Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

53 minutes ago, uini said:

 

jel' se vakcinisao ili igra samo u gostima gde može bez vakcinacije?

 

biće dobar boost za tvoj sastav koji je po meni mnogo bolji od trenutnog reza ali će biti situacija kada ti treba k'o 'leba a irvinga biti neće

....

that being said, nudim ti dva polovnjaka za irvinga. ako je prošao morant trejd, može i ovo, who says no?

Jos nije dogorelo,ako bude,javljam se za trejd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi koliko ce iz ESPN-a da ga postuju pa da svaki put dobije kada ne igra, da to vece ide na IR i automatski sutradan dobije DTD kako bi owner mogao vrsiti izmene. Video sam i raspored gostujucih utakmica do kraja sezona i moram reci da ce u fantazi plej ofu igrati vrlo malo.

 

Inace Somborac nema srecu ove sezone, prvo MPJ sa pocetka sezone, a sada i Dejm. Mislim da je vec gotovo za njega i da je sada ostalo samo formalno da odigra do kraja sezone.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Dracarys said:

Valjalo bi mi sto vise kategorija da stignem Uinija koji se osamio na vrhu.

 

slobodno me stigni, meni ta regulare prva pozicija ne znači ništa. 

hajde top4 je zgodan jer preskačeš kolo ali meni ni to nije neki jako veliki bonus, plus se igra kolo manje 🙃

 

kao što rekoh, ima više ravnopravnih ekipa nego mesta u plejofu AKA treba se dokopati plejofa a tamo će biti svašta, tj nema nekih izrazitih favorita, pa je svejedno sa koje pozicije počinješ.

Link to comment
Share on other sites

Meni bi značilo da sam makar u TOP2, kao recimo sada, jer će meni jak seed biti od velikog značaja. Sam dokaz da ja za ovih 12 kola nemam poraz, sem ako protivnik nije imao TD. Posle toga se nadam da će me zaobići ekipe u kojima igraju Jokić, Marej iz Sparsa i najverovatnije Dončić ako proigra u drugom delu sezone, zbog TD potencijala.

 

Što se tiče ostalih dešavanja, Japanac je na putu da bude tripvudovan nakon što ušao u TOP4

Link to comment
Share on other sites

Pobeda protiv Lavrnje, nije se moglo više od 7 kategorija pored fantastičnog Yurtsevena i pored činjenice da mi je dobar deo skakača bio na IR-u. Dečko jeste imao samo 3 utakmice, ali je pokupio 50 skokova. Može se reći da će mu on biti ključ opstanka, veliku prednost pravi u skokovima.

 

Uini svakim kolom učvršćuje vođstvo, Japanac i Lukaku doživeli ogroman poraz od Manua koji je odmah povratio mesto u TOP4. Đolo nastavlja da bije, ekipa mu je u formi i po meni je neočekivano dospeo na treće mesto, praktično, odmah iza mene. Stefi je posle dužeg vremena ispao iz TOP4 i očekivati je da nastavi da pada, jer mu je AD van, Sekston odavno završio sezonu, plus Kapela i Pauel od prošlih mečeva imaju nekih problema... U svakom slučaju, mislim da za Stefija ne postoji šansa da se vrati u TOP4. Iz senke vreba Matić, okupio je 4 musketara i mislim da će i on da se umeša u borbu za TOP4.

 

Što se tiče borbe za opstanak, Debeli prvi put od početka sezone je izbio iz zone ispadanja i mislim da će se izvući, sem naravno nekih nepredvidivih okolnosti, Gaga beleži sve slabije brojeve, a može se reći i da su ga pogodile značajno povrede, plus protokoli. Budu li neke ozbiljnije povrede za WCJ i Oldridža, ne dajem mu mnogo šansi za opstanak. Konkvistadorima se vratio Klej i imali su finu nedelju, ali su igrali protiv moćnog Uinija, pa se i nije puno moglo. Ja bih rekao da je vrlo nerealno da su oni u zoni ispadanja, videćemo, ima još 7 kola do kraja i mislim da će se izvući. 

 

Apdejt tabela posle 12 kola.

 

 

1. Uini 96-50-10

2. Grof 87-58-11 8.5

3. Đolo 85-59-12 10.0

4. Manu 82-60-14 12.0

------------------------------

5. Stefi 81-60-15 12.5

6. Uchiha 77-67-12 18.0

7. Matić 76-68-12 19.0

8. Dovla 75-73-8 22.0

9.  Misko 74-73-9 22.5

10. Davai 73-72-11 22.5

11. Chaos 71-73-12 24.0

12. Mađija 71-74-11 24.5

------------------------------

13. gggg 68-77-11 27.5

14. Zorex 67-77-12 28.0
15. Lavrnja 66-77-13 28.5

16. Debeli 66-82-8 31.0
------------------------------

17. Gaga 60-83-13 34.5

18. Konq 56-86-14 38.0
19. Boro 56-86-14 38.0
20. Somb 52-84-20 39.0

 

 

 

 

Edited by Dracarys
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dracarys said:

Konkvistadorima se vratio Klej i imali su finu nedelju, ali su igrali protiv moćnog Uinija, pa se i nije puno moglo. Ja bih rekao da je vrlo nerealno da su oni u zoni ispadanja, videćemo, ima još 7 kola do kraja i mislim da će se izvući. 

 

 

bila je egal cela nedelja, realno je trebalo da se završi 7-5 za nekoga ili 6-6 a onda je vožd sinoć uz malu pomoć gafforda i klebera obrnuo fg% i ppm i eto belaja.

njih prodali vučević i SGA u istom departmanu inače ne bi bilo izvodljivo. galami rez a baš je sticaj okolnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema šta da čestitam protivniku, brutalno je iskoristio činjenicu da sam ostao sam FA materijalom nakon što je i Gobert (jedini izvor ikakvog skoka kod mene) otišao u protokol ove prošle nedelje. Na kraju mi muda u usta utrpao i izvesni Coffey tek da me dotuče, prevrnuo svaku kategoriju koju je mogao.

 

Dakle, OUT su mi:

- prvi pik,

- drugi pik (odigrao samo 50% utakmica u toku sezone),

- četvrti (odigrao 60% utakmica sezone),

- za petog pika me Thibs zajebao pa je završio na FA

- šesti pik (odigrao možda 30% sezone)

- sedmi pik

- nad osmim pikom se trener iživljava pa je završio na FA

 

Jedini koji igra od početka bez odsustva od relevantnih igrača je CP3 deda. Pa ja sam još i dobar jebote, vrhunsko 11o mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi krivo kad me trpa dobra ekipa, a vi derete ove sezone. Krivo mi je kad me natrpavaju neki anonimusi ili likovi koji koriste situaciju sa covidom da nabiju statse. 

 

Ja i dalje mislim da mi je ekipa sasvim dobra kad je zdrava, fali tu jedan korektan skakač (trebalo da bude Dwight koga sam čekao i čekao al džaba) i jedan trpač - trebali da budu Kemba i Suggs (što možda dobijem u Murrayu ako se vrati). Ali avaj.

Link to comment
Share on other sites

Vodio veći deo nedelje, na kraju tesan poraz. Čestitke Debelom.

Isplatila mu se veća angažovanost na FA (7 prema 0), dok ja i dalje čekam da rekonvalescenti progiraju i vrate se u formu.

Ako ostanem u ovoj "play-in" zoni do kraja i plasiram se u playoff... ko sa vrha bude naleteo na mene će da polomi zube. 😄

Živi bili pa videli. ❤️

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...