Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Helmet said:

Konacno odgledah ceo derbi, zaista smo u staanju da svih 40min igramo zajebanu odbranu, ali ono sto mi uzasno smeta su te nase zute minute kada vracamo protivnika svojim glupostima. Ja ne mogu da shvatim kako je moguce da ne mozemo po 5min kos da damo, a to se desava i protiv Asvela i Partizana.

Na ovome se mora raditi, nedopustivo je da se ovo desava, a da nemamo nikakvu ideju kkao to da prevazidjemo. Inace sto se derbija tice, za mene ocekivano, Partizan je i pre ovoga za mene jako mekana ekipa koja bas lose reaguje na tvrde odbrane. Kod njih je pogubno sto su im glavni igraci takvi, narocito Panter. Naravno, pojacace se oni, ali trenutno nemaju nacin da nam pariraju, sa druge strane, ja iskreno ne znam ni gde bih doveo pojacanje, mozda centar, ali me plasi da cemo ugusiti Mitrovica. Pre bih sacekao White-a pa da vidimo na sta to lici, imam neki utisak da Luka na 4 nece biti ovoliko produktivan, pre svega zbog loseg suta.

 

Veceras ne znam sta da ocekujem, imacemo problema na centarskoj poziciji bez Mitrovica, Cirbes je posle Korone neupotrebljiv, mislim da cemo zavisiti od suta, ako nas krene mozemo nesto da uradimo u suprotnom gubimo.

Zelim opticki ovaj put. Icicu sutra da se raspitam samo da imam arene i dobar net. A za Sk se snalazim. Pametan mi je tv, a IPTV protok navodno 100, a wf steka samo tako.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Bitno je da smo dobili derbi, ´ebeš EL ... :smiley13:

 

Dobili i ostali bez 2 prebitna igrača. 

 

Nema nama borbe za 8 u ovakvom formatu, bez licence. Ne možemo da priuštimo toliko dubok roster. 

 

A centra su vala mogli da nađu, nego se brukamo sa debelim Maikom. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne može se bez prvog strijelca i rezervnog centra očekivati nešto bolja partija. Večeras je izostala i igra u odbrani, primili smo mnogo laganih poena. Ne pamtim goru odbranu ove sezone. Sigurno je da nekim igračima fali više energije zbog velikog broja odigranih mečeva. Protiv Reala tek nema smisla očekivati bilo šta. SC i Uniks su prilike da se opet uhvati neki mini pobjednički niz.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Cirbesova solidna rola u napadu je beskorisna jer smo bar duplo poena primili preko njega, uglavnom je duvala promaja u reketu.

 

Za Markovica cemo videti ali Cirbes zaista jeste bivsi igrac.

Markovic ce biti pojacanje i to se videlo i danas. Jednostavno fali mu utakmica.

Sta reci za one koji su kukali za Nokom, cini mi se da je danas i Cirbes bio bolji od njega.

Link to comment
Share on other sites

Dakle rezime derbija je povreda dva uz Kalinu ponajbolja igraca i srecom izbegnute povrede Holinsa i Kalinica, u utakmici koja je 70 posto vremena bila garbidz tajm. Cisto da se evidentira, za one koje smara ta prica.

Tesko je recima opisati koliko je Markovic bio los, ne znam sta on moze da nam donese sto vec nemamo ni koje probleme moze da nam resi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav crni Cirbes, to je ozbiljan mazohizam. Ne znam za čije babe zdravlje i dalje igra košarku. On je i u drugom mandatu bio prilično skroman. Dovesti Cirbesa u 2021 je kao da držiš Udonisa Haslema na roster. Držiš ga na roster bukvalno samo da bi primio platu. Ide radni staž, dobro je to.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...