Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Koliko sam ispratio statse Krauder i Ejton čitaju vox92, kritika urodila plodom.

Moraću da pogledam tekmu u reprizi.

I Shamet je bio na udaru i onda ubode na kraju dve trojke a pre toga nije mogao okean da pogodi.😁 On je čitao na poluvremenu izgleda😂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Čestitke Suncima na razbijanju, idem da gledam zašto smo tako razbijeni. Ima još puno da se radi kao što neko reče.

 

taj fazon, posveti se silikonskoj dolini, ja ću sam da nosim voždu beli luk, gaze i pavlovićevu mast protiv korone

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pa da live ranking na forumu im je važniji od statistike, od toga im zavise ugovori.

Najviše se plaše forumske komisije 🤣

Just now, uini said:

 

taj fazon, posveti se silikonskoj dolini, ja ću sam da nosim voždu beli luk, gaze i pavlovićevu mast protiv korone

Nemoj da zaboraviš ivermektin...konjina hehehe

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, freethrow said:

Čestitke Suncima na razbijanju, idem da gledam zašto smo tako razbijeni. Ima još puno da se radi kao što neko reče.

Nikakvo razbijanje nije bilo. Ali je Štef doslovce bio uhapšen od strane Kala. Poole odličan u prvom stao u drugom i Porter jr. odličan. Imali ste 16 skokova više ali i 10 turnover vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Doktor kosarke

Jaki statisticki parametri u pm.Kao onomad kad je Boban bio goat po per i jos nekim statistikama.

U tim tkzv clutch momentima po broju pobeda je Kuzma najbolji,po broju koseva Keita Bates-Diop,po broju poena Embid,toliko je silovanje statistike da niko u globalu(vecini kategorija) nema ustanovljeno mesto.

CP3 je npr 18. po br poena,po procentu suta 63. itd itd.

Za Beglija moze da se izvuce da je clutch majstor po ovoj statistici.Da ne pricamo o tome koliko je statistici tesko da prikaze sta je zapravo clutch poen/period i koji je vise a koji manje clutch.

 

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, nisam gledao Lejkerse poslednjih par utakmica, jer ne mogu da stignem, plus nemam ni preteranu zelju da gledam ovakve Lejkerse. Sta reci kada je tek jutros bila prva pobeda nad Kingsima koja je bila veca od 12 razlike, maltene svaka pobeda je bila egal, nema rutinski dobijenih meceva. Deluje po statsima ok, ali nista preterano dobro, ima tu par tekmi sa po 5-15 i 50% FT. 

 

Sto se tice danasnje utakmice, najzasluzniji za pobedu su bili AD i Monk sa svojih 6 trica.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Dracarys said:

Iskren da budem, nisam gledao Lejkerse poslednjih par utakmica, jer ne mogu da stignem, plus nemam ni preteranu zelju da gledam ovakve Lejkerse. Sta reci kada je tek jutros bila prva pobeda nad Kingsima koja je bila veca od 12 razlike, maltene svaka pobeda je bila egal, nema rutinski dobijenih meceva. Deluje po statsima ok, ali nista preterano dobro, ima tu par tekmi sa po 5-15 i 50% FT. 

 

Sto se tice danasnje utakmice, najzasluzniji za pobedu su bili AD i Monk sa svojih 6 trica.

 

On 11/25/2021 at 7:15 PM, Dracarys said:

Bolje gledaj Aba ligu, nego što gledaš NBA, nije žvaka za seljaka,

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...