Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Mnogo mi je krivo sto nismo imali prilike da vidimo u PO modu Harden-Kajri-Durant napadacku velesilu, ali mislim da su Netsi bolje prosli ovde. Doduse i Filadelfijina glavna osovina Harden-Tobi-Embiid ce biti jako mocna, ako Harden odluci da da maksimum. Resili su se nezadovoljnog igraca sa velikim ugovorom za igraca koji moze odmah da pomogne Embiidu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

neverovatno kako je harden isterao svoje. ne mogu da ga krivim realno. a morey izgleda imao 'dojavu' svo vreme da je ovaj sve vise uzjebaniji zbog irvinga. pa je bio spreman da rizikuje. sad ce ispasti opet kao da je neki mag.

no nesto mi je mnogo davati za hardena 50+ miliona godisnje narednih pet godina kada njegov problem sa preponama postaje izgleda hronican.

 

harrisa ce morati nekako da uvale za nesto dobro, nisam siguran da je to moguce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

NIkako nisu opljackali filu kada im nisu uzeli ni Matisa ni Maxeya.
Da li im se trejd isplatio videcemo ako dovuku Turnera za ova 2 pika i Klakstona.

 

curry ili thybulle, koga bi uzeo? curry ima jedan od najboljih ugovora u ligi.

 

mislim da bi mozda bilo previse simmons+thybulle+drummond zjaedno.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

curry ili thybulle, koga bi uzeo? curry ima jedan od najboljih ugovora u ligi.

 

mislim da bi mozda bilo previse simmons+thybulle+drummond zjaedno.

Obojicu i mogli su milsa da dobiju nazad.

Tvoj igrac igra(o) njihov ne planira, samo si pojacao konkurenta iz konferencije koja moze da te nabije u PO. Ben-Harden trejd si mogao i na kraju sezone da odradis.\

Kazem zavisi sta ce jos BKN da dovuce za ova 2 pika

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Obojicu i mogli su milsa da dobiju nazad.

Tvoj igrac igra(o) njihov ne planira, samo si pojacao konkurenta iz konferencije koja moze da te nabije u PO. Ben-Harden trejd si mogao i na kraju sezone da odradis.\

Kazem zavisi sta ce jos BKN da dovuce za ova 2 pika

 

mills im treba za utakmice kada irving ne igra.

 

mogli su i na kraju sezone napraviti ali bi dobili manje nazad, npr ova dva pika. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

mills im treba za utakmice kada irving ne igra.

 

mogli su i na kraju sezone napraviti ali bi dobili manje nazad, npr ova dva pika. 

pa zato sam i rekao da sve zavisi sta dovlace za ova 2 pika. Ako dovuku nekog Granta/Turnera ovo je big W, jedan od te 2 plus Ben,Seth i Drum je vec fina razmena za Hardena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...