Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, Wesley Sneijder said:

@Miki28 hvala na pojasnjenju, znao sam vecinu ovih stvari.

 

Ono sto mene zanima je, da li nesto sprecava igraca da dogovori sa ekipom ugovor na godinu ili 1+1 sa player optionom, gde bi mogao, u slucaju da mu tim izjednaci ponudu, posle godinu dana da ih napusti kao UFA?

 

Ukoliko je ovo moguce, svakako je bolja opcija nego QO za igraca, iako postoji rizik.

 

A i neka fransiza moze da se ispod stola dogovori sa igracem i da mu posle tih godinu dana da max ugovor. Knicks-i mi deluju kao ekipa koja bi mogla odraditi ovo sa Zionom za 2 godine, naravno ukoliko je moguce. 

Da, sprecava ga. Igrac sa drugom ekipom moze samo potpisati uguvor na 2 godine.

 

Kao sto rekoh taj prvobitan tim moze da ponudi QO ( to je 1/1 situacija jer niko nece da gubi igraca za dzabe ). Ako igrac odbije QO onda dobija ponude gdje prvobita tim moze da izjednaci ili ne.

 

Druga strana uvijek nude ugovor na min 2 godine i ne moze nikad kao prvobtan tim. Ogromna je razlika u plati kao sto sam gore naveo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bodo said:

da li je Portland ove sezone toliko loš ili je Phoenix toliko dobar. ne tako davno je Portland dobivao 50 razlike Phoenix ali su se stvari jako okrenule. Hoče li Portland uoće dobaciti do playoffa ili play-ina?

Nije Portland toliko los uopste. Sa Kodijem i Lerijem nece to biti losa centarska back-up opcija.

Dem-CJ-Pauel je spoljna linija koja 'ladno moze da startuje za finale Zapada u bilo kom timu. Ako budu zdravi - garantujem plej-of.

 

Kajri uporan:

 

https://sportklub.rs/kosarka/nba/irving-se-oglasio-nisam-pocinio-nikakav-zlocin/?fbclid=IwAR2OPqalb81TAfYyGiT5l5h18OaurOtjpgkLQriYfafTqjMTNQ0Z6Rw7SZg

 

 Muhamed Ali wannabe po Stefonu Marberiju.

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Šta mislite ima li smisla da neka ekipa renta Kajrija na ovu jednu sezonu, Toronto ™? Ok nije on Kavaj , ali hipotetički da se usaglasi da bi pristao da ode ove godine u xy ekipu, da mu iz te ekipe kažu da ne mora da se vakciniše, njegova odluka, bla bla.

Za koju bi to franšizu imalo smisla?

Fila, Baksi, Majami, Denver?

U kojim državama/gradovima je pravilo da nema ulaska bez vakcine?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

U kojim državama/gradovima je pravilo da nema ulaska bez vakcine?

 

trenutno valjda samo nyc i san francisko ali pretpostavljam da nije nemoguće da još neki veći grad krene tim putem

edit tj ne možeš na ta veća okupljanja bez dokaza o vakcini

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, bodo said:

da li je Portland ove sezone toliko loš ili je Phoenix toliko dobar. ne tako davno je Portland dobivao 50 razlike Phoenix ali su se stvari jako okrenule. Hoče li Portland uoće dobaciti do playoffa ili play-ina?

 

Nije toliko loš, mada će Finiks verovatno biti bolji i ove sezone, nego treba vremena da se malo poslože stvari. Ne može se na osnovu par utakmica u predsezone donositi zaključak o tome gde je ekipa stvarno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Šta mislite ima li smisla da neka ekipa renta Kajrija na ovu jednu sezonu, Toronto ™? Ok nije on Kavaj , ali hipotetički da se usaglasi da bi pristao da ode ove godine u xy ekipu, da mu iz te ekipe kažu da ne mora da se vakciniše, njegova odluka, bla bla.

Za koju bi to franšizu imalo smisla?

Fila, Baksi, Majami, Denver?

U kojim državama/gradovima je pravilo da nema ulaska bez vakcine?

Ima tu malo i do toga da li bi Bruklin hteo da daje u ovom trenutku Kajrija. Možda Kajri i promeni mišljenje u

 toku sezone i vakciniše se, svakako nije prvi u tom kalkulisanju i menjanju mišljenja preko noći.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Ima tu malo i do toga da li bi Bruklin hteo da daje u ovom trenutku Kajrija. Možda Kajri i promeni mišljenje u

 toku sezone i vakciniše se, svakako nije prvi u tom kalkulisanju i menjanju mišljenja preko noći.

Verovatno ne bi hteli ni njetsi niti sam stekao utisak da bi Irving hteo bilo šta drugo. Ovo je više šbb kbb, diskusije radi

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DameTIme said:

 

Nije toliko loš, mada će Finiks verovatno biti bolji i ove sezone, nego treba vremena da se malo poslože stvari. Ne može se na osnovu par utakmica u predsezone donositi zaključak o tome gde je ekipa stvarno. 

svakako da ne samo su po meni malo simptomatični ovi ne tako mali porazi, što doma  što u gostima. 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Milos 3.14 said:

Verovatno ne bi hteli ni njetsi niti sam stekao utisak da bi Irving hteo bilo šta drugo. Ovo je više šbb kbb, diskusije radi

Meni na pamet padaju i Finiks Sansi sa CP3.

 

Irving je svakako bolji od omatorelog Pola.

 

Irving i Buker bi bili sjajan skorerski tandem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Verovatno ne bi hteli ni njetsi niti sam stekao utisak da bi Irving hteo bilo šta drugo. Ovo je više šbb kbb, diskusije radi

 

ja mislim da bi ga vec danas trejdovali kada bi dobili neki valjan paket nazad.

 

pre par nedelja je marks rekao da je zagarantovano produzenje ugovora hardenu i irvingu dok je vec juce prica da nema od tog produzenja nista za irvinga.

 

ima po za 2022/23. sezonu. cenim da zbog toga nece biti nekog ozbiljnijeg trejda. a i zato sto je ovaj ludak koji sutra moze da se penzionise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, bodo said:

da li je Portland ove sezone toliko loš ili je Phoenix toliko dobar. ne tako davno je Portland dobivao 50 razlike Phoenix ali su se stvari jako okrenule. Hoče li Portland uoće dobaciti do playoffa ili play-ina?

Porland je jedan najobicniji shitshow vec 5+ godina, vec 2 godine ne mogu da odbrane ni jedan napad samo se ljudi zamlacuju da nisu bili kompletni ili sta vec.

 

Mada je Finix dobar, po meni prvi favorit na Zapadu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Irving je penalcina, ne vidim zasto bi iko normalan gradio buducnost sa njim. Od loseg igraca je jedino gori dobar, a totalno nepouzdan (ovde sam ga i castio sa ovako blagim epitetom).

Ne da gradiš budućnost, već da ga dovedeš za ovu sezonu pod uslovom da Bruklin hoće da ga se reši jeftinije.

Lupam da ide u Filu umesto Simonsa mislim da bi bilo top

U LAL umesto kornjače, mada ne mislim da bi Bruklin hteo tog idiota,eventualno da se uključi neki treći tim.

U Denver za Morisa, Bartona i još nekog

U Majami ...

Znači mislio sam da ga neko rentira jednu sezonu i ako bude sreće može da bude spoj kao Kavaj-Toronto

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milos 3.14 said:

Ne da gradiš budućnost, već da ga dovedeš za ovu sezonu pod uslovom da Bruklin hoće da ga se reši jeftinije.

Lupam da ide u Filu umesto Simonsa mislim da bi bilo top

U LAL umesto kornjače, mada ne mislim da bi Bruklin hteo tog idiota,eventualno da se uključi neki treći tim.

U Denver za Morisa, Bartona i još nekog

U Majami ...

Znači mislio sam da ga neko rentira jednu sezonu i ako bude sreće može da bude spoj kao Kavaj-Toronto

 

 

6 hours ago, gggggggg said:

arnovitz predlozio da ga san antonio trejduje za jednog od dva plejmejkera, poeltla i jos nekog random vassela i picka prve runde.

 

možda je baš gggggg rekao juče, ako za nekog top igrača može da se očekuje i da završi karijeru u ovakvoj situaciji, umesto da prihvati trejd, to je irving. 

mislim, on ima tu neku količinu ludila koja je toliko golema da kod mene prelazi u bizarno poštovanje. ne u smislu da razumem ili podržavam njegove odluke i stavove, već zato što je genuine ludak. 

 

nema ništa od toga, jedina prilika za netse je da se zbog duranta/hardena urazumi, jer imam utisak da se oni međusobno poštuju iako se ne razumeju obavezno. ali netsi su očigledno spremni i sprovode worst case scenario, koji je i dalje bolji nego da igra manje od pola tekmi i da u plej ofu ostaneš bez njega minimum na domaćem terenu. vrlo zrela odluka netsa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...