Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

3 hours ago, Dracarys said:

Sada idu budjave 2 nedelje, dok su mi 4 vazna igraca na IR-u. Opasno mi na ruku ide sto je Madjiji Janis u protokolu i nadam se da ce biti citave nedelje, u suprotnom mi sledi gadan poraz, jedan njegov mec bi me dobro udesio. Takodje mi odgovorara i sto je Madjija potrejdovao rotacione igrace za povredjenog Morenta, pa imam sansu da se takmicim. 

 

Evo ga i Garry Trent u protokolu plus imas 750 meceva vise, kontam da nece biti zime za tebe ove nedelje 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Magia said:

 

Evo ga i Garry Trent u protokolu plus imas 750 meceva vise, kontam da nece biti zime za tebe ove nedelje 🙂

Nece biti zime ni za tebe, jer je vec krenuo questionable za Morenta

 

Ne verujem da je liga ignorisala Maticev tvit na ovoj temi.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Ja Morant (knee) questionable Monday.
zato i treba da ispadnes Debeli.

 

Pisao sam Debelom da mogu da vratim Moranta..medjutim problem je sto on ne ulazi na forum, on mi je sam poslao ponudu na fantaziju, ja sam je samo prihvatio.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Bolje golub u ruci nego Morant na grani.
 

 

idem da mu tražim ingrama za marcus morrisa; ingram nije još fasov'o kovidaru aka r.i.z.k. a morris na pola puta da preleži

možda klebera, pošto će i on imati antitela. da ne preteram u ponudi

Link to comment
Share on other sites

 

Gidi>Morent

 

Kada bi ga trener pustao da igra po 36-37 minuta, imao bi TD cesto. Moram reci da ovo igrac koji ce narednih 10-15 godina da se bira u prve tri runde drafta. 

 

I da, navijam da Debeli ispadne. Ima Hardena u ekipi i boji se ispadanja. 

 

Dokle bih ja stigao da je meni bio Harden prosle sezone umesto Ejtona... lagano bih se usetao u plej of i pored svih povreda, ali ko mi je kriv sto ga nisam birao pre Ejtona. Ne bih razmisljao o ispadanju.

 

 

Da ja sad imam Hardena/Janisa/Jokica, meni bi svaki drugi post bio kako osvajam titulu. Jos kakvi su opasni centri pali do pozne druge i rane trece runde u vidu Valancjunasa i Alena...

 

Dovla je jos i vezao Jokica i Alena, ali mu je ostatak drafta cirkus.

 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Davai Davai said:

7 OUT 😂

Koliki je rekord?

 

ja sam imao 6 out u trećoj nedelji, bez korone

 

sada imam već nedelju dana 6 x out plus poneku odloženu tekmu

...

9 out je već solidna cifra 

 

ajde bacaj nekoga da gggggggg iskoristi taj waiver zbog kojeg je glasao za 3xIR slota

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Davai Davai said:

I dalje sam za 3 ili manje IR.

Bila bi bolja disperzija igrača.

 

ovo jednostavno nije tačno. imao bi kao i sada periode kada je FA lista bogata i sušne periode koji slede za par dana, jer svima trebaju igrači sa velikom minutažom.

 

u ligama od 12-14 pa i 16 timova je ta disperzija koju tražiš.

 

kao što i sada ne bacam nekoga od 6x out igrača, ne bih ih bacao ni sa 3x IR mesta. to bi uradio neko od 3-4-5 ekipa koje se bore za opstanak. i ti igrači (3-4-5 komada) bi bili pokupljeni za jedan dan. toliko o disperziji. ne mogu više da slušam taj narativ o ukradenih 619 miliona IR slotova.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ova sezona je morala biti za 5 IR-a sudeci po protokolima i kako je odjednom buknulo u decembru, a Silver je rekao da nema govora o prekidanju.

 

Ali ajde da se ne ide u ekstremizam, 4 IR-a je i vise nego pristojno, sinoc sam brojao i bilo je 95+ igraca koji su aut, pa podelite na 20 ekipa, sto znaci da nema greske sa 4 IR-a. Prosli put kada sam brojao je bilo na 70+, sto znaci da ima tendenciju rasta. Ne bi me cudilo ni da do Nove godine bude lagano preko 100+

 

Bice sranje ako ovo potraje do fantazi plej ofa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ovo jednostavno nije tačno. imao bi kao i sada periode kada je FA lista bogata i sušne periode koji slede za par dana, jer svima trebaju igrači sa velikom minutažom.

 

u ligama od 12-14 pa i 16 timova je ta disperzija koju tražiš.

 

 

U pravu si, generalno.

Ne bi bilo mnogo bolje, ali bi - malo bar. Nebitno, više...
 

Ps. Neću nikoga da otpuštam, zbog par kategorijica za preživljavanje. Umreću muški. 😬

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...