Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

 

1 minute ago, gggggggg said:

 

ne puno, 10-15 puta. hoces da kazes da je konjina veliki problem

 

Problema je mnogo od RW preko Lebrona do Davisa i ovih krsina koje su okupljene okolo.

 

Samo mi nije jasno kako neko ko gleda utakmice ne moze da vidi Lebronov udeo u ovom cirkusu. Uvek nafiluje lepe brojke na ustrb neigranja odbrane i ove zapusene wc solje od napada.

 

Sustinski se ni on ne razlikuje puno od RW osim sto je igracina u nekoj drugog stratosferi ali ne zeli da prizna da je usao u decline i da bi po ekipu bilo bolje da ima lupam 15/5/5 u proseku gde bi igrao kvalitetnih i produktivnih 30- ak minuta po utakmici, gde bi AD bio neki alfa i omega i napadu.

 

Ovako ih sve drzi kao taoce i ovi ionako sumnjivi role igraci deluje jos gore usled takvog pritiska.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

Šta znam, ne gledam ga već nekoliko meseci ali iz prethodno viđenog mislim da ima kvalitet da bude startni c u lošijim do manje lošijim ekipama i bekap u PO timovima.

Da li je za nesto vise, necemo znati dok ne ode u ozbiljniji tim. 

 

Meni se cini kao idealan igrac za Dalas ili Sarlot. Bio bi ozbiljan upgrade u odnosu na postojece centre tamo, a imao bi plejmejkere koji mogu da ga iskoriste na pravi nacin.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

 

 

Problema je mnogo od RW preko Lebrona do Davisa i ovih krsina koje su okupljene okolo.

 

Samo mi nije jasno kako neko ko gleda utakmice ne moze da vidi Lebronov udeo u ovom cirkusu. Uvek nafiluje lepe brojke na ustrb neigranja odbrane i ove zapusene wc solje od napada.

 

Sustinski se ni on ne razlikuje puno od RW osim sto je igracina u nekoj drugog stratosferi ali ne zeli da prizna da je usao u decline i da bi po ekipu bilo bolje da ima lupam 15/5/5 u proseku gde bi igrao kvalitetnih i produktivnih 30- ak minuta po utakmici, gde bi AD bio neki alfa i omega i napadu.

 

Ovako ih sve drzi kao taoce i ovi ionako sumnjivi role igraci deluje jos gore usled takvog pritiska.

 

po tebi bi james trebao da uzme 8 suteva na utakmici i da ostale njegove suteve raspodele monk, tht, bradley i reaves, jel tako?

izvini ali ovo nema veze sa vezom. pricas kao da ima neke procente westbrooka i da se ispucava kao beal. stize covek do 29ppg samo zato sto juri statse. ne kazem, sigurno ima tu i do ega i do prestizanja jabbara, ali nema tu nikakvog drugog nacina da se dodje do pobede ako ne da bar 30 poena, pa i kad postigne bude od okc-a i slicnih.

 

rekao sam, njegov najveci udeo u tome sto je sastavio krs ekipu i na kraju ako se tako gleda on je najveci krivac, ali na terenu jednostavno nije tako.

 

inace prosle godine su imali najbolju odbranu u ligi i cak i onda se pricalo da ne igra odbranu...

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Njegovi sutevi ne bi trebali da idu Bredliju i Vesni Irvas nego prevashodno AD-u koji bi trebao debelo da bude preko 20 suteva u proseku i i prva napadacka opcija.

 

Role igraci bi trebali da imaju vise loptu i budu ukljuceniji u napad osim sto stoje po coskovima dok se Lebron naguruje i davi loptu.

 

Ovo nije prvi put da se ovakvi kolapsi desavaju u Lebronovim ekipama ali kao i uvek sad ce da radi neka precica da se ocisti kuca, morace pola lige da pomaze i kad ode Lakersi nece imati pika do 2028. godine...

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, LordOfTerror said:

 

 

Problema je mnogo od RW preko Lebrona do Davisa i ovih krsina koje su okupljene okolo.

 

Samo mi nije jasno kako neko ko gleda utakmice ne moze da vidi Lebronov udeo u ovom cirkusu. Uvek nafiluje lepe brojke na ustrb neigranja odbrane i ove zapusene wc solje od napada.

 

Sustinski se ni on ne razlikuje puno od RW osim sto je igracina u nekoj drugog stratosferi ali ne zeli da prizna da je usao u decline i da bi po ekipu bilo bolje da ima lupam 15/5/5 u proseku gde bi igrao kvalitetnih i produktivnih 30- ak minuta po utakmici, gde bi AD bio neki alfa i omega i napadu.

 

Ovako ih sve drzi kao taoce i ovi ionako sumnjivi role igraci deluje jos gore usled takvog pritiska.

 

E živ bio. Generalno se ne slažem s tobom i rekla bih da previše oštro ocenjuješ neke stvari, ali ovo je pogodak 1/1.

 

Lebron je daleko gori od Rasa po pitanju egomanijačenja. Samo ima titule iza sebe pa ga je teže pljuvati za to nego Vestbruka. A i kul je da ovaj ispada negativac.

 

To što Lebron radi je klasičan primer empty stats-a i otprilike svi igraju za njegove rekorde. Naravno da je bolji igrač od Vestbruka i da može da napuca sebi brojke. Ali kao što Hari Poter kaže Voldemoru za Dambija, to što nije prisvojio mračne veštine ne znači da on ne može da dostigne tu moć. Isto tako, to što Stef Kari ili neki drugi superstar ne privatizuje ekipu već učestvuje u protoku lopte ne znači da on nije u stanju (i te kako jeste) već da samo radi ono što je najbolje za tim.

 

Dejvis mora biti prva napadačka opcija Lejkersa i to je jedini način da nešto urade. Ali očigledno da Bron nije u stanju da iskontroliše taj deo svog ega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, LordOfTerror said:

Njegovi sutevi ne bi trebali da idu Bredliju i Vesni Irvas nego prevashodno AD-u koji bi trebao debelo da bude preko 20 suteva u proseku i i prva napadacka opcija.

 

Role igraci bi trebali da imaju vise loptu i budu ukljuceniji u napad osim sto stoje po coskovima dok se Lebron naguruje i davi loptu.

 

Ovo nije prvi put da se ovakvi kolapsi desavaju u Lebronovim ekipama ali kao i uvek sad ce da radi neka precica da se ocisti kuca, morace pola lige da pomaze i kad ode Lakersi nece imati pika do 2028. godine...

 

 

 

najbolje da davis koji kao prvi igrac ekipe nikada nista nije postigao bude glavni. usput se povredi svaku utakmicu i ide u svlacionicu svaku drugu cetvrtinu i propusta oko 25% svake sezone...

tek ce flow ekipe biti dojajan kada njegova kreacija i razigravanje dodju do izrazaja, sve dok ti westbrook i james stoje u mestu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ja se slažem u principu sa gggggggggom: davisu u prajmu ne treba pozivnica da uzme tekmu u svoje ruke.

možda ga zaista sputavaju vožd i trener ali mi je to highly unlikely. jednostavno nije taj kli, koji će da napravi takeover i prevuče ekipu u uuuu uu u ..

 

..

 

 

Link to comment
Share on other sites

Goran Dragic has been traded to the Spurs in a deal that sends Thaddeus Young to the Raptors

 

 

Dragic was a lock to be playing outside of Toronto after the deadline, and the only question was where he'd land. The Mavs were long thought to be the leading contender for him, but he'll end up elsewhere in Texas as veteran backcourt depth with the Spurs' second unit. He could move again before the deadline passes, but no matter where he lands it's hard to see him benefiting fantasy managers.

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...