Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 hours ago, gggggggg said:

ma ovo samo znaci da nije sada potpisao ugovor. kao collins prosle godine. sunsi ce ionako matchovati na kraju.

 

 

nista od trejda simmonsa u indianu.

 

Jasno, ali mislim da to dosta kvari odnose na relaciji igrač-franšiza. U zavisnosti kako su nastupili prema njemu sada, može da mu se digne patka i da samo budži statistiku, pa posle neka ga mečuju.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sunsi ( čitaj Sarver) mada teško da se tu nije pitao ponešto i James Jones ne veruju da je Ayton vredan max. deal jer pregovori nisu ni u jednom trenutku uznapredovali da pete godine. Po meni ali to isključivo  po meni Ayton je trebao bit no brainer, Kal nije trebao dobiti taj novac jer njegov impact u finalu osim one druge tekme di je bio mislim najbolji strelac je nemerljiv sa utecajem Aytona na ekipu. Ja sam bio oberučke za Shameta i mislim da ce on biti pakleni igrač( nešto poput Clarksona u Utahu) iako su mu Sunsi sad već četvrti klub? u tri godine rookie ugovora . Ugovor više nego pristojan. Šta će biti sa Camom sledeće sezone ostaje tek da se vidi. verovatno sve u zavisnosti od kako će odigrati ovu. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ovo ce tesko da se pegla. Evidentno je da je jako nezadovoljan, juce je odbio da daje izjave za medije, Woj je takodje apostrofirao to, a i sam Ayton je pre neki dan rekao da je razocaran sto nije dobio respekt kao njegovi vrsnjaci. 

 

Nije uopste nezamislivo da odradi ovu godinu i uzme QO koji za njega uopste nece biti tako mali. Nezadovoljstvo i frustracija ce se preliti i na parket i u svlacionicu. Hemiju su sjebali totalno ovim, sad ce otprilike trebati grupne terapije da se stvari koliko-toliko dovedu u normalu. I sve to da bi ustedeli koji milion. Ako nisi spreman da trosis, koji moj si onda vlasnik jedne NBA fransize?! 

 

Verujem da je i Jones imao svoje prste ovde (on sebe toliko ozbiljno shvata da je to cudo jedno) ali da je Bobby Smrda bio voljan da dresi kesu, ne bismo o ovome sad ni diskutovali, da se ne lazemo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

@SteveFrancis#3 upravo to. Hemija je narusena u timu i ovo moze bas da poljulja ekipu.

Za sve igrace a posebno ove na rookie ugivoru je itekako bitna stabilnost i vjera u njih a ovdje Ayton za razliku od 11 iz svoje draft klase nema taj dugogodisnji ugovor ( odlicno je igrao, napreduje iz sezone u sezonu i bitan je sraf ekipa i mozda najbitnije uvijek je dostupan tj ne povredjuje se ) koji bi mu ulio stabilnost da je miran narednih nekoliko godina u finansijskom smislu. Ne znam, po meni dosta los potez Sunsa, vidjecemo kako ce ispasti.

Edited by Miki28
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

BREAKING: Avery Bradley je novi/stari igrač Lakersa!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! @HAMMER  NE MOZE NAM NIKO NISTA, JACI SMO OD SUDBINEEEE

Prosto, nije moglo drukcije, zapisano je u vremenu !!  

 Dobrodosao majstore !!! 

 

 

 

 

 

Bravo za Pelinku, vrhunski potpis

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Miki28 said:

To je delgi sredio preko svog idola. Najgori potpis, bostonska izdajica.

Kako se ti osećaš uzevši u obzir da tvoja slavna franšiza služi Delgišinom idolu da obori rekord po broju poena i da dočeka sina u NBA.

Ozbiljno se Bron sprda sa Lejkersima

Edited by Milos 3.14
Još će da mu dignu dres pod svod, zašto zato što su fenseri
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Kako se ti osećaš uzevši u obzir da tvoja slavna franšiza služi Delgišinom idolu da obori rekord po broju poena i da dočeka sina u NBA.

Ozbiljno se Bron sprda sa Lejkersima

Za sada saradnja na obostranu korist ali vidjecemo ako se ne uzme titula ove sezone. Za sad neka blaga pozitivna ocjena zbog 1 titule ali...

A sto se tice obaranja rekorda i docek sina, svaka fransiza bi ga potpisala 2018 godine nez razmisljanja.

Link to comment
Share on other sites

Ayton svakako mora odigrati sezonu što bolje može da bi na kraju iste mogao dobiti ono čemu teži od neke druge franšize a što Sunsi opet mogu mečirati unutar 48h. Neće tu biti nikakvog sabotiranja. At the end of the day everything that matters is the money. Da se razumijemo i meni je ovo baš neozbiljno od strane Sunsa. I bilo je tu dosta sumnje u njega i njegov izbor za prvi pick. Pisalo se o njemu svašta na ovom forumu. I kad je prije dve godine pustio suigrače na cjedilu nakon što je bio kažnjen zabranom nastupa na 25 mečeva zbog dopinga. Nije sve bilo tako sjajno. U međuvremenu pokazivao je konstantan napredak ali iz nekog razloga očito nije uvjerio FO da zaslužuje max.

I teško da će Ayton pored Booka ikada biti prvo lice franšize. Podnijet će valjda njegov ego koje milionče manje na kontu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...