Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

Poraz civilizacije i svega ljudskog, još jedan u nizu. Sramota za sve nas, ovo nema veze sa sportom više, ni sa navijanjem; briga je njih za košarku i za tim, kriminalci i ološ koji bi pravio buru u čašu vode. Sram bilo sve koji su dozvolili i ovo što se događalo večeras u Pioniru. Katanac na oba kluba ili ih izbaciti iz ABA tj. napraviti im tamo neko takmičenje gde će samo međusobno da se glože do iznemoglosti. E to bi bio sjajan sociopsihološki eksperiment.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

Poraz civilizacije i svega ljudskog, još jedan u nizu. Sramota za sve nas, ovo nema veze sa sportom više, ni sa navijanjem; briga je njih za košarku i za tim, kriminalci i ološ koji bi pravio buru u čašu vode. Sram bilo sve koji su dozvolili i ovo što se događalo večeras u Pioniru. Katanac na oba kluba ili ih izbaciti iz ABA tj. napraviti im tamo neko takmičenje gde će samo međusobno da se glože do iznemoglosti. E to bi bio sjajan sociopsihološki eksperiment.

Hajde ne budi tako "zaobitna" 🙂 Grci znaju da budu daleko gori a oni su kolevka civilizacije.

 

Naravno da ne opravdavam ovo, kao ni ono kad smo mi bili domacini, samo kazem da malo preterujes kad kazes "poraz civilizacije" 😄 

@DameTime evo ti kolevke civilizacije

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo da se načestitam svima u nizu koji su zaslužni za dozvoljavanje ovog cirkusa večeras, počevši od uprave, obezbeđenja, policije i sudija koji su tek na minut do kraja procenili da ne postoje uslovi za igru. Stoka može da pokuša da bude stoka ali na nabrojanima je da to kontrolišu.

 

Četvrta i eventualna pet utakmica treba da se igraju pred max dve hiljade gledalaca, prvo jer je nebezbedno zbog vrućine i klizanja a drugo jer će se tako lakše sprečiti bacanje svakakvih gluposti na teren.

 

Bez zezanja, iskreno sam srećan što se niko nije polomio. Sve ostalo je manje bitno.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

Hajde ne budi tako "zaobitna" 🙂 Grci znaju da budu daleko gori a oni su kolevka civilizacije.

 

Naravno da ne opravdavam ovo, kao ni ono kad smo mi bili domacini, samo kazem da malo preterujes kad kazes "poraz civilizacije" 😄 

@DameTime evo ti kolevke civilizacije

 

 

Znači ako vidim da neko tamo krade, u redu je da i ja kradem? Pošto je to ta logika. 

 

Nisu samo Grci civilizacija, pa nek su i njena kolevka; a šta je ovo ako nije poraz svih nas kao homosapiensa? Pokazatelj da smo životinje koje ni razum ni govor ne mogu da odvoje od drugih životinja, kao i da nemamo razvijene osnovne vrednosti i moralna načela kao društvo.

3 minutes ago, Mile1 said:

Komentator sa Hrvatske arene je pojam za Edina i Koleta dve cavice koje ne smeju da osude ovakvo ponasanje navijaca Partizans prema Boltauzeru. Sram vas bilo obojicu

 

Nek još neko proba da mi kaže kakve su "legende" Edin i Kole. Jesu

 

Spoiler

kurac, da izvineš na rečniku.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos jedna predivna kosarkaska predstava u zemlji kosarke.

U prelepom ambijentu kosarkaske dvorane sa predivnom kosarkaskom publikom.

Tako reci tradicinalni praznik kosarke za koji treba da smo zahvalni tekovinama iskusnih kosarkaskih radnika.

U zemlji kosarke.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mile1 said:

Komentator sa Hrvatske arene je pojam za Edina i Koleta dve cavice koje ne smeju da osude ovakvo ponasanje navijaca Partizans prema Boltauzeru. Sram vas bilo obojicu

 

ček malo, pa na 20 strana ste kukali kako je Boltauzer naš???

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Prvo da se načestitam svima u nizu koji su zaslužni za dozvoljavanje ovog cirkusa večeras, počevši od uprave, obezbeđenja, policije i sudija koji su tek na minut do kraja procenili da ne postoje uslovi za igru. Stoka može da pokuša da bude stoka ali na nabrojanima je da to kontrolišu.

 

Četvrta i eventualna pet utakmica treba da se igraju pred max dve hiljade gledalaca, prvo jer je nebezbedno zbog vrućine i klizanja a drugo jer će se tako lakše sprečiti bacanje svakakvih gluposti na teren.

 

Bez zezanja, iskreno sam srećan što se niko nije polomio. Sve ostalo je manje bitno.

 

11 minutes ago, Barkley#34 said:

Prvo da se načestitam svima u nizu koji su zaslužni za dozvoljavanje ovog cirkusa večeras, počevši od uprave, obezbeđenja, policije i sudija koji su tek na minut do kraja procenili da ne postoje uslovi za igru. Stoka može da pokuša da bude stoka ali na nabrojanima je da to kontrolišu.

 

Četvrta i eventualna pet utakmica treba da se igraju pred max dve hiljade gledalaca, prvo jer je nebezbedno zbog vrućine i klizanja a drugo jer će se tako lakše sprečiti bacanje svakakvih gluposti na teren.

 

Bez zezanja, iskreno sam srećan što se niko nije polomio. Sve ostalo je manje bitno.

Jebeni KLS ne treba ni igrati, mogu da mislim kakav bi Armagedon bio u hali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

Komentator sa Hrvatske arene je pojam za Edina i Koleta dve cavice koje ne smeju da osude ovakvo ponasanje navijaca Partizans prema Boltauzeru. Sram vas bilo obojicu

Posebna sram da bude sve iz Arene koji tri sata puštaju da slušamo razne uvrede i psovke ali kad krene "vučiću pederu"isključuju ton iz dvorane.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goofy said:

 

ček malo, pa na 20 strana ste kukali kako je Boltauzer naš???

Vrhunsko licemerje, sa dna kace.

 

Pa da nije vaš ne biste dogurali u ovakvom brlogu dalje od zagrevanja igrača. 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ova liga odavno nema smisla. Beogradski blizanci i Buducnost su definitivno najveci kanceri iste. Jos 2019. nakon svog onog haosa u finalnoj seriji liga je trebala oderat brutalne kazne za Zvezdu i Buducnost, ako treba i izbacit oba kluba na vise sezona dok se bolesnici u upravama ne odluce civilizovat stoku na tribinama. Ovo veceras je samo nastavak haosa koji gledamo vec godinama. U normalnim drzavama ova finalna serija bi nakon haosa veceras bila prekinuta i akteri najgore moguce kaznjeni dok u slucaju ovih nasih drzava ne bi me ni najmanje zacudilo da sve prodje bez ikakvih suspenzija dvorane i da vec na sljedecem mecu opet bude prepuna dvorana. Jebes iskreno ovakvu ligu i ovakve titule, nebitno ko osvojio na kraju. Ovaj haos ce izgleda potrajat sve dok neko ne pogine u dvorani.

 

Btw takodjer bih da se sjetim najmilijih rezimskim jadnicima iz Arena Sport televizije koji odmah smanjuju zvuk iz dvorane kad stoka krene vrijedjat iskompleksiranog sizofrenicara na celu rezima dok ne reaguji citavu utakmicu na razna imbecilna skandiranja intelektualaca sa tribina.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, DameTime said:

Znači ako vidim da neko tamo krade, u redu je da i ja kradem? Pošto je to ta logika. 

 

Nisu samo Grci civilizacija, pa nek su i njena kolevka; a šta je ovo ako nije poraz svih nas kao homosapiensa? Pokazatelj da smo životinje koje ni razum ni govor ne mogu da odvoje od drugih životinja, kao i da nemamo razvijene osnovne vrednosti i moralna načela kao društvo.

Ma ne bre... gde si ti videla tu logiku?

 

Samo sam hteo da ti kazem da preterujes sa ocenom. Nije ovo ono najgore. Plasim se da ce biti jos gore. Pali smo mi kao civilizacija na mnogim drugim daleko bitnijim stvarima a huliganstvo u sportu je sporedna stvar za takvu ocenu.  

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Ma ne bre... gde si ti videla tu logiku?

 

Samo sam hteo da ti kazem da preterujes sa ocenom. Nije ovo ono najgore. Plasim se da ce biti jos gore. Pali smo mi kao civilizacija na mnogim drugim daleko bitnijim stvarima a huliganstvo u sportu je sporedna stvar za takvu ocenu.  

 

 

Pa pitam te jer uvodiš Grke u priču, ničim izazvan. Njihova sramota nema veze sa našom.

 

Da će biti gore - biće (ja sam pre svega umereni pesimista); ali ne bih se složila da je ovo sporedna stvar za ocenu. Ovo je upravo ono na čemu se pokazuju vrednosti na kojima počiva društvo. Pogotovo u našoj zemlji gde BG blizanci nisu samo dva kluba za koja se navija, nego se ljudi poistovećuju sa određenim vrednostima u zavisnosti od toga da li su crno-beli ili crveno-beli tabor. Malo šta nam nanosi štetu kao ova podela.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Pa pitam te jer uvodiš Grke u priču, ničim izazvan. Njihova sramota nema veze sa našom.

 

Da će biti gore - biće (ja sam pre svega umereni pesimista); ali ne bih se složila da je ovo sporedna stvar za ocenu. Ovo je upravo ono na čemu se pokazuju vrednosti na kojima počiva društvo. Pogotovo u našoj zemlji gde BG blizanci nisu samo dva kluba za koja se navija, nego se ljudi poistovećuju sa određenim vrednostima u zavisnosti od toga da li su crno-beli ili crveno-beli tabor. Malo šta nam nanosi štetu kao ova podela.

 

AUUU

Mnogo šta nam nanosi mnogo veću štetu nego ova podela.

Ali onda odosmo u qrac...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goofy said:

 

AUUU

Mnogo šta nam nanosi mnogo veću štetu nego ova podela.

Ali onda odosmo u qrac...

 

Pa ne, baš stojim iza toga što sam napisala, jer je ova podela lice nekih drugih problema i podela, a ispod naličja je tek štošta. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Pa pitam te jer uvodiš Grke u priču, ničim izazvan. Njihova sramota nema veze sa našom.

Dao sam ih kao primer... slicna liga nasoj, polarizovana na 2 i po ekipe. 

A usput jesu kolevka civilizacije, ne? 

 

 

 

Just now, DameTime said:

 

Da će biti gore - biće (ja sam pre svega umereni pesimista); ali ne bih se složila da je ovo sporedna stvar za ocenu. Ovo je upravo ono na čemu se pokazuju vrednosti na kojima počiva društvo. Pogotovo u našoj zemlji gde BG blizanci nisu samo dva kluba za koja se navija, nego se ljudi poistovećuju sa određenim vrednostima u zavisnosti od toga da li su crno-beli ili crveno-beli tabor. Malo šta nam nanosi štetu kao ova podela.

Kazem ti opet, ako ti je ovo presudno za takvu ocenu da je ovo "poraz civilizacije" onda bas malo problema imamo. 

To sto lecimo decu SMSom, imamo medijski mrak, nemastinu, kriminal, i tako dalje, ma sta nas briga - vidi huligani sta su uradili. 


Za huligane je recept prost - kao u Engleskoj - draaaaaaaakonske kazne kako za pojedince, tako i za klubove (utakmice bez publike). Pa da vidimo da li ce da se smire. 

 

Resenje za ostale (bitnije) stvari, se ni ne nazire 😕 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Dao sam ih kao primer... slicna liga nasoj, polarizovana na 2 i po ekipe. 

A usput jesu kolevka civilizacije, ne? 

 

Osim što ja i dalje ne razumem zašto si ti tačno njih naveo, ako ti namera nije da aboliraš situacije kod nas. Svakako da je bilo gorih scena kroz istoriju, što ne znači da i ovo večeras nije naš poraz kao civilizacijskog društva.

 

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

 

 

Kazem ti opet, ako ti je ovo presudno za takvu ocenu da je ovo "poraz civilizacije" onda bas malo problema imamo. 

To sto lecimo decu SMSom, imamo medijski mrak, nemastinu, kriminal, i tako dalje, ma sta nas briga - vidi huligani sta su uradili. 


Za huligane je recept prost - kao u Engleskoj - draaaaaaaakonske kazne kako za pojedince, tako i za klubove (utakmice bez publike). Pa da vidimo da li ce da se smire. 

 

Resenje za ostale (bitnije) stvari, se ni ne nazire 😕 

 

U prvom upisu rekoh: poraz civilizacije, još jedan u nizu. Znači nikako ne umanjujem druge probleme društva koje imamo, ali sad pričamo o ovom. Naročito jer se upravo medijski mrak i kriminal koje si spomenuo - nalaze iza ovih huligana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...