Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

39 minutes ago, Miki28 said:

Ni stare musterije ne mozemo dobiti🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pamtis li ijednu sezonu gdje su Lakersi imali 0:6 u predsezoni. Ja iskreno ne. Sad bi @DameTIme vjerojatno rekla da se ne može na osnovu predsezonskih par tekmi donijeti sud o stanju neke ekipe. I ja bih joj dao za pravo ali nikad nije lijepo gubiti pa makar to bile i prijateljske. Uđeš u neki kontra ritam i ode sve k vragu. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oubrevo. said:

 

 

možda je baš gggggg rekao juče, ako za nekog top igrača može da se očekuje i da završi karijeru u ovakvoj situaciji, umesto da prihvati trejd, to je irving. 

mislim, on ima tu neku količinu ludila koja je toliko golema da kod mene prelazi u bizarno poštovanje. ne u smislu da razumem ili podržavam njegove odluke i stavove, već zato što je genuine ludak. 

 

nema ništa od toga, jedina prilika za netse je da se zbog duranta/hardena urazumi, jer imam utisak da se oni međusobno poštuju iako se ne razumeju obavezno. ali netsi su očigledno spremni i sprovode worst case scenario, koji je i dalje bolji nego da igra manje od pola tekmi i da u plej ofu ostaneš bez njega minimum na domaćem terenu. vrlo zrela odluka netsa.

Sve se slažem i znam da je nemoguće, više sam hteo da podstaknem neko mlaćenje prazne slame , šbb kbb.

Više radi neke indirektne analize koja ekipa je na tog 1 top igrača away

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Sve se slažem i znam da je nemoguće, više sam hteo da podstaknem neko mlaćenje prazne slame , šbb kbb.

Više radi neke indirektne analize koja ekipa je na tog 1 top igrača away

 

ma da, pisalo se već ovde da je simmons možda i smisleniji za netse nego irving a 76ersi bi imali baš upgrade sa irvingom. 

plus je embiid nekako karakterno klovn bez svrhe i cilja, kajri bi mu ugradio tu sektaško-zavereničku strukturu, već vidim embiida kako stavlja neki crveni krug na čelo i ide da kolje


 

Spoiler

 

padne trejd i kajri ga sačeka u svojoj "kući", koja je ustvari prostor za inicijaciju i žrtvovanje

 

welcome-mola.gif

 

onda žrtvuju tyrese maxija, da bi morey razumeo nivo posvećenosti

 

indiana-jones.gif

 

& embiidova transformacija može da počne

 

Nlf.gif

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bodo said:

Pamtis li ijednu sezonu gdje su Lakersi imali 0:6 u predsezoni. Ja iskreno ne. Sad bi @DameTIme vjerojatno rekla da se ne može na osnovu predsezonskih par tekmi donijeti sud o stanju neke ekipe. I ja bih joj dao za pravo ali nikad nije lijepo gubiti pa makar to bile i prijateljske. Uđeš u neki kontra ritam i ode sve k vragu. 

 

Ne pamtim, nimalo prijatna situacija ali vidjecemo sta ce biti u sezoni. 

Utorak sa GS i protiv mocne trojke Bjelica, Poole i Porter Jr uz malu pomoc Stepha. Bice zanimljivo

Link to comment
Share on other sites

“We’re humans obviously,” Bridges said of waiting. “I try not to think about it, but at the end of the day we’re human beings and when stuff like this comes up you can’t just push it to the side. But them guys, coach Monty, my teammates and everybody on that staff and in the training room, the chefs, they don’t make me think about it as much. I come in here every day, I’m in the Suns facility, and I think about James and Sarver and everything, but these guys here they keep me down. And my family at home, my mom, they keep the pressure off me and I don’t think about it as much. I just go out here and just have fun, laugh it up, and try to get better every day.”

 

Feeling the pain

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 10/15/2021 at 8:02 AM, bodo said:

Pamtis li ijednu sezonu gdje su Lakersi imali 0:6 u predsezoni. Ja iskreno ne. Sad bi @DameTIme vjerojatno rekla da se ne može na osnovu predsezonskih par tekmi donijeti sud o stanju neke ekipe. I ja bih joj dao za pravo ali nikad nije lijepo gubiti pa makar to bile i prijateljske. Uđeš u neki kontra ritam i ode sve k vragu. 

 

 

Da, rekla bih to. 😄 Razumem tvoj upis i eventualnu zabrinutost, ali ako govorimo o Lejkersima (i bilo kojoj drugoj ekipi a da nije Minesota ili Kingsi), ulaze sporije i lošije u sezonu, a opet to ne mora da znači ništa. Na primer, Milvoki je dve sezone gazio regularni deo sezone sa MVP-em lige u svojim redovima i ništa nije uradio u PO, a osvojili su titulu u godini kad nisu toliko briljirali u regularnoj sezoni. Tek nakon All Star vikenda ćemo imati neku sliku kuda ekipe otprilike idu. Uostalom, u Lejkersima su većinom iskusni igrači i imaju dobrog trenera, nije kao da su mene doveli za 40 M pa da odmah okače crni barjak...

Edited by DameTIme
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim za Lejkerse scenario iz poslednje LeBronove sezone u Kavsima. Već do januara gm Bron trejduje kornjaču I drugare za dzak belog žita pa da sit jede proje za vreme praznika I Bobija u kusuru da mu sprema podvarak s kolenicom začinjen magijom za šampionat starih Vlaha iz Boljevca. 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Nazalost, nema te ekipe koja bi preuzela grozomoran Kornjacin ugovor

Obzirom da je AD iz nekog razloga generalno pao igracki, nisu tu samo povrede problem/izgovor, decko losije sutira bacanja i generalno losije igra nakon sampionske sezone, LeBron ce opet morati da vuce kao i uvek u karijeri da bi ovo licilo na nesto. Drzi se Kinze, bice jako tesko igrati ovu sezonu sa ovim rosterom, ali makar Kajrijeva glupost otvara sansu i Lakersima kao i mnogim drugima, sada je vec mnogo zanimljivije, BKN je sa Kajrijem apsolutni contender i najjaci roster, bez njega legitiman kontender kao i ostalih 4-5 timova gde ce sampionu morati da se svasta ispoklapa

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

E ako će Lakersi sriću praviti sa Kerrovim katovima, neka im je Bog u pomoć... Ako su ga GSW odstranili, mora da je zaista raspad, nama branič na poziciji braniča treba kao lebac, očigledno je da nije više za NBA basket. Inače počinje opasno da me smara mix suptilnog rasizma i kosizmaTM kojim se prati Alex Caruso. Momak je mlad, belac je, bek je, relativno nizak, ćelav kao i većina studenata prve godine fakulteta u Srbiji ili Španiji ili Grčkoj, eksplozivan je i sad mora da ide preterano oduševljavanje i šokiranje... Smara i njega, pomenuo je to par puta. Long road ahead...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...