Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 hours ago, gggggggg said:

 

fox sutira 25% za tri ove sezone. kakav crni napredak.

 

haliburton je jos na rookie ugovoru, znaci mnogo je lakse graditi oko njega, nego oko foxa koji ima ugovor od 30 miliona. na kraju ce sabonis za dve sezone otici i krece sve ispocetka.

 

 

https://streamable.com/wbt9f7

 

procentualno se vratio na fabrička ove sezone; međutim, mehanika šuta mu je prošle sezone postala vidno bolja i konzistentnija nego u prethodne tri.

šut je svakako nešto na čemu mora da radi ali kada ga jednom dovede u red (a mehanika na oko-testu govori da je to moguće) - on će postati famozni triple-threat u napadu: uz moranta najbrži igrač u ligi, koji napreduje i u finiširanju oko obruča btw.  nije nikakav defanzivni savant kao haliburton ili blizu ali ume da bude korektan.

 

sve u svemu, fox ima potencijala, koji naravno nije garantovan, da bude glavni igrač ekipe. haliburton je odličan, meni se jako dopada ali odličan timski igrač, kao npr brogdon ili lonzo ball (pričam o tipu igrača, ne o tome da ne može biti bolji od njih u datom segmentu).

to što haliburton ima 21 na rookie ugovoru a fox 24 nije značajna prednost. kada bi kingsi išli u još jedan tank, na sezonu ili dve, bila bi. sa sabonisom nije faktor.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Milos 3.14 said:

Očajni Lejkersi u odbrani u tranziciji. 

Minesota baš ušla u forumu, izgleda da će oni sa Denverom u borbu za 6.mesto

Minesota je uz Memphis jedno od najprijatnih iznenađenja na zapadu. defintivno ekipe koji imaju dosta potencijala da budu ozbiljni timovi u godinama koje slijede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, bodo said:

Minesota je uz Memphis jedno od najprijatnih iznenađenja na zapadu. defintivno ekipe koji imaju dosta potencijala da budu ozbiljni timovi u godinama koje slijede.

Minesota je uvek imala potencijal, ali su slabo isporučivao, izgleda da su se skockali konačno, bar u poslednje vreme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

RJ Barrett, our shining Canadian prince, injured himself in the final minute, and limped off to the locker room. What was he doing in the game in the final minute of a blowout, particularly when he played 43 minutes last night and 49 minutes on Saturday? Head coach Tom Thibodeau has some explaining to do.

 

 

-najjace je da ce nekom da objasnjava 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LordOfTerror said:

 

 

Kakav ološ jbt... 😠

 

2 hours ago, Miki28 said:

Jedna MVP partija Janisa, dominacija.

 

 

 

Janis pevuši Lebronu "voli te tvoja zver" 😄 Baš MVP statement.

 

18 minutes ago, Dracarys said:

O ovome nisam razmišljao. Tobajas i Ben će realno biti dobri za  Dejma :roflmao:

 

 

Lilard-Ben-Hart-Tobajas-Nurkić se čini mnogo jačom postavom.

 

Mislim da je sve izvesnije da će Ben biti trejdovan tek na leto.

 

Uh, kad bi samo doveli Simonsa... 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

mogli su lepo grejson alena da obese za primer i svi bi pazili sta rade. medjutim, neko je gledao yt videoe bill lambeera i zakljucio da to treba ligi. 

 

moj utisak je da ovo nije bilo sa namerom kao kod grejsona, vec reckless; na slo-mo iz pticije perspective se vidi da je probao da ga pridrzi - zadrzi za ruku ali naravno nismo u matrixu pa da to uspeva. da je polomio kicmu ili glavu ne bi bilo ni vazno. 

 

zalosno je da liga ceka neku veliku nesrecu pa da uradi ono sto je mogla odavno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda im je fora da neko strada u live prenosu, viši level live prenosa i veća gledanost 😱 a da ne pričamo o broju klikova na tjubetu i ostalim socijalnim platformama.

 

Prave se faulovi koji mogu da ugroze živote igrača i to prolazi nekažnjeno.

Moraće da se pooštre kazne ili će stvarno doći do teže nesreće.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DameTime said:

Janis sa apgrejdom u vidu šuta (mid-range, trojke) je verovatno noćna mora svih hejtera. A i NBA lige...

 

 

sad bi ti gggggggg rekao /ne smem da ga tagujem da me ne tuče/, kakav crni apgrejd kada šutira identičan procenat trice kao i u prethodne dve sezone, dok mu je FG% najlošiji još od 2017/18 sezone, dakle midrange nazadak.

 

inače, imao sam sinoć neku noćnu moru ali je nisam povezivao sa đanom a trebalo je, kad sam već hejter.

 

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

 

sad bi ti gggggggg rekao /ne smem da ga tagujem da me ne tuče/, kakav crni apgrejd kada šutira identičan procenat trice kao i u prethodne dve sezone, dok mu je FG% najlošiji još od 2017/18 sezone, dakle midrange nazadak.

 

inače, imao sam sinoć neku noćnu moru ali je nisam povezivao sa đanom a trebalo je, kad sam već hejter.

 

 

Super je što se pronalaziš, mada nisam ciljala konkretno na forumaše.

 

I promašio si poentu, ja nisam rekla da je apgrejdovan (statistički gledano) već sam okačila snimak da se vidi kako je Janis znatno unapredio mehaniku šuta. Pitanje je vremena kad će i u tom segmentu biti zverka.

 

Ali nema veze, to ti se često dešava s Janisom 🙃

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

ja pustio snimak i gledao minut, ne vidi se obruc kad sutne. tako sam ja jednom pricao fritrou da sam imao 70% iz igre, samo on tada nije bio na basketu. 

 

(zavitlavam se, zaboga) 

29 minutes ago, Урош19 said:

Одвратна браћа Морис, тачно треба оне Јокићеве дивљаке браћу пустити на њ

 

i nalupaju ih morriseyi i sta onda? vucic da prilozi ostavku, da priznamo kosovo? nemojmo se igrati. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

ja pustio snimak i gledao minut, ne vidi se obruc kad sutne. tako sam ja jednom pricao fritrou da sam imao 70% iz igre, samo on tada nije bio na basketu. 

 

(zavitlavam se, zaboga) 

 

i nalupaju ih morriseyi i sta onda? vucic da prilozi ostavku, da priznamo kosovo? nemojmo se igrati. 

 

Izvini uini, evo još jedan snimak, samo za tebe:

 

https://www.instagram.com/p/CZvQRe2Jjq1/

 

Sad možeš da pokušaš da budeš realan. 🙃

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...