Jump to content

UEFA Champions League 2021/22


Xpert

Recommended Posts

7 hours ago, DJORDJE said:

Kakava leprsava i postena igra Atletika, dok je City simulirao, mucki udarao i na kraju nezasluzeno izgubio.:roflmao:

Razumem da neko ne voli City ili PSG zbog svog novca koji se tu vrti, ali nema prljavijeg kluba od Atletica. 

Atletico jecprljav, ali nakon prve utakmice Josep i igrači prozivaju Atletico radi neviđenog bunkera (jer City je Joga bonito), a onda dođu u Madrid i 45 minuta pruže isto to s dodatkom valjanja.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja Atletico gotivim jer se nikada nisam uspeo "vezati" ni za Barsu,a kamoli za Real..pa mi je simpa da tamo postoji klub koji u poslednjoj dekadi ume da im zaprzi corbu. Ali sa ovim anti-fudbalom..sa ovim ponasanjem Chola, dostojnim alkoholisanog retarda na kraju meca,Atleti gube i moje simpatije..

City..? Skupo,skupo su platili ovaj plasman u polufinale..tu je kao najveci "pobednik" izasao Real..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bugl Khan said:

Atletico jecprljav, ali nakon prve utakmice Josep i igrači prozivaju Atletico radi neviđenog bunkera (jer City je Joga bonito), a onda dođu u Madrid i 45 minuta pruže isto to s dodatkom valjanja.

Mi mora da smo gledali razlicite utakmice posto po statistici posed je bio na strani Citija i to 60 prema 40. 

 

https://sports.yahoo.com/soccer/champions-league/atlético-de-madrid-manchester-city-11698421/?fr=sycsrp_catchall

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DJORDJE said:

Mi mora da smo gledali razlicite utakmice posto po statistici posed je bio na strani Citija i to 60 prema 40. 

 

https://sports.yahoo.com/soccer/champions-league/atlético-de-madrid-manchester-city-11698421/?fr=sycsrp_catchall

Očito smo gledali različite utakmice. 

Ja sam u drugom poluvremenu vidio City koji nije ni pokušao doći u priliku i koji je krao vrijeme kad je stigao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Utisak br. 1: mislio sam da će biti više kontrolisan meč, a ovo više liči na neku vanserijsku goleadu tipičnu za grupnu fazu. Prava run and gun utakmica 

Utisak br. 2: nerealan rezultat. Trebalo je biti bar 3:1

Utisak br. 3: Real je klub sa ubedljivo najvećom količinom sreće u istoriji fudbala. Kakve oni nerealne rezultate (spram pružene igre) izvlače, to je za Ginisa

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...