Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Bezveze je što nisu okačili na Tviter nalog. I did my best što bi se reklo da nađem neki warm up iz ove sezone da su snimili i obruč koji te toliko privlači. Mrzi me da kopam 😄 

 

U svakom slučaju, bitno je da se vidi napredak kad je u pitanju sama mehanika šuta. Janis odavno nije čudo prirode koje samo zakucava.

Link to comment
Share on other sites

navijaću za lavinu, mislim da niko još nije osvojio i kucanje i 3pts?

očekujem da čika bane pobedi a da nba-3pts-mafia pogura trajčeta do finala, tako što će da mu suprotstavi townsa na otvaranju, koji neće uspeti da šutne sve lopte na vreme ili FVV 1-od-15

 

 

 

Edited by uini
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Apropo ovih faulova mogu da kazem da mi je najmanje krivo Moranta.

 

Decko je klasican moron.

 

Ne mora bas svaki put da naskaces da zakucas u i preko nekoga, valjda moze neku finesu da ubaci.

 

Pogotovu na 30 razlike kad su ovakve sirovone kao Moris u stanju svasta da urade...

 

 

 

  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Apropo ovih faulova mogu da kazem da mi je najmanje krivo Moranta.

 

Decko je klasican moron.

 

Ne mora bas svaki put da naskaces da zakucas u i preko nekoga, valjda moze neku finesu da ubaci.

 

Pogotovu na 30 razlike kad su ovakve sirovone kao Moris u stanju svasta da urade...

 

 

 

 

Ne seri više i ne lupetaj ... I ne relativizuj više ovakve i slične divljacke i namerne prekršaje uvek istih maloumnika  ( braca Moris,  Alen, pre njih Deladova...itd

 

I kako moze neko da okriviti Moranta i napiše da je moron (u ovakvoj situaciji )? 

 

Jbt, tastatura svašta i svakog trpi... 

Edited by John Dies at the End
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu nikako da se složim. Ko te jebe što gubiš 30 razlike, ako ne umeš da ga blokiraš legalno & bezbedno ili se skloni ili stani i primi kucanje preko glave. 

 

Trae i Kennard u finalu lagano, ostali imaju nepogodnu mehaniku šuta za takmičenje ili su Tauns.

Edited by freethrow
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

E jbg, treba pre svakog napada da otvori anketu kako bi publici bilo drago da odigra.

 

Sledeći nivo je verovatno da je dobio šta je zaslužio.

Fazon ti si kriv sto te tukao.

Just now, LordOfTerror said:

Ide da mu zakuca u glavu, sta treba da uradi?

 

Naravno da ce ga svuci posle neka se snalazi...

 

 

 

Da podnese kao covek?Ne treba da povredi igraca u pm.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Trae i Kennard u finalu lagano, ostali imaju nepogodnu mehaniku šuta za takmičenje ili su Tauns.

 

šta fali banetovoj mehanici, pitam, nisam obratio pažnju?

ima kratke a zlatne ruke, kontam da može da ispuca sve i da naruči tortilje za preostalo vreme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini Ma to je samo moja teorija da obično na takmičenju bolje prolaze oni koji manje skaču pri šutu. Zach Lavine po meni trenutno ima verovatno najlepši i najškolskiji šut iz igre, to kako fino koristi celo telo, od nogu do trbušnjaka, pa malo "sedne" u vazduhu, ali ne previše, pa izbačaj... Ali se plašim da sa takvom mehanikom neće dobro da prođe na ovako nečemu. Obično su uvek pobeđivali likovi koji imaju ritam 1-2-1-2 i uglavnom (ne uvek) likovi koji ne skaču nešto mnogo pri izbačaju. Edit: Buddy Hield, Devin Booker, Steph, Klay, sve neskakači i manje više one motion shooteri.

 

trivia - bez gledanja u gugl, prvi igrač, a valjda i jedini, koji je bio pozvan na oba takmičenja je bio Michael Cooper, komarac iz šampionski lalakersa, koji pri tome uopšte nije umeo da šutira nego je nabacivao loptu sa ramena na obruč...

Edited by freethrow
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

procentualno se vratio na fabrička ove sezone; međutim, mehanika šuta mu je prošle sezone postala vidno bolja i konzistentnija nego u prethodne tri.

šut je svakako nešto na čemu mora da radi ali kada ga jednom dovede u red (a mehanika na oko-testu govori da je to moguće) - on će postati famozni triple-threat u napadu: uz moranta najbrži igrač u ligi, koji napreduje i u finiširanju oko obruča btw.  nije nikakav defanzivni savant kao haliburton ili blizu ali ume da bude korektan.

 

sve u svemu, fox ima potencijala, koji naravno nije garantovan, da bude glavni igrač ekipe. haliburton je odličan, meni se jako dopada ali odličan timski igrač, kao npr brogdon ili lonzo ball (pričam o tipu igrača, ne o tome da ne može biti bolji od njih u datom segmentu).

to što haliburton ima 21 na rookie ugovoru a fox 24 nije značajna prednost. kada bi kingsi išli u još jedan tank, na sezonu ili dve, bila bi. sa sabonisom nije faktor.

 

hvala bogu sto mu je dobra mehanika suta, sta bi bilo da nije dobra.

 

QFBMOeY.png

 

jos desetak sezona konzistencije i stice na respektabilnih 33,5%.

 

ovo ko pre sezone kada su izasli snimci da westbrook ima novi izbacaj i navijaci lakersa se popalili kako ce sada biti ubica za tri poena.

 

ovo boldovano je tek smejurija. nije znacajna prednost, osim u mozda 25 miliona, sto moze da bude +1 kvalitetan igrac.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Morentove situacije, ja mislim da je sam kriv. Naravno da je i Moris kriv, ali leži krivica i na Morentu u slučaju da dođe do nekih povreda nakon ovakvih situacija. Tu se moram složiti sa Lordom.

 

 

On je igrač koji najviše poena daje u ligi finiširanjem na obruču, a pritom je plej koji izgleda kao štalak za infuziju. Treba biti budala, pa da pomisliš da će svi igrači u ligi da te puste da puste da zakucaš, neko će se skloniti, neko će pokušati da izblokira, ali neuspešno i završiti na posteru, neko može nenamerno da zakači i završi se fatalno po Morenta, jer naravno da je slab i lagan, a visoko je u vazduhu, pa mu je vrlo lako poremetiti balans, a neko može biti i Moris.

 

Super je to što on može biti dominantan u reketu, ali ako misli da mu duže traje karijera bez povreda, mora malo da nauči da šutira, uradi neki fadeway ili nauči jednostavno da fintira. Ovako igrati na silu i oslanjati se samo na skok je i najlakše sa takvim fizikalijama, ali je u istom vremenu i mač sa dve oštrice. To treba da bude alternativa kada ne ide šut ili kada treba da se finišira utakmica.

 

Uopšte nije slučajno, što se ove sezone na početku i prošle sezone povredio, imao je sreću pa su te povrede bile ne toliko opasne.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...