Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

11 hours ago, djole said:
12 hours ago, Manu said:
Videću još šta ću da radim do kraja nedelje, za sada ovako. Svakako već neko vreme ne stižem ni boxscoreovo da pogledam, kamoli da ispratim sve ove izostanke i sredim ekipu na osnovu toga. Tako će biti još neko vreme, u tom periodu je cilj puko preživljavanje.

A bre Manu razumemo sve, ali što ne bi ubacio igrače do kraja nedelje u postavu? To ti je minut posla, a teško da nešto možeš da dobiješ tim namernim ostavljanjem igrača, pogotovo ovako rano u nedelji.

 

Mislio sam od pocetka da idem na fg%, ft%, TO i ppm ali mi je Maxey ovom utakmicom sinoc totalno razbio koncepciju. Na slepo sam pretpostavio da je jos neko iz file out i da ce mi podici sansu u ovim kategorijama, sad vidim da su im svi zdravi.

 

Ozbiljna greska koja ce mene najskuplje kostati. Videcu kako dalje.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Magia said:

 

Kakvo vece za tvoje ovo je nerealno skroz, 27 trojki 8 blokada 0.67ppm 55% iz igre..

Ali ja koliko vidim ti imas 100 minuta vise?

Odlicno vece, imao sam skoro jos jedno takvo, ne secam se vs koga.

 

Ja imam vise, to i jeste poenta. Nerealan je rezultat zbog toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Magia said:

 

48 hours later..

 

 

Capture.PNG

Pa dobro, Misko nema naivnu ekipu, nisko je na tabeli samo zbog vecih izostanaka u prvom delu sezone, plus mu se opasno otvorilo za Portisa koji je postao DD igrac.

 

Tebi fale igraci druge, trece i cetvrte runde, plus ta razlika u broju minuta, pa me donekle i ne iznenadjuju rezultati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ova nedelja je neozbiljna, nmg osvajati kategorije zbog out glavnih igraca, od prvih 9 rundi, samo dvojica odigrali prema rasporedu sve meceve. Dosadilo mi vise i da rovarim sta ima na FA. Doveo sam Viginsa da bi rekli kasnije da nije u protokolu, posle mog dropa i naravno u dva meca 36pts, 13 rebs i 3 stl, pa zatim i za Buloka rekli da je dostupan, odradio treninge i da igra i onda opet out, jer mora jos malo.

 

I da, jel moze neko sem Matica da kupi igrace posle trejdova?

Link to comment
Share on other sites

pošto sam totalni duduk za najbanalniju matematiku a zarad budućih duela - jel može neko da mi dočara, kako to da sam u ppmu vodio .509 vs .497 a zatim je sinoć lavine imao 0.92 vs kuzma 0.73 = i eto me kako gubim nakon tog duela u singlu .529 vs .539?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

pošto sam totalni duduk za najbanalniju matematiku a zarad budućih duela - jel može neko da mi dočara, kako to da sam u ppmu vodio .509 vs .497 a zatim je sinoć lavine imao 0.92 vs kuzma 0.73 = i eto me kako gubim nakon tog duela u singlu .529 vs .539?

tvoj protivnih ima mnogo manje minuta, pa njegovih 0.73 ima veci uticaj na ppm

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

pošto sam totalni duduk za najbanalniju matematiku a zarad budućih duela - jel može neko da mi dočara, kako to da sam u ppmu vodio .509 vs .497 a zatim je sinoć lavine imao 0.92 vs kuzma 0.73 = i eto me kako gubim nakon tog duela u singlu .529 vs .539?

 

ovaj vodi u ligi a ni ne zna najosnovnije stvari

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nije to bas osecaj. vise  je neki Gobeljic efekat. Do nekog 60og minuta delovace kao da znas sta radis a onda ce se desiti ovo...

(FOTO)(VIDEO)

 

jbt kakva je ovo liga kad je uini prvi?!? izgleda da si shvatio da ti skil nije jaca strana  ali zato lobi radi punom parom 😁  koga vetujes ove godine?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...