Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, Урош19 said:

https://www.reddit.com/r/nba/comments/so6f2r/faigen_russell_westbrook_on_him_trying_to_cheer/?utm_medium=android_app&utm_source=share

хахахахах, сад ми је јаснија реакција Леброна и Дејвиса

 

Na kraju ce mi bio zao RW.

 

On je u stvari u nekom svom svetu, totalno deluzion ali cistog srca. 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Леброн постаје emptystat играч. Последњих пар сезона игра у леру одбрану, али ово је безобразлук. Врло слаб утицај на игру екипе. 

 

Много су дубљи проблеми кад их евролигашка екипа овако добије. 

 

Признајем, сваки пут кад ови Лејкерси изгубе, дан је фино почео.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Big Ticket said:

Леброн постаје emptystat играч. Последњих пар сезона игра у леру одбрану, али ово је безобразлук. Врло слаб утицај на игру екипе. 

 

nije da ga nešto branim ali kli sa 37 godina igra po 37 minuta, nije realno očekivati ikakvu odbranu. veći problem po meni je što u ovoj poslednjoj četvrtini koju sam jedino i gledao, davis nije dobio dve lopte a vidim da je šutirao 8/11. 

 

da li je problem to što lebron insistira na ol'man 2na2 basketu koji kreće njegovim pozicioniranjem sa lakta ili je davis previše pasivan (ili oba), tek, baš je to onako bezidejan a zapravo one-trick poney napad. pri tome, lakersi su toliko nehajni sa loptom u napadu (a bušni u odbrani) da lebron mora da igra kao john mclaine u die hard = bukvalno dve greške znače da će sve da eksplodira. a takav basket može eventualno durant da igra kada je u top formi.

 

sve je problem ovde, nemanje igre pre svega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, uini said:

 

 

nije da ga nešto branim ali kli sa 37 godina igra po 37 minuta, nije realno očekivati ikakvu odbranu. veći problem po meni je što u ovoj poslednjoj četvrtini koju sam jedino i gledao, davis nije dobio dve lopte a vidim da je šutirao 8/11. 

 

da li je problem to što lebron insistira na ol'man 2na2 basketu koji kreće njegovim pozicioniranjem sa lakta ili je davis previše pasivan (ili oba), tek, baš je to onako bezidejan a zapravo one-trick poney napad. pri tome, lakersi su toliko nehajni sa loptom u napadu (a bušni u odbrani) da lebron mora da igra kao john mclaine u die hard = bukvalno dve greške znače da će sve da eksplodira. a takav basket može eventualno durant da igra kada je u top formi.

 

sve je problem ovde, nemanje igre pre svega.

 

Па то је то Уини. 

Човјек гура своју игру као да има 27, а не 37 љета. 

Баш одбија да се прилагоди биолошком сату. Разумљива је мени и сујета и жеља за рекордима, али баш му је игра труба гледе утицаја на екипу с обзиром на статистику. 

 

Велика одговорност је на њему као лидеру екипе. 

А тек однос у одбрани, фуј. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

 

nije da ga nešto branim ali kli sa 37 godina igra po 37 minuta, nije realno očekivati ikakvu odbranu. veći problem po meni je što u ovoj poslednjoj četvrtini koju sam jedino i gledao, davis nije dobio dve lopte a vidim da je šutirao 8/11. 

 

da li je problem to što lebron insistira na ol'man 2na2 basketu koji kreće njegovim pozicioniranjem sa lakta ili je davis previše pasivan (ili oba), tek, baš je to onako bezidejan a zapravo one-trick poney napad. pri tome, lakersi su toliko nehajni sa loptom u napadu (a bušni u odbrani) da lebron mora da igra kao john mclaine u die hard = bukvalno dve greške znače da će sve da eksplodira. a takav basket može eventualno durant da igra kada je u top formi.

 

sve je problem ovde, nemanje igre pre svega.

 

Ovo sto Lebron i Lakersi igraju jedino mogu da uporedim sa ekipom Vojvodine iz 2008/2009. kada su imali solidan budzet i najgoru igru na svetu u tom  trenutku. 

 

Kako su vec gubili tlo pod nogama i maltene ispadali iz ABA lige dovedu pred sam kraj Jovu Stanojevica koji je jednom nogom bio u kosarkaskom grobu. I sad posto su toliko losi bili da ni jedan napad nisu mogli da organizuju da primi loptu na postu, suntavi Sutalo je pretera nekako preko pola za 7.9 sekundi i onda Jovo Stanojevic stupa na scena i krece da igra ledjima sa polovine terena.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Big Ticket said:

 

Па то је то Уини. 

Човјек гура своју игру као да има 27, а не 37 љета. 

Баш одбија да се прилагоди биолошком сату. Разумљива је мени и сујета и жеља за рекордима, али баш му је игра труба гледе утицаја на екипу с обзиром на статистику. 

 

Велика одговорност је на њему као лидеру екипе. 

А тек однос у одбрани, фуј. 

 

ja se slazem, samo, da li uopste lakersi imaju mogucnosti za nesto drugo? ne znam da li je vogelu zabranjeno ili ne ume da ponudi nesto gde bi davis bio centralna figura. 

 

muka mi je kad gledam te neke satro kontrolisane napade bez plana i programa ako ne prodje taj jedan basket pristup. 

 

i thibsa su pobedili na temu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@uini da Dejvis uzima 10 pa 11 suteva u b2b utakmicama je sramotno. Sve je podredjeno Lebronu da gura te poene i da juri rekord ali zato ekipa pusiona.

 

Mislim da je vrijeme da se sutne Vogel, jednostavno njegov gameplan je ocajan, njegovi setovi u napadu su blagi uzas. Nema 2 uigrane akcije na koje mozes da se pouzdas. O odbrani da ne trosim rijeci sto je njegov forte.

 

Da sam AD, bio bih bijesan da uzmem 21 sut u 2 utakmice jer ne moze da se dodje na red. Umesto da on ima po 20 suteva po utakmici, posebno vcrs kad nema ko da ga cuva, njemu 11 suteva.

Pipnuo loptu 2 puta. Odigra brutalnu odbranu na -2, kontra 2 na 1 ali stupa egomanijak i kakav pas daje, ko na treningu i bam, trojka i cao dovidjenja.

Edited by Miki28
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...