Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Erik Gordon jos uvek i te kako ima kosarke u sebi. Otkako je krenuo da ima minute na ustrb povrede Grina, ova moja raspustena banda vezala 5 pobeda.

 

Nadam se da ce covek imati priliku da se bori za chip i zbog toga koristim priliku da ga preporucim Sansima, kao podrsku za Devina. Mislim da bi Fenicanima bas dobro legao.

 

Prihvatamo sve sto je expiring zauzvrat.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Barkley#34 said:

Sećam se priče da nije mogao da nađe frizera pa se ošišao sam i šoknuo sve u hali kad se pojavio ogroman i ćelav. Zvali su ga "Beli slon". :classic_biggrin:

Ne znam za to , do nedavno nisam znao ni za njega, ali sam sedeo u društvu sa nekim njegovim drugovima pa se povela ta priča... Sad je valjda u Munzeu ... Zanimljivo u svakom slučaju

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Alex_Serbia said:

Erik Gordon jos uvek i te kako ima kosarke u sebi. Otkako je krenuo da ima minute na ustrb povrede Grina, ova moja raspustena banda vezala 5 pobeda.

 

Nadam se da ce covek imati priliku da se bori za chip i zbog toga koristim priliku da ga preporucim Sansima, kao podrsku za Devina. Mislim da bi Fenicanima bas dobro legao.

 

Prihvatamo sve sto je expiring zauzvrat.

 

dobro bi nam legao da nismo potpisali shameta letos.

 

steta sto su pelicansi mecovali onu ponudu sunsa za njega 2012. dragic i gordon bi bili zabavan tandem u to vreme.

Link to comment
Share on other sites

Lazirali mu pozitivan test samo da nam napakoste #STRASNOSTANAMRADE

 

Lue se naravno usrao u Lejkerse, cisto da nam dokaze da dokaze Pelinkovcu da je ispao glup (po zna koji put) sto ga nije angazovao pred sezonu 19/20 

jeste Franky V dobar trener i uzeo je titulu i malo sta moze da mu se prigovori generalno, Lu je ipak visi nivo

ne smem ni da zamislim kakva bi cuda ponovo pravio u zajednici sa Kingom

ne moze covek ni da se ponada malo, da dobije trunku lazne nade (neki niz pobeda) za nastavak sezone /zivota 

 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Konjušar najašio NIkse i odbijao da siđe. 'Ladno je šutirao 11/12 unutar linije za tri.

 

11 hours ago, Milos 3.14 said:

Ne znam za to , do nedavno nisam znao ni za njega, ali sam sedeo u društvu sa nekim njegovim drugovima pa se povela ta priča... Sad je valjda u Munzeu ... Zanimljivo u svakom slučaju

On pričao u nekom intervjuu za Koš. Oplakao sam.

Link to comment
Share on other sites

Zeke Nnaji, playing in his 52nd career game, scored a personal-best 22, only his fifth game scoring in double-figures. Ever. All respect due to Nnaji for his production, but it was hard to figure out why the Knicks kept leaving him open given that he came into the game shooting 67% from deep. Still, I didn’t mind his explosion. Ever since he was drafted I’ve kept a light on in my heart for a fellow pianist.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sanjala sam da je Dame prešao u Toronto. #wtf

 

Quote

Damian Lillard has been a member of the Portland Trail Blazers since 2012. During his 10 seasons in the NBA, Lillard has come to define the Portland franchise. The Trail Blazers experienced a major upheaval Friday, firing general manager Neil Olshey after a monthlong investigation into allegations he created a toxic workplace. Lillard was asked about the situation during a Reddit AMA session later Friday.

"I have a lot of thoughts, but ya know, in short, I always had a really good relationship with Neil. He drafted me and gave me the opportunity to have the career that I've had. Ya know, it's been a great run, and it's just an all-around unfortunate situation in the business that we work in."

 

Quote

The Trail Blazers launched an investigation into Olshey shortly after Yahoo Sports' Chris Haynes and The Athletic's Shams Charania and Jason Quick reported allegations of a toxic and hostile workplace. Nearly a month later, the team fired Olshey. In a statement, the team said it is "committed to building an organization that positively impacts our colleagues." Joe Cronin will take over as the team's general manager while the organization looks for a permanent replacement.

 

Link to comment
Share on other sites

@DameTIme mislim da je vrijeme za trejd Lillarda, da krene Portland novim putem i uzme neke igrace sa kojima moze graditi buducnost a i da Lillardu daju sansu za borbu za titulu. Najrealnije je da se odradi neki trejd za Simmonsa.

Ali ne bih se bunio ni za Lillarda u Lejkersima, posebno u trejdu za Lebrona, delgada i grofa. Cisto da uzivate u toj velicini Lebrona😀🤣🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

lillard za kembu, randlea i quickleyja.

 

ne kapiram ja taj deo "dati mu šansu da se bori za titulu"

svi oni dobijaju strava lovu, poštovani su kao prvi igrači franšize, nema šta da se bave njegovim legacyjem izvan portlanda.

 

mislim tu na sve igrače, ne samo na lillyja

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo većih igrača od Lillarda u istoriji koji nisu uzeli titulu, tako da ne vidim šta njemu treba posebno da se titraju jaja u odnosu na bilo kog drugog trenutnog superstara u ligi. Za Blazerse je u dalje bolje da probaju da razmene McColluma za nešto kompatibilnije. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I svi ti igraci koji su veci od Lillarda su probali ipak da dodju do titule sa drugim timom/timovima tako da i Lillard isto treba da uradi. Ocigledno su dostigli maximum a ne vjerujem da je voljan da ceka rebuild.

Jos posebno sto je sada u prime-u i za njega mogu da dobiju jak paket a Simmons je itekako odlicna osnova za rebuild.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...