Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

2 hours ago, maXa88 said:

Pa nije to bas osecaj. vise  je neki Gobeljic efekat. Do nekog 60og minuta delovace kao da znas sta radis a onda ce se desiti ovo...

(FOTO)(VIDEO)

 

jbt kakva je ovo liga kad je uini prvi?!? izgleda da si shvatio da ti skil nije jaca strana  ali zato lobi radi punom parom 😁  koga vetujes ove godine?

 

Makso sta ti radis na ovom topiku.

 

Nemoj da zgubidanis ovde nego se spremaj da izchukas 4/7 izmena u nardenih 3-4 sata.

Link to comment
Share on other sites

Nisam očekivao pobedu posle ovakvih odsustava, dok su se protivniku razmahali igrači prve tri runde. Dovoljan je bio jedan meč Gidija koji se vratio noćas da pobedim Gagu sa 8-5. Gidi sabio sa TD-om, 17-14-13-4stl. 

 

11. kolo završeno! Apdejt tabela.

 

Uini sve više učvršćuje vođstvo, a Manu je ispao iz TOP4 i deluje da će već od sledećeg kola da mu se vrate većina igrača. Uchiha i Đolo trenutno dele 4. mesto.

 

Ljuta borba je i za opstanak Gaga i Debeli imaju isti broj osvojenih kategorija, dok su Konkvistadori neočekivano doživeli dosta težak poraz od Đoloa (iako su imali baš jaku nedelju), pa je Debeli napredovao za jednu poziciju. Osam kola je do kraja i situacija se polako zahuktava, nije baš da je ostalo mnogo vremena.

 

1. Uini 87-47-9

2. Grof 80-53-10 6.5

3. Stefi 77-51-15 7.0

4. Uchiha 75-56-12 10.5

------------------------------

4. Djolo 75-56-12 10.5

6. Manu 71-58-14 13.5

7. Chaos 68-63-12 18.0

8. Matic 67-64-12 18.5

9.  Davai 68-66-9 19.0

10. Dovla 67-68-8 20.5 

11.  gggg 66-68-9 21.0

12. Misko 65-70-8 22.5

------------------------------

13. Zorex 62-69-12 23.5

14. Madjija 62-71-10 24.5
14. Lavrnja 61-70-12 24.5

16. Gaga 57-74-12 28.5
------------------------------

16. Debeli 60-77-6 28.5

18. Konq 53-77-13 32.0
19. Boro 53-77-13 32.0
20. Somb 43-82-18 39.5

Edited by Dracarys
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@uini nekako osećam kako dugujem izvinjenje tebi za ovakvu nedelju, ali nisam imao bolju opciju i neki kratkoročni cilj je na kraju ispunjen. Nakon nekoliko tužnih duela, najzad mi se polako vraća većina igrača i nastavlja se prava borba za TOP4.
Neka se spreme uchicha i delgado!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Manu said:

@uini nekako osećam kako dugujem izvinjenje tebi za ovakvu nedelju, ali nisam imao bolju opciju i neki kratkoročni cilj je na kraju ispunjen. Nakon nekoliko tužnih duela, najzad mi se polako vraća većina igrača i nastavlja se prava borba za TOP4.
Neka se spreme uchicha i delgado!

 

kakvo crno izvinjenje, užasno nezavidna pozicija je bila a ja sam samo hteo da proverim nakon prvog dana da li si negde nestao u akciji ili radiš po nekoj logici, jer je nova godina i sve.

 

naučio sam nešto novo oko ppma, probao u subotu da pariram single igračem nakon pet dana igranja sa svima i razumeo da to ne treba da radim ( :

 

vidimo se, nadam se, na različitim krajevima plejof kostura  : i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Miskooona kraju podela bodova, iako si vodio cele nedelje izvukao sam se u subotu a taman je tebi i Midd otisao u protokol. Zanimljiva odluka da izbacis ovu dvojicu sinoc, mislim da bi me dobio da ih nisi izbacio..nadam se da je Grof u pravu i da se vidimo u plejofu 🙂

 

Sad protiv Bore, bice smor dopisivati se sa samim sobom cele nedelje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam ostavio obojicu  dobio bih blokade (2 Monk, neocekivano), aĺi bi izgubljene bile egal, a fg% bih verovatno (nisam racunao) izgubio zbog onog indijanca iz Minesote. Ostavio sam ih na klupi zbog fg% i isao na nereseno jer je tebi ostao Taker u toku noci i kockao sam se da ne moze da okrene poene.

Za PO.... cek prvo da se dokotrljam dotle, vidis kakva je sezona, ni na sta ne mozes da se oslonis. Mislim da ja cak i profitiram iz svih ovih problema sa koronom, da mi je plasman nerealan. Ako dodje do duela u PO, daj samo da ekipe budu citave pa kako bude. I da.... da ne dzinksujes vec u utorak. 👎😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

S obzirom da sam igrao sa pola tuceta igrača poslednje 2 nedelje , nisam ni toliko loše prošao...

Prve nedelje išao do rekordnih 11 O, druge brojao "samo" do 9 O, tako da OK.

Ove nedelje imam samo 6, dakle može da se igra... i to protiv starog suvlasnika, s kojim sam nekada osvajao cipiripi lige.

Srećno, pa da vidimo ko je deblji!

Link to comment
Share on other sites

Jos jedna nedelja u kojoj nam kategorije izmiču u poslednjim trenucima usled otkaza igrača ali japanac kaze da ce sve to da se vrati u martu, bilo kako bilo pobeda je pobeda i to jako vazna za nas sastav koja nas je uvela u top4 gde planiramo i da ostanemo.

Manu mane šanse 

Anarhija i sinovi do pobede

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Solidan duel, čestitke na sjajnom povratku unatoč izostanku glavnih igrača @stefan81888. Mada nisam ni ja po tom pitanju bio mnogo bolji.. 😉

 

Lepo iskorišćavam ovu covid situaciju. Fini pikovi su pali, pa eto i nekakav napredak na tabeli poslednjih nedelja. Videćemo koliko dugo će sve ovo trajati, i da li ćemo se vratiti u neku normalu. Nema više ni nekog smisla sastav kojim raspolažemo s početka sezone realno... Samim tim nema ni favorita više...

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Mr.Irving,welcome back,

we missed you.

 

jel' se vakcinisao ili igra samo u gostima gde može bez vakcinacije?

 

biće dobar boost za tvoj sastav koji je po meni mnogo bolji od trenutnog reza ali će biti situacija kada ti treba k'o 'leba a irvinga biti neće

....

that being said, nudim ti dva polovnjaka za irvinga. ako je prošao morant trejd, može i ovo, who says no?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...