Jump to content

Ostali sportovi - Tokio 2020


Recommended Posts

Just now, Don Juan said:

Gledam malo stoni tenis Kina-Japan. Koliko mi je ona Japanka Ito bila antipatična na početku, pošto deluje prepotentno, vremenom mi je postala simpatična. Ne mogu da objasnim zašto 😆

 

Ona jedina moze da im pomrsi konce, je l' ih bese Ito pobedila u mix dublu? Vidim da Kinezi upucuju apele izvinjenja naciji zbog srebrne medalje (po meni malo preterana situacija). 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Oi! said:

 

Ona jedina moze da im pomrsi konce, je l' ih bese Ito pobedila u mix dublu? Vidim da Kinezi upucuju apele izvinjenja naciji zbog srebrne medalje (po meni malo preterana situacija). 

Jeste zlato u mixu i bronza u singlu. E baš u tom meču u singlu za bronzu mi je delovala kao da gleda onu iz Singapura sa visine. Kao, ko si bre ti, ajde kući....

1 minute ago, Decembarski said:

Kako rodjace,ne znam sta vidis tu?

Oštro oko Don Juana vidi nešto što vi smrtnici ne vidite 🤣🤣🤣

Edited by Don Juan
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Juan said:

Jeste zlato u mixu i bronza u singlu. E baš u tom meču u singlu za bronzu mi je delovala kao da gleda onu iz Singapura sa visine. Kao, ko si bre ti, ajde kući....

Oštro oko Don Juana vidi nešto što vi smrtnici ne vidite 🤣🤣🤣

Samo latino women.

Ostalo je nizi stepen takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20210806-071645-com-facebook-

 

Kada je na programu takmičenje u dizanju tegova u superteškoj kategoriji prvo pitanje koje se postavlja je ko će uzeti srebro i bronzu? Drugo pitanje je koliko će kilograma ovog puta podići neprikosnoveni Laša Talahadze?

 

Lasha Talakhadze is a once in a million year athlete.

 

𝗦𝗡𝗔𝗧𝗖𝗛

– 208kg (OR)

– 215kg (OR)

– 223kg (WR)

 

𝗖𝗟𝗘𝗔𝗡 & 𝗝𝗘𝗥𝗞

– 245kg (OR)

– 255kg (OR)

– 265kg (WR)

 

𝗧𝗢𝗧𝗔𝗟 – 488kg (WR & gold medal)

 

Superman.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

e moj Jokara, sa kakvim zivotinjama se ti druzis:default_coffee:
 

Quote

Germany’s Annika Schleu led after the first two disciplines – the 200m freestyle swim and fencing – and looked the clear favourite for gold when disaster struck.


Unlike standard equestrian events at the Olympics, competitors in the modern pentathlon are paired with an unfamiliar horse just 20 minutes before the event. What follows is usually chaos, with some athletes forming an unlikely bond while others struggle to stay on the saddle.
 
Schleu was paired with Saint Boy, who initially refused to start before belatedly rumbling into action. The calm didn’t last long.
 
The five-time world champion was reduced to tears as Saint Boy started to knock down the fences, then refused to cooperate entirely. She eventually abandoned the discipline, ending her dreams of a medal, as she trotted through the exit dejected and downtrodden.

 

Edited by Del Piero
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je totalno glupo pravilo, valjda treba da se pokaže jahačka veština, a čak i među sportskim rekvizitima postoje razlike, kamoli među konjima.

Liči na Palio u Sijeni gde se konji jahačima dodeljuju žrebom, pa kome šta zapadne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, alcesta said:

Ovo mi je totalno glupo pravilo, valjda treba da se pokaže jahačka veština, a čak i među sportskim rekvizitima postoje razlike, kamoli među konjima.

Liči na Palio u Sijeni gde se konji jahačima dodeljuju žrebom, pa kome šta zapadne.

 

Moderni petoboj je nastao na osnovu priče o kuriru iz Prvog svetskog rata koji je preneo važne poruke plivajući, trčeći, boreći se mačem i pištoljem i na kraju stigao na cilj ukradenim konjem. Ovo sa nepoznatim konjem je simulacija konjokradice 😀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Ovo mi je totalno glupo pravilo, valjda treba da se pokaže jahačka veština, a čak i među sportskim rekvizitima postoje razlike, kamoli među konjima.

Liči na Palio u Sijeni gde se konji jahačima dodeljuju žrebom, pa kome šta zapadne.

 

Ne znam, meni je to bas zanimljivo... mozda, kad se podvuce crta, nije bas najpravednije ali nekako daje dodatnu draz takmicenju.

Sutra musko finale na programu.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stiletto said:

 

Moderni petoboj je nastao na osnovu priče o kuriru iz Prvog svetskog rata koji je preneo važne poruke plivajući, trčeći, boreći se mačem i pištoljem i na kraju stigao na cilj ukradenim konjem. Ovo sa nepoznatim konjem je simulacija konjokradice 😀

Odakle kuriru u prvom svetskom ratu mač?

 

 

Izaći ću sam hvala.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisi šta se kome sviđa, meni to liči na one kvizove gde imaš igre tipa, znaš 90% odgovora ali ako jednom pogrešiš sve dobija tvoj protivnik koji nije imao pojma :classic_rolleyes:

Neizvesnije jeste jer se ubacuje element lutrije, ali za najbolje sigurno ne valja.

 

Quote

Odakle kuriru u prvom svetskom ratu mač?

Pa oteo ga ovome što ga je prethodno upucao, ili ovome od koga je ukrao konja, redosled nije nužan. I ti svašta pitaš :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...