Jump to content

ABA Liga 2021/22, nikad jaca?


goldberg

Recommended Posts

Kao što rekoh, nedostatak primarnog kreatora iziskuje da se više ljudi okuša u organizaciji, pa to izgleda nakaradno kao sinoć. Trebaće Partizanu dosta vremena da se sve to posloži, u teoriji je to strašno oružije, ali treba dosta krvi i znoja da bi se zamisli sprovele u delo.

 

Mur 14 poena za 13 minuta, sa druge strane kreacija slabo ide.

 

Da imate na startu zajeban raspored poput nas kladio bi se da bi kiksali barem dvije, ali ovako sumnjam da će te imati veći izazov do Cibone.

Link to comment
Share on other sites

Dobro mislis,steta sto sam pricao o utakmici sa Zadrom i odluci da igra Balsa a ne on,dakle muke sa skokom su manje vise birane od strane Partizana,to je bila poenta.

A i ako nece da dominira Zadar pa za sta ce vam?Ako bude Leday cupao i protiv Zadra i protiv Loko npr nece to tako lako da ide ali otom potom.

 

15 minutes ago, uvrnuto said:


Mislim da su Partizanove ambicije ove sezone malo više od toga da Miletić izdominira Zadar sa 10 poena.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Dobro mislis,steta sto sam pricao o utakmici sa Zadrom i odluci da igra Balsa a ne on,dakle muke sa skokom su manje vise birane od strane Partizana,to je bila poenta.

A i ako nece da dominira Zadar pa za sta ce vam?Ako bude Leday cupao i protiv Zadra i protiv Loko npr nece to tako lako da ide ali otom potom.

 

 


Da, ali je Haos pisao da Partizanu generalno fali ozbiljnija opcija na 5, na šta si odgovorio da imaju.
A i Miletić i Balša su daleko od te ozbiljnosti na koju je on mislio i koju inače očekuju navijači.

Edited by uvrnuto
Link to comment
Share on other sites

SC Derbi dobio Zadar kod kuce suterskom rapsodijom - trojku nije pogodio samo onaj ko nije sutirao. 57% sut za 3p!

Mozda nije toliko iznenadjenje sama pobeda koliko eto taj podatak o sutu. Zadar izuzetno mlak u odbrani, svega 17 faulova napravili i to samo za 7 slobodnih bacanja. 

 

S druge strane, meni je iznenadjenje poraz Igoekee od FMPa u gostima i to pored odlicnog suta za 3p Igosa (44%), ali izdala su ih slobodna bacanja (68%), u ostalim segmentima su bili egal, pa cak na kraju imali i bolji indeks ali izgubili 8 razlike. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Meni se fmp prije neki dan u Moraci ucinio dosta simpatican i visok. 

 

Ja sam ih po sastavu pre pocetka lige smatrao za mozda i glavnog "favorita" za poslednje mesto i direktnu selidbu u ABA2 ali za sada izgledaju bolje od toga.

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...