Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kako svi zaborave kolika je Trae paljevina i koliko ga loži to skandiranje. Definicija ko drugome jamu kopa, sam u nju upada. 

 

Bogdan zaista sjajan, profilisao se u onog igrača kog bi svako želeo u ekipi. Atlanta očigledno odbranu zaigra tek u PO tako da i tu očekujem upgrade kada krenu u seriju protiv Majamija. Mislim da ih čak mogu proći.

 

34 minutes ago, bodo said:

Clippersi su skakacki baš inferiorna ekipa. Prvo su ih nadskakali  Wolfsi a sad i Pelsi( čak 17 ofanzivnih skokova) Uz to su i očajno izvodili slobodna mada se nije ni NO tu nešto proslavio . NO 52% a LAC 64%. Igrao sam na poraz LAC i prije nego što se znalo da PG neće igrati upravo zato što sam u dominaciji na skoku vidio presudnu prednost Pelikana. Ulaskom Nance Jr. koji je imao blizu 20 skokova, točnije 16 od čega 7 ofenzivnih, su okrenuli meč uz za svoje standarde skromnije izdanje CJM-oma.

 

Slično sam razmišljala + računala na samoubistvo Klipersa. Ono što me je poljuljalo je odsustvo PG, mislila sam da bi Mann the Man i Redži možda mogli da urade neki takeover, kao što su često činili ove sezone igrajući bez zvezda tima. NOPA ima odličnu ekipu, CJ će lepo izbalansirati te mlade talente.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/13/2022 at 10:14 AM, freethrow said:

Kakvi su majstori sa ESPNa. Biraju 25 najboljih igrača mlađih od 25 godina : https://www.espn.com/nba/insider/story/_/id/33687272/nba-25-25-ranking-anthony-edwards-evan-mobley-top-young-stars-based-future-potential

 

U tih 25 (!!) nema mesta za Jordana Poola? https://www.basketball-reference.com/players/p/poolejo01.html

 

Dečak predvodi ligu u Freethrows! Duplira sve statistike evo već drugu godinu. Igra bitnu ulogu u pobedničkoj ekipi. Gde ga baciš, on igra, sa klupe, starter, plej, bek, sve jebeno. Double crossover u trku. Whattafuck.

 

Ajde sto nema Poolea, ali gdje je Poku? 🙄

Bezvezarija, ovo je kao ono kad naprave 'top 25 hottest women from Game of Thrones' listu, a Lena Headey na 25.mjestu 😆😅🤣😂

Inace, za sve ove sto se sprdaju sa Lejkersima....pomalo u soku ukapiram da Kliperzi nisu jos nista osvojili otkad je Kawhi dosao u grad i preuzeo sve bilborde svojim uberfejk machismom...0 titula,0 bodova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, NikadProtivKaline said:

meni je nekako otislo 4:0 grizlis-vulvs, nisam tako hteo...ima neke sanse da se promeni?

Kako si hteo?

1 hour ago, Dracarys said:

Ostaje LA bez plej ofa ove sezone.

 

Kada se zaključavaju serije i da li samo večerašnje?

Možda je najpoštenije da se samo večerašnje zaključaju?

Poole večeras broji do 40, a vi vidite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...