Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

15 hours ago, MrTripleDouble said:

shameless

 

wIRHnXF.png

ovi sirotanovici nas cuknuli 2x... pelinko, jebem li ti...

 

vajni jel pricas o stiv smitu "naramenku"? ako je on taj je vazda bio vasar igrac, nista posebno.

Edited by HAMMER
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MrTripleDouble said:

btw nisam mnogo gledao Bullse i Lavine-a prethodnih sezona zbog garbage rostera i mislio sam da je samo dobar nabijac statsa u losem timu, ali sada mogu  mirne duse da izjavim nista losiji igrac nije od jednog Mitchela, Tatuma, Beala, Bookera... Jebeno dobar je suter, hangtime mu je dzordanovski, a brzina na ulazu  prime vestrubkovska. Jos fascinantnije je to da je sve ovo postao nakon acl povrede i za to moze da mu samo oda postovanje kako je sve pregurao bez trunke nesigurnosti i straha. Cak mu je i odbrana pristojna, a posebno me je odusevio u ovoj utakmici kada je pri kraju  box out visoke Knicksa kada su ovi bili u naletu. Ima puno prostora za napredak u kreaciji i asistenciji, ali jebiga, da ima i to bio bi najbolji igrac u ligi. :classic_smile:

 

Jedino sto ove pobrojane igrace i njega razdvaja je sto su se pokazali i dokazali u PO, ali videcemo i njega tu na prolece i ne verujem da ce da razocara.

Ja sam to prepoznao jos pre dve godine i rekao da bio on mogao biti prvi-drugi igrac u plej of ekipi, dok mi je Uini govorio da je on u najboljem slucaju je 4 ili 5 igrac ozbiljne plej of ekipe.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

 

Očekujem jedno odučavanje od basketa za GSW večeras, Kari ako prebaci 14 poena biće dobro. Pre 3 dana su Monti i CP3 provalili foru, sada samo očekujem da je primene 48 minuta...

 

 

Sto se kaze "everybody has a plan until they get punched in the face",ako Kari krene da pljusti Sansi mogu da okace ovo macki o rep.Na proslom duelu je sutnuo 21 put znaci nisu mu zaustavili pokusaje sto je ono najbitnije kada je on u pitanju jer kad je u zoni tezina suta ne igra vodecu ulogu.Videcemo, ta prosla utakmica mu je bila najgora suterska utakmica u karijeri kada je imao 20+ suteva na mecu.

2 hours ago, gggggggg said:

kaze thompson da se vraca narednih nekoliko nedelja.

Pa dobro jasno je bilo cim je krenuo da trenira sa G league ekipom,mozda bude i odigrao koju za njih.Svakako mnogo je motivisan,videcemo da li ce i koliko on podici plafon GSW.Meni sada po snimcima izgleda malo buckasto ili sporo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, KfJ said:

Zasto ovaj Klivlend ovako brutalno odvaljuje jeche od sebe.

Zato sto imaju lepo skockanu ekipu a mali Mobley je mozda najbolji defanzivni potencijal na poziciji 4/5 od Duncana. Izgledaju neverovatno u odbrani s njim na terenu. Veceras je dao samo 6 poena ali nista manje nije doprineo od Allena i Garlanda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Prvo pitanje, ko je Miloš Babić iz tog tima Heata?

 

Glen Rice je faca, Steve Smith neefikasni skorer kakvih je u NBA uvek bilo i biće, a ova dvojicu as nebitni as it gets, ajde Rony je rođen u Bejrutu pa je to kao bila neka egzotika. 

 

Treće, koji su to iz OKC osim SGA koji već jeste vrlo dobar nba igrač i Giddeya? Dort može biti fina prašinarčina za popunu petorke ako je toliko nizak kriterijum ajde.

Prvi ex yu igrač u NBA, koliko sam načuo ima klinca koji bi mogao njegovim stopama. Veći talenat bio od Divca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što bre hejtujete Stiva Smita? Prelep šut - sigurno u top 10 alltime što se tiče tehnike, dosta efikasan igrač, za razliku od većine džampšutera tog doba natprosečan u odbrani (posebno dok je pikao sa čovjekom od gume Stejsijem Ogmonom iz Las Vegasa), posle toga isto dosta dobar, blokirao sve dodavačke puteve, ovako deluje kao kul momak. Užasno su vam bre visoki kriterijumi, ispada da su samo Džordan i Kris Malin nešto vredeli.  

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Što bre hejtujete Stiva Smita?

 

zato što se ode na bball ref, vidiš prvo procente šuta za tri (aha, ništa posebno)

onda spustiš pogled dole desno da vidiš kako je u 18 godina dugoj karijeri imao 14pts per game (nema veze što je poslednjih 5 godina ubacivao od 1.8 poena do 7.9 po tekmi/sezoni)

onda čekiraš broj allstar pojavljivanja (samo jednom, ahahahahh kakva averidžara)

 

i tako doneseš zaključak kako nije bio ništa posebno, pa nije ni čudo da su on u svojoj ruki sezoni i glen rice u trećoj, izgubili -68 razlike te 91/92.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Milos 3.14 said:

Prvi ex yu igrač u NBA, koliko sam načuo ima klinca koji bi mogao njegovim stopama. Veći talenat bio od Divca.

On je dosao u Nba posle Divca i Paspalja ali sam kaze da je prvi koji je zavrsio koledz kod njih i bio biran na draftu.

Prije Divca pominju se Bato Govedarica ( rodjen u SAD ) i Ljubisa Stefanovic kao prvi Srbi u NBA ligi.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Prvi ex yu igrač u NBA, koliko sam načuo ima klinca koji bi mogao njegovim stopama. Veći talenat bio od Divca.

Sećam se priče da nije mogao da nađe frizera pa se ošišao sam i šoknuo sve u hali kad se pojavio ogroman i ćelav. Zvali su ga "Beli slon". :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...