuju da se radi o jednom pretalentovanom igraču, uživanje je bilo gledati ga noćas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Edwards je moćan strelac ali čim treba da izmisli nešto za saigrače tu je za sada dosta tanak. Odlični su večeras bili Beasley i McDaniels sa klupe. Kod Memphisa Brooks i dalje uzima previše šuteva, bolje da je to raspodeljeno za Banea. Adams nema šta da traži u ovoj seriji, besmislen igrač uglavnom. 

Link to comment
Share on other sites

Gober 1 šut iz igre? Mičelovu sujetu izgleda još jače pogodili natpisu o broju pasova ka Rudiju, pa odlučio da ih smanji na nulu. Zaista ne pamtim da sam video sličan podatak, da all star igrač za 35 minuta ima jedan šut ka košu. Za to vreme Mičel 29 šuteva iz kojih je postigao 22 poena. Makar da je prelomio meč, ali su to uradili Konli i O'Nil.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Verovatno @Bojdo. Stavio sam 4-2 na GS, ali Denver će imati sreće ako zgrabi jednu. Niko sem Jokića se nije pojavio večeras, Gordon užas. Jedno je uvesti ove pacere u playoffs, drugo je učiniti nešto sa njima. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Bojdo said:

Ako Jokic ostane do kraja karijere u ovom cirkusu iz Colorada, onda je sam kric5 ako ne dobije priliku da napadne prsten.

Imam jak utisak da neće on niđe, čak i ako bi doveli mene i penzionisanog Filipa Čovića u paketu da Denveru budemo startni bekovski par. Em zbog supermax, em zbog lojalnosti Malone-u i organizaciji što su mu pružili šansu. 

Link to comment
Share on other sites

super je edwards kada mu ide šut. cepa i dosta midrangea pa je u kombini sa sportski-tenk građom x brzinom, borderline nemoguće zaustaviti ga ako pomenuti šut ulazi. dobro je da je prošla minesota, biće im ovo fino iskustvo i i zabavni su za gledanje.

 

uglavnom, baš je ol'skul alfa dog, ne samo zato što uzima šuteve nego se vidi da ga loži sve to prilično i da je ubeđen da je jedan od najboljih u ligi.

naravno, ići će to i u drugu krajnost često ali videćemo i koliko ume da balansira to u narednim sezonama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni ne[to u\asno smrdi kod Edwardsa, a nisam siguran šta. Telo kao tenk što kaže Uini, šut takav da nabaci 30 poena samo spolja ako treba, skočan... Nekako mi ne ume dobar basket da igra još. Ako nauči, biće u top 3 ili top 5 igrača lige godinama, ali za sada mi je nekako Janis fazon iz ranih sezona, s tim što je on neverovatno napredovao u samom razumevanju igre. Ja mi se, sa druge strane, sviđa iako igra na zabijanje kada ga stane šut i iako ide dosta nebezbedno na ljude. Imam utisak da će da se pribere malo, ali ima neki playmaking i osećaj za igru, iako se to često ne vidi. Nedostaje mu ona Kajrijevska zategnutost driblinga, tightness, utegnut dribling u trapu, nov kao čaša.

 

GSW mi delovaše dosta gotivno, Drejmond i Wiggs kulijana. Nisam siguran da je mudro davati ovako malo minuta Kumingi, ali kapiram da ako bude 2:0 ili 3:0 da bi mogao i do 20 minuta, ovo bi mu neverovatno značilo. Poole nije u top 25 mlađih od 25 godina. Ali dobro, mator je on već za ta sranja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je Green ponistio Jokica, ovaj je svakako isporucio svoje.

 

Ono sto sam uocio da je GS svaki napad isao na Jokica i debelo su koristili njegovu cuvenu odbranu u dropu. Bukvalno su 80% koseva postigli iz te njegove zone koju cuva pogledom.

 

Mislim da su ga tu i dodatno izmorili pa mu je malo manjkalo energije za napad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...