Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 hours ago, Darko said:

 

Dosta loše, izgleda kao da je još i regresirao od prošle sezone. Čini mi se da mu ne gine Turska ili Grčka, nešto mora da menja. 

 

nisam ga gledao ove sezone. igra jako sitno minuta i uglavnom loše.

ipak, nije mi jasna ova tvoja misao: prošle sezone je igrao dobro u drugom delu a imao je i više minuta.

pokuševski je prošle sezone bio najmlađi igrač u nba, ove sezone je 13i najmlađi nakon novog draft kontigenta.

s'obzirom na to da ima prilično unikatan skillset, da nije malo rano da ga šalješ u tursku ili grčku, pogotovo što je leto daleko?

 

thundersi makar imaju vremena da razvijaju igrače, nije kao da će u borbu za plej of sledeće sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

It happened so suddenly I never noticed until it was a thing, but Randle is a devout disciple of the Kurt Thomas I Have Literally Never Committed A Foul cult. I know Randle got the short end of the whistle a lot in this game, and was vocal afterward about the refs telling him he’s getting the Shaq treatment. But there’s no way the complaining and incredulity on permanent display on his face are helping his rep any.

 

Wayne Gretzky was said to be “in his office” when he had the puck behind the net; that’s how productive he was back there. KD’s office is anywhere on the floor when he’s drifting left before pulling up for that jumper. Distance and stakes don’t matter — if he’s moving left, it’s checkmate.

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

pokuševski je prošle sezone bio najmlađi igrač u nba, ove sezone je 13i najmlađi nakon novog draft kontigenta.

s'obzirom na to da ima prilično unikatan skillset, da nije malo rano da ga šalješ u tursku ili grčku, pogotovo što je leto daleko?

Prvi deo stoji, problem je što nije pokazao napredak. On je manje više ovakav od petnaeste godine, kada je Bojdo prvi put ukazao na njega. Zato i nisam bio siguran da bi ga birao u prvoj rundi, mislim da smo ja i ti baš imali diskusiju o tome. On će ili biti All Star ili će završiti u Turskoj - ne znam da li postoji sredina kod njega. Nadam se da će da me demantuje ali za sada nije obećavajuće, što se ne vidi napredak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

Prvi deo stoji, problem je što nije pokazao napredak. On je manje više ovakav od petnaeste godine, kada je Bojdo prvi put ukazao na njega. Zato i nisam bio siguran da bi ga birao u prvoj rundi, mislim da smo ja i ti baš imali diskusiju o tome. On će ili biti All Star ili će završiti u Turskoj - ne znam da li postoji sredina kod njega. Nadam se da će da me demantuje ali za sada nije obećavajuće, što se ne vidi napredak. 

 

pa ne znam kako to procenjuješ, pošto uglavnom igra 8, 12, 15 minuta. par puta je samo igrao 20ak

 

thundersi imaju neki plan očigledno ali ja ih ne gledam pa ne znam kako to izgleda na terenu. imaju tog bazelyja na PF koji verovatno ogra dobru odbranu ali mi je opet nerazumljivo da tip cepa 30 minuta po tekmi. 

 

ne tvrdim ni ja da je poku neka sigurica, kao što kažeš lepeza kod njega je od odličnog igrača, do igrača koji nije u ligi za par godina. 

samo mislim da je rano za takve procene na početku druge sezone u kojoj puni 20 godina krajem decembra

 

sigurno treba vreme da se tako tanak frame ojača, pa će mu onda i šut biti konstantniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

pa ne znam kako to procenjuješ, pošto uglavnom igra 8, 12, 15 minuta. par puta je samo igrao 20ak

Ruku na srce ne gledam, samo videh statistiku. Daj da si u pravu i da postane All Star, voleo bih da lik uspe samo mi trenutno ne izgleda tako. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Darko said:

 ali trenutno ne izgleda dobro. 

 

procenti šuta su očigledno loši. sam šut ne izgleda loše na oko.

pretpostavljam da se muči u odbrani, jer kad god vidim neke hajlajce, on svašta tamo radi - šutira, asistira, skače, zvizne neku blokadu, prevodi loptu u kontri preko celog terena pa asiste+ira ili poentira (ili promaši)

 

zato i pretpostavljam da će građenje snažnijeg tela dovesti neminovno do nekih poboljšanja i u odbrani i u šutu. da li će to biti dovoljno, ne znam ali znam da je sad baš rano slati ga van lige.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

pretpostavljam da se muči u odbrani, jer kad god vidim neke hajlajce, on svašta tamo radi - šutira, asistira, skače, zvizne neku blokadu, prevodi loptu u kontri preko celog terena pa asiste+ira ili poentira (ili promaši)

Na hajlajcima izgleda fantastično, beli Kevin Durant. Neke stvari koje on može da uradi retko ko drugi može. Hajlajci su jedno, igra je drugo - dobro, to znaš. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eto, mala cuda se desavaju kada njemacku strvinu ostavis na klupi i zapravo igras u napadu za svog najboljeg igraca (koji doduse sinoc zbog povrede igrao samo 9 min...). Odmah i KPJ izgleda pribliznije plejmejkeru i asistecije mu budu u double digitu (ni on nije igrao posle 1/4 sinoc 😄).

 

Tejt me uvek odusevi, na sav hustle i defanzivu je postao i legit napadacka pretnja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...