Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

Sreća da su sve ovo predvideli Arapi, pa su već osnovali fantomske firme koje će se uključiti u sponzorski pul od leta, ako se ne varam. 

 

Čestitke Realu, nema ovo toliko veze sa srećom, jer nisu neki golovi o martinelu i slične userske stvari. Ima i do mentaliteta da kad je najteže se presaberu i odigraju svoj najbolji fudbal sa maksimalnom kocentracijom u fazi realizacije i gotovo sve šanse pretvore u gol. 

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo drugi put da izbacuju Siti iz nokaut faze i to isto beše bilo u polufinalu? :classic_biggrin:

 

Ne znam kako su ovo okrenuli? Ako ovakav Real uđe u finale LŠ, šta će biti sledeće godine kada potroše jedno 300 miliona na pojačanja i dovedu Mbapea :classic_biggrin:

 

Rodrigo je stvarno talija ove sezone. Ali Vinisius ako popravi realizaciju i napreduje na krilima ove sezone biće paklen igrač. Ulazi u šansu kad hoće. Da ima realizaciju bolju Siti bi popio jedno 3 komada pre onih 2 u završnici.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mr clutch said:

 

Čestitke Realu, nema ovo toliko veze sa srećom, jer nisu neki golovi o martinelu i slične userske stvari. Ima i do mentaliteta da kad je najteže se presaberu i odigraju svoj najbolji fudbal sa maksimalnom kocentracijom u fazi realizacije i gotovo sve šanse pretvore u gol. 

 

A jebiga, drago je i meni sto su prosli celavu prevaru, ali ispade da je danasnje presabiranje krenulo u 90-om minutu posto do tada nisu uputili sut u okvir gola 😁

 

Nista, sledeci put celavi da promisli jos duze i komplikovanije, pa da izvrne skroz postavu, da brani De Brujne, Ederson desno krilo i Sterling recimo lazni stoper.

 

P. S. kad se bude obukao kao covek a ne kao urbani dvadesetogodisnjak, uzece LS sledeci put. Pepe, cuj me...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, dzoneee said:

Jel ovo drugi put da izbacuju Siti iz nokaut faze i to isto beše bilo u polufinalu? :classic_biggrin:

 

Ne znam kako su ovo okrenuli? Ako ovakav Real uđe u finale LŠ, šta će biti sledeće godine kada potroše jedno 300 miliona na pojačanja i dovedu Mbapea :classic_biggrin:

 

Rodrigo je stvarno talija ove sezone. Ali Vinisius ako popravi realizaciju i napreduje na krilima ove sezone biće paklen igrač. Ulazi u šansu kad hoće. Da ima realizaciju bolju Siti bi popio jedno 3 komada pre onih 2 u završnici.

 

 

Nije ja mislim. City je njih prije 2 godine izbacio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drgnk said:

Al će našoj odbrani biti veselo sa Vinsinijusom i Rodrigom na SP. 🤣

 

Samo ih usmeri uz aut liniju i nek rade sta hoce.

 

Asensio bi dao 5 golova da je bio na mestu Vinicijusa u ovom dvomecu.

 

On ulazi u sanse, mnogo je brz, ali zavrsnica i njuh za gol ne znam, Bendtner nivo bukvalno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igrači sa klupe donijeli preokret. Rodrygo sa dva gola svakako mora biti heroj utakmice, ali i Camavinga koji uvijek unese svježinu i agresivnost kad uđe u igru. On je igrač tempa, dobre motorike. Ima i finu ljevicu. 

 

Od startera bih pohvalio Nacha i Carvajala za odlične utakmice. Vinicius je ove sezone dao dosta golova, ali vidi se i dalje da ima problema sa realizacijom. Ne umije da šutira lijevom nogom, pravi često potez više kad treba da šutne na gol. 

 

Biće dobro finale sa Liverpulom. Oni su odlična ekipa, igraju atraktivan fudbal. Imaju sad i veću rotaciju u napadu, ali u jednoj utakmici je sve otvoreno. Mislim da ćemo se svi složiti da je psihološka prednost na strani Reala a to može biti ključno.

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
Link to comment
Share on other sites

Ja bas smaram ljude sa tim da je Pep najbolji trener danasnjice, jer ima tu sposobnost prilagodjavanja, svestan je gde gresi, iz sezone u sezonu mi se cini da napreduje, ali covek je ponovo chokeovao i to toliko debilno, da samog sebe treba da nalupa pesnicama u glavu. Dokle ce treneri PRESTATI da prave izmene koje nemaju nikakvog smisla? Covek je izvadio Mareza koji je inmho najbolji i najkonkretniji igrac Sitija uz De Brujnea kog je takodje izveo da bi uveo sta Fernandinja? Bukvalno je bez po blage veze krenuo da jajari i da daje Realu mogucnost da se pita. Jebala ga svezina i sta god, ne mozes da vadis najbolje igrace tako, nek stisnu zube i odigraju 90 minuta. Jedino je ubo sa Grilisom za kog mi je zao sto je zatocen u Sitiju, jer bi svakom drugom timu bio zlata vredan, a i njega mi se cini da je ubacio bukvalno radi reda, eto zbog svezine. 

 

S druge strane, nije bas da je Siti toliko zgazio Real, jer je Vinisijus bar u prvom poluvremenu mogao da da dva gola. Atipican skroz igrac, brz je, dobar tehnicar, ali los finishing i jos gora inteligencija, sto je steta, jer da ima bar jedno od ta dva bio bi sam krem svetskog fudbala. Ovako, mogao je komotno da bude tragicar da ga Rodrigo koji nema pojma kako je dao dva komada - izvukao. Benzema je strasan, meni uz Salaha trenutno najbolji igrac na svetu. 

 

Bice zanimljivo finale, ali Liverpul je mnogo brzi od Reala i mislim da im je Real idealan protivnik da mogu da pokazu svoj maksimum. Mislim da su favoriti, ali eto Real je kao underdog prosao i cetvrtfinale, tako da nista nije nemoguce.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni Liverpul nema sanse u finalu protiv koga god. Mislim, sanse. Ima sanse, ali mi deluje da ce Real da ih opet nasanka na neko iskustvo, namazanost.

 

Drugo, ako Vinisijus ima protiv koga da se iskupi i zasija, to je TAA. Ima ovaj da se pogubi kao pile u tri hektara, tu ce Van Dajk morati komplet odbranu da drzi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...