Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Kakav duel VanVleet vs Jrue!  Koje postovanje prema najlepsoj igri na svetu. :Hail:

 

Ne stede se ni jedan ni drugi. Holiday sam nosi na oba kraja terena Giannisless Buckse, dok se Freddy posle mrsavih 3 poena na poluvremenu zapalio u drugom, iako mu je Jrue sve vreme u dresu. 

 

Vrse presing jedan na drugom po celom terenu bukvalno, kidisu kao pitbulovi.

Link to comment
Share on other sites

btw nisam mnogo gledao Bullse i Lavine-a prethodnih sezona zbog garbage rostera i mislio sam da je samo dobar nabijac statsa u losem timu, ali sada mogu  mirne duse da izjavim nista losiji igrac nije od jednog Mitchela, Tatuma, Beala, Bookera... Jebeno dobar je suter, hangtime mu je dzordanovski, a brzina na ulazu  prime vestrubkovska. Jos fascinantnije je to da je sve ovo postao nakon acl povrede i za to moze da mu samo oda postovanje kako je sve pregurao bez trunke nesigurnosti i straha. Cak mu je i odbrana pristojna, a posebno me je odusevio u ovoj utakmici kada je pri kraju  box out visoke Knicksa kada su ovi bili u naletu. Ima puno prostora za napredak u kreaciji i asistenciji, ali jebiga, da ima i to bio bi najbolji igrac u ligi. :classic_smile:

 

Jedino sto ove pobrojane igrace i njega razdvaja je sto su se pokazali i dokazali u PO, ali videcemo i njega tu na prolece i ne verujem da ce da razocara.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Betolingar Misdongard said:

Ja sam se čudio kad sam čitao prošle sezone hvalospjeve na njegov račun. I tada je imao bijedne % šuta.

 

pogotovo jer je košarkaška igra isključivo procenat šuta i ništa više. (šuta za 3 pre svega, jer danas kada neko kaže "ima dobar šut" to znači da dobro šutira trice)

eventualno i odbrana, jer ako nisi 3&D, ni ne baviš se ovim sportom. zato je covington godinama vrhunski ideal košarkaša ovde na forumu.

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

jeste -70 užasno ali gubili su i dubsi još prošle i pretprošle godine nekoliko tekmi po 50 razlike.

 

meni je i dalje najfascinantnije clippers 73 - mavs 124 posred la, gde su clippersi igrali samo bez leonarda a mavsi iskulirali većinu drugog poluvremena da ne ode na 60+

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30-40 razlike moze da se desi svakome, nekoliko povreda, ocajno vece.

 

Ali kad ide do 70 to je velika sramota.

 

Dupla stoka , znaci da neko nije bio u stanju da obezbedi minimum G league talenta.

 

Taj neko je Presti i to sam isticao i pre sezone.

 

 

Pogotovu sto mlade igrace mozes da bacis u djubre posle par ovakih poraza...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LordOfTerror said:

30-40 razlike moze da se desi svakome, nekoliko povreda, ocajno vece.

 

Ali kad ide do 70 to je velika sramota.

 

 

opet kažem, gubili su dubsi nekoliko tekmi 50 ili blizu. jednu i prošle sezone, kada su igrali playin

 

a 50 razlike clippersa u full sastavu minus leonard je neuporedivo veća sramota. 

gledao sam tu tekmu jer je matine-vikend bila; kouč lu zove tajm aut za tajm autom, george & ostali daju sve od sebe. sve gore i gore.

 

na kraju su zavisili od milosti mavsa, koji su batalili trpanje u nekom trenutku.

 

ne treba biti rob brojki, ovi thundersi su tim kojem to može da se desi, bilo je ozbiljnijih ekipa u istoriji koje su bile blizu i to ne u tako drevnoj istoriji

 

za par godina oni možda ispadnu opasna ekipa (neki koji sada gube 70), dok će pacersi, knicksi i ostali kompetitivni i dalje vrteti svoje herojske pobede i poraze u regulareu

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Što je najgore, ne bi me iznenadilo da ovakav roster OKC dodatno obori svoj rekord ove sezone.

 

što je najbolje, ovaj roster thundersa ima nekolicinu likova koji mogu biti makar vrlo dobri nba igrači. 

npr, ekipa majamija koja je do sada držala rekord od minus 68pts iz 91-92, je u svojoj ekipi imala steve smitha i glen ricea (ne znam da li su HoFeri, za mene jesu), rony seikalyja, bimbo colesa i još neke poznate

 

https://www.landofbasketball.com/box_scores/1991/1217MIACLE.htm

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

što je najbolje, ovaj roster thundersa ima nekolicinu likova koji mogu biti makar vrlo dobri nba igrači. 

npr, ekipa majamija koja je do sada držala rekord od minus 68pts iz 91-92, je u svojoj ekipi imala steve smitha i glen ricea (ne znam da li su HoFeri, za mene jesu), rony seikalyja, bimbo colesa i još neke poznate

 

https://www.landofbasketball.com/box_scores/1991/1217MIACLE.htm

 

Prvo pitanje, ko je Miloš Babić iz tog tima Heata?

 

Glen Rice je faca, Steve Smith neefikasni skorer kakvih je u NBA uvek bilo i biće, a ova dvojicu as nebitni as it gets, ajde Rony je rođen u Bejrutu pa je to kao bila neka egzotika. 

 

Treće, koji su to iz OKC osim SGA koji već jeste vrlo dobar nba igrač i Giddeya? Dort može biti fina prašinarčina za popunu petorke ako je toliko nizak kriterijum ajde.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gggggggg said:

 desava se 50 ali 70 je vec ozbiljna sramota za sve u organizaciji. 

 

dešava se tačno 8 x u nba istoriji. još 4 x 51

https://www.landofbasketball.com/statistics/largest_margins.htm

 

moja poenta je da je majemi od minus 68 razlike imao vrhunske igrače ali takođe omladince. a nekada ispadne tako kako ispadne

Just now, Chaos Is Me said:

Steve Smith neefikasni skorer kakvih je u NBA uvek bilo i biće,

 

kakva odvala bez imalo stida.

 

čekiraj, raspitaj se i proguglaj pa da pričamo.

kao da si rekao paul george neefikasni skorer kakvih je u nba bilo i biće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

opet kažem, gubili su dubsi nekoliko tekmi 50 ili blizu. jednu i prošle sezone, kada su igrali playin

 

a 50 razlike clippersa u full sastavu minus leonard je neuporedivo veća sramota. 

gledao sam tu tekmu jer je matine-vikend bila; kouč lu zove tajm aut za tajm autom, george & ostali daju sve od sebe. sve gore i gore.

 

na kraju su zavisili od milosti mavsa, koji su batalili trpanje u nekom trenutku.

 

ne treba biti rob brojki, ovi thundersi su tim kojem to može da se desi, bilo je ozbiljnijih ekipa u istoriji koje su bile blizu i to ne u tako drevnoj istoriji

 

za par godina oni možda ispadnu opasna ekipa (neki koji sada gube 70), dok će pacersi, knicksi i ostali kompetitivni i dalje vrteti svoje herojske pobede i poraze u regulareu

Poenta je da je totalni idiotizam ovo sto Presti radi.

 

Za njegov cuveni "time line" je i SGA deda... 

 

Ovakve tvorevine kao OKC su dokazano crna rupa za talente.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...