Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

da turner bi bio bolji. ali opet ako zele igrati sa greenom na petici na kraju utakmica, i on bi bio nepotreban.

 

warriorsi bi odlicno prosli ako bi mogli tek tako da daju wisemana. nisam siguran da mu je cena toliko dobra, mada je vrlo moguce da gresim.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Zavisi od matchupa u PO. Imali bi 5icu čuvara obruca, dao bi im Turner drugačiju opciju od Greena, ume i tricu da pogodi, tako da ofanzivno može da širi reket, nisam ispratio u kom procentu, ali bi mogao igrati pik en pop sa Karijem. 

 

Mudrac plus Mudoja i pakuj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

od onog fijaska proslog novembra kada ga boston nije zeleo proslo je evo, sezona i po, gde je jasno da je turner bolji i korisniji igrac od sabonisa. cena mu je svakako veca nego tada. valjda ima jos dve godine ugovora, cena sigurno nije nenormalna, ali rekao bih veca nego saboniseva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tarner u napadu sve sto ima da ponudi je spejsing. Sto se tice odbrane, isto je tacno da je dobar defanzivac, ali je jako veliki problem sto je on centar, jer ne hvata dreb. To je bio glavni razlog zbog cega ga Boston nije zeleo, kelti su zeleli da ocajaju skok. Njemu je potreban dobar skakac u petorci da se njegova igra ne bi toliko osetila lose, kao sto je u ovom slucaju Sabonis. I nije tacno da Tarnera mrzi da se cima, jednostavno je takav igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pored ovih rumorsa oz Indiane, i u Portlandu se svasta desava, GM-a su sutnuli kao zbog bahatog odnosa sa osobljem unutar fransize a citam kako Lilard trazi Simonsa iz Phile pa cak i J. Brown-a iz Bostona.

 

Kljucno je pitanje kako ce se sve ovo odraziti na igre Indiane i Portlanda jerbo obe ekipe vise za play off. Indiana ima tu nekakvu dubinu pa mi je logicno da bi se borili za play off i bez Levera i Sabonisa/Tarnera. A Portland je trenutno bulja od ekipe.

Link to comment
Share on other sites

po meni je najverovatnije da je olshey dobio otkaz jer ima valjda ugovor od 12 miliona i vlasnica zeli nekako izbeci placati to. mnogo mi je to realnije nego tu neki misconduct ili kao krsenje necega. tu bi bilo najpametnije trejdovati sve i krenuti ispocetka.

 

cim je izasla vest da su najbolji igraci na bloku, cisto sumnjam da je indiani playoff u nekom planu. to im je valjda izjavio i vlasnik. sada mi je bas bezveze sto su doveli carlislea za trenera i eto za dva meseca tankuje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, freethrow said:

Fenovi su priželjkivali Sabonisa u GSW, ali bi cena bila prevelika i ja se ne bih upuštao u to, a verujem ni Lejkob. Da bi legao, legao bi, gotivan igrač. Sa druge strane, ne mogu da se setim, on beše ima jako spore noge?

Nisu to fenovi, to su dušmani ... mene bole oči od Sabonisa.

Link to comment
Share on other sites

CJ-u dijagnostifikovan pneumotoraks i moraće na dužu pauzu, Dame je povređen + sad traži 100+ M za produžavanje ugovora, Olshey otpušten ali prekasno, Stef će nam uskoro udariti poslednji ekser u mrtvačkom kovčegu sezone jer je najavio napad na rekord koji Klej drži... Sve u svemu, raspad sistema na koji se ne žalim dovoljno, dok pojedini navijači Lebron... pardon, Lejkersa, kukaju svaki dan 😛 

 

20 hours ago, Barkley#34 said:

Mislim da sam prilično precizno iskomentarisao deo tvog posta a ne ceo post.

 

Aha, a u čemu je to njegov legacy osim što je individualno najbolji igrač Denvera u poslednjih X godina? Evo prosvetli me, kad već "precizno komentarišeš", naravno potpuno van konteksta nego šta tebi odgovara.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, gggggggg said:

da turner bi bio bolji. ali opet ako zele igrati sa greenom na petici na kraju utakmica, i on bi bio nepotreban.

 

warriorsi bi odlicno prosli ako bi mogli tek tako da daju wisemana. nisam siguran da mu je cena toliko dobra, mada je vrlo moguce da gresim.

 

Dati asset koji nije odigrao ni celu sezonu u ligi za raspalog Turnera i jos pitas da li mu je cena toliko dobra?!  

 

Turnera je najobicniji blavor, ne zna sta ljudi vide u njemu. Rim protctor i suter ali svaku petu utakmicu. Imedju toga je nevidljiva faul masina. Nije ni cudo sto ga niko u ligi nece.

 

Lik je bio ubedljivo najslabiji karika svakog drim tima, kad tu nije mogao da doprinose konstatno barem 1 od 2 segmenta koji ga navodno krase mozes da skapiras koliko je sati...

Link to comment
Share on other sites

Komentarišem deo posta, mislim da to nije zabranjeno pravilima foruma.

 

A što se tiče nasleđa, recimo da su tu neka jaka individualna priznanja na nivou lige, ide ka vrhu na listama "svih vremena" u pojedinim kategorijama, doprineo je izgradnji pobedničkog mentaliteta svoje franšize i dolasku na vrh u RS i finalu zapada, a da se nisu izlomili, možda bi ostvarili i više od toga u sezoni posle te, zatim tu je ono što kaže uini, da je redefinisao poziciju centra (što je možda i najvažnije, kada se posmatra nasleđe). Poslednjih sezona je možda napadački najdominantniji centar lige uz statistiku koja je u proseku brutalna na nivou lige a ne samo tima, uz činjenicu da je uopšte ne nabija niti teži samoisticanju na bilo koji način.

 

Mislim da je ovo malo više iz ugla nasleđa u odnosu na ocenu da je statistički i igrački najbolji Denverićanin poslednjih dosta godina.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...