Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

6 hours ago, Sombor Shuffle said:

Malerima nikad kraja ove godine.
Posle svih povreda, sad bacih pogresnog J. Greena. 😄 Pa rekoh da javim odmah, ako moze da se koriguje. 
On mi je zrno utehe i zamena za drugog pika bio. Mada i sa njim mrka kapa izgleda.

 

vratite čoveku greena.

ja juče ujutru pokupim muldera iz x-filesa na privremenom radu u orlandu; freethrow me hvali, šalje hajlajce iz golden statea gde ga zovu jordanom garbage timea

 

tokom dana zaglavi mulder kovidaru i ja u panici sa telefona brzo izbacujem njega a uzimam gerija drugog pejtona jer sam u fazonu da mulder igra za dubse : I

 

uglavnom, HASSANI GRAVETT, NAŠ KOVID-REDAR

 

4066221.png

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Ibaka solidan nocas. Mozda ga ostavim i na duze staze, nije da je neki nebitan igrac u Klipersima.

 

Jeremija mocan kada dobije 30 minuta kao veceras. Nadam se stalnoj minutazi od 30 minuta koja ce verujem doci kako se bude sve vise blizio plej of.

 

Veceras se vraca prangijator Dzejlen Grin posle mesec dana odsustva.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

 

uglavnom, HASSANI GRAVETT, NAŠ KOVID-REDAR

 

4066221.png

 

Legenda MZT Skoplja i ABA2 lige

 

Edit: sad vidim da je i Twister ovo spomenuo na NBA topiku, mislio sam da sam dao ekskluzivu

Edited by Manu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Dracarys said:

Ala gazis Uini, a rekao si da sam precenio tvoju ekipu

 

teško je proceniti u ovom kovid-kontekstu ko gazi.

jeste da nam je 6x igrača out a deljemo ali mislim da ima ekipa koje su u još boljoj formi, samo se to ne vidi zbog aktuelnog matchupa / duela

 

thibs je baš zeznuo kaosa sa kembom, nije da mu nisam rekao da ga čuva. mene je zajebao kovid-mcbride, taman je odvalio prvu tekmu i zaradio kovidaru, otvorio kembari prostor da trsi. džaba sam ga uzimao a mogao je lepo da igra 25min

edit sinoć su npr porobili corey joseph i trey layles, to nije održivo ni na nedelju dana a kamo više

Link to comment
Share on other sites

Ibaka udara Jokicu blokadu u poslednjoj cetvrtini za dobijanje kategorije! Na kraju lepa pobeda od 8-4 u nedelji prepunoj izostanaka, sto ce mi definitivno pomoci da se borim za TOP4 i sto bolji seed. Madjiji sa srecom i da se plasira u plej of

 

Vec je proslo vise od pola regularne sezone tj. zavrsilo se deseto kolo, veoma zanimljiva se borba vodi za TOP4, kao i za opstanak :classic_laugh:

 

 

1. Uini 77-44-9

2. Stefi 72-44-14 2.5

3. Grof 72-48-10 4.5

4. Manu 68-48-14 6.5

------------------------------

5. Uchiha 67-52-11 9.0

6. Djolo 65-55-10 11.5

7. Chaos 63-57-10 13.5

8. Davai 63-59-8 14.5

9. Matic 61-59-10 16.5

10. gggg 60-61-9 17.0

11. Dovla 60-63-7 18.0 

12. Zorex 57-61-12 18.5

------------------------------

13. Misko 59-64-7 19.0 

14. Madjija 56-65-9 21.0
15. Lavrnja 54-64-12 21.5

16. Gaga 52-66-12 23.5
------------------------------

17. Konq 52-67-11 24.0

18. Debeli 52-72-6 26.5
19. Boro 46-72-12 29.5
20. Somb 39-74-17 34.0

 

Smena na vrhu, Uini preuzeo vodjstvo od Stefija. Uchiha se sve vise priblizava TOP4 i mislim da je samo pitanje vremena kada ce i uci, ostali dosta toplo hladno.

 

Zorex je pobegao u zelenu zonu, iako mislim da ima visoku poziciju u odnosu na kvalitet tima. Misko se digao iz crvene zone i mislim da ce uz Madjiju ekspresno da se useta u plej of.

 

Gaga sve vise pada na tabeli i sada je na samo pola kategorije od cuvene zone. Boro i Somborac se sve vise udaljavaju od bilo kakve price za plej of, a takodje im se svakim kolom povecavaju sanse za ispadanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dracarys said:

Ibaka udara Jokicu blokadu u poslednjoj cetvrtini za dobijanje kategorije! Na kraju lepa pobeda od 8-4 u nedelji prepunoj izostanaka, sto ce mi definitivno pomoci da se borim za TOP4 i sto bolji seed. Madjiji sa srecom i da se plasira u plej of


Cestitke Grofe, bio bih prezadovoljan sa porazom od 7-5 s obzirom na sve izostanke i na 200 minuta manje, ali jbg preokrenu ti i stl i blokade poslednjeg dana. Nadam se da cemo se jos jednom susresti u punim sastavima 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...