Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

7 minutes ago, Drug Crni said:

Utisak br. 1: mislio sam da će biti više kontrolisan meč, a ovo više liči na neku vanserijsku goleadu tipičnu za grupnu fazu. Prava run and gun utakmica 

Utisak br. 2: nerealan rezultat. Trebalo je biti bar 3:1

Utisak br. 3: Real je klub sa ubedljivo najvećom količinom sreće u istoriji fudbala. Kakve oni nerealne rezultate (spram pružene igre) izvlače, to je za Ginisa

:))

Link to comment
Share on other sites

Ништа, иде Реал даље надам се, не волим Сити уопште. Судија мало зезнуо за 4. гол, ставио пиштаљку у уста и није одмах ни показао предност али такође и баш почетничка грешка Реалових играча да стану одмах.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od kada gledam fudbal nikada nisam gledao tim koji je tako jak a igra tako ružan fudbal kao Siti. Ne znam šta mi je u vezi njih tu zaista. Jaki su kao zemlja, imaju gomilu vrhunskih igrača, čak ne mogu da kažem ni da neigraju ofanzivno.. sve to stoji ali njihov fudbal koji igraju ja nikako ne mogu da svarim iz nekog razloga. 

 

Recimo Liverpul je sve to isto ali igra odličan fudbal, brz, dinamičan, lucidan.  Kod Sitija mi sve nekako robotski. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dzoneee said:

Od kada gledam fudbal nikada nisam gledao tim koji je tako jak a igra tako ružan fudbal kao Siti.

 

Bajern i Barselona su mi mnogo pre utisci od Sitija, ako je ovo kriterijum.

 

Naravno subjektivno, ali dosadnijeg fudbala od originalne tiki-take nema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siti je rastavio Real na sitne delove u prvih pola sata, ali ovi su fenomen majke mi. Znaci vidis da deluju nemocno i sporo za Siti, ali opet im mnogo manje treba nego ovima da daju gol. 

 

Mnogo je tesko igrati bez spica, ili sa Jesusom koji nije ni blizu tog nivoa koji ovima treba. A s druge strane imas Benzemu koji iz polusanse daje gol. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...