Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2021/2022


Magia

IR mesta  

25 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta:

  2. 2. Ratzenova ekipa:

    • Ostaje u A ligi
    • Kreće ponovo iz C lige
  3. 3. Broj nedelja regularne sezone:



Recommended Posts

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sezona je klasična sprdnja usled svih ovih izostanaka. 

 

mi smo imali u prve 4 nedelje između 3 i 5 igrača out, i to uglavnom najboljih, kada su ostali rosteri bili pretežno zdravi (ukoliko ljudi nisu birali ranjene igrače na draftu)

 

sada kada svi imaju izostanke, imamo ih između 5 i 7 već 10 dana, tako da eto. ali trudimo se na FA pijaci (na kojoj ggggg misli da nema ništa : ))

Link to comment
Share on other sites

ni ne kažem da sporiš, nego napominjem kako smo npr mi bili žešće undermanned i u vreme kada je većina bila zdrava, sada smo negde na proseku sa izostancima.

tako je kako je, ja bih lično voleo da su svi zdravi, pogotovo nama, pošto uopšte nemam utisak da profitiramo od ove situacije

Link to comment
Share on other sites

Cestitke momcima na izvojevanoj pobedi, nekoliko kategorija nam je izmaklo u poslednjim trenucima duela ali to ne umanjuje značaj na izuzetno vaznoj pobedi za nas. Momci su jos jednom pokazali da imaju karakter i da su spremni da se bore za titulu ove sezone. 

Ne kukamo na izostanake u ovim teškim vremenima za celu ligu jer je ova ekipa ne zavisi od jednog ili dva pojedinca. Timski duh i dubina rostera je nesto sto karakteristiše ovu ekipu od početka sezone. U goste nam dolazi Somborac i ovo ce biti prilika da odmorimo nase nosioce igre

Anarhija i sinovi do titule 

 

Link to comment
Share on other sites

Al ce Uini da ucvrsti prvo mesto, bice nedostizan. Sada igra protiv Manua kome su igraci prvih pet rundi u protokolu. Bron ce to da pojede za dorucak.

 

Ajmo dajte Trajku jos jedan negativan test veceras, pa da se pegla jak basket ove nedelje protiv Gagare koji ima sve glavne igrace na okupu.

Nadam se i povratku Edvardsa sutra.

2 hours ago, Itachi Uchiha said:

kakvi bocni udari, hoce grof da ispadnemo iz po

Posle ovog kola 100% ulazis u TOP4, jer ce Manu da uzme max 2 kategorije.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dracarys said:

Al ce Uini da ucvrsti prvo mesto, bice nedostizan. Sada igra protiv Manua kome su igraci prvih pet rundi u protokolu. Bron ce to da pojede za dorucak.

 

Ajmo dajte Trajku jos jedan negativan test veceras, pa da se pegla jak basket ove nedelje protiv Gagare koji ima sve glavne igrace na okupu.

Nadam se i povratku Edvardsa sutra.

Posle ovog kola 100% ulazis u TOP4, jer ce Manu da uzme max 2 kategorije.

vidicemo. 

 

ako nabijemo jos neki out zbog tvoje prognoze, nista od planiranih 12-0 ove nedelje. 

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Al ce Uini da ucvrsti prvo mesto, bice nedostizan. Sada igra protiv Manua kome su igraci prvih pet rundi u protokolu. Bron ce to da pojede za dorucak.

 

Ajmo dajte Trajku jos jedan negativan test veceras, pa da se pegla jak basket ove nedelje protiv Gagare koji ima sve glavne igrace na okupu.

Nadam se i povratku Edvardsa sutra.

Posle ovog kola 100% ulazis u TOP4, jer ce Manu da uzme max 2 kategorije.

Koje glavne igrace ima na okupu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gaga said:

Koje glavne igrace ima na okupu?

 

 

Za razliku od mene koji sam bez igraca prve cetiri runde ti imas Sabonisa, Foksa i WCJ, malo li je?

 

I koja zajebancija sa Viginsom iz Oklahome, jave da je usao u protokol, znaci aut 10 dana i onda naknadno jave da je aktivan...

 

Evo ga, makar je Trajko vaskrsao.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Itachi Uchiha said:

ne bi ni stigao do nowella da moj co-owner u nedelju nije resio da spava, jede prsutu i lista seksi adresar

 

laymana sam čekao u 21:30 da prvi kliknem. nowella sam uzeo 5-6mins kasnije, kada sam shvatio da je i corey joseph out

možda je tvoj coowner proučavao kalendarsku seksualnost ali nisu se ni ostali proslavili

 

kad god vidim boxscore blazersa, setim se kako sam morao da se oprostim sa nazirom malim, jer smo imali po 5 out igrača kada su ostali imali po jednog i tražili 3ir mesta. i onda mi ne bude žao nikoga osim nas samih 🙃

 

ili sam nazira bacio jer je igrao 13-16 min. billups je seronja

Edited by uini
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, uini said:

 

laymana sam čekao u 21:30 da prvi kliknem. nowella sam uzeo 5-6mins kasnije, kada sam shvatio da je i corey joseph out

možda je tvoj coowner proučavao kalendarsku seksualnost ali nisu se ni ostali proslavili

 

kad god vidim boxscore blazersa, setim se kako sam morao da se oprostim sa nazirom malim, jer smo imali po 5 out igrača kada su ostali imali po jednog i tražili 3ir mesta. i onda mi ne bude žao nikoga osim nas samih 🙃

on je trebao nowella da digne u 21:30 😄

 

koliko god bilo sranje ovo sa protokolom, toliko se fa trziste otvorilo. 

 

zivela 4 ir mesta

 

:glasao za 3:

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Videću još šta ću da radim do kraja nedelje, za sada ovako. Svakako već neko vreme ne stižem ni boxscoreovo da pogledam, kamoli da ispratim sve ove izostanke i sredim ekipu na osnovu toga. Tako će biti još neko vreme, u tom periodu je cilj puko preživljavanje.

Link to comment
Share on other sites

Videću još šta ću da radim do kraja nedelje, za sada ovako. Svakako već neko vreme ne stižem ni boxscoreovo da pogledam, kamoli da ispratim sve ove izostanke i sredim ekipu na osnovu toga. Tako će biti još neko vreme, u tom periodu je cilj puko preživljavanje.
A bre Manu razumemo sve, ali što ne bi ubacio igrače do kraja nedelje u postavu? To ti je minut posla, a teško da nešto možeš da dobiješ tim namernim ostavljanjem igrača, pogotovo ovako rano u nedelji.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...