Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

A da li je iko razmišljao da plati Rokkr premium (20 evra godinu dana)? Meni free verzija radi kao sat (sve arene, svi sk, nova tv, serije, filmovi...), samo što je vremenski ograničena. Problem je što je to sve teška piraterija, nema ih u play storeu, ako puknu niko neće da ti vrati pare, a i samo plaćanje takvog projekta karticom koliko je sigurno... 

Link to comment
Share on other sites

Do nedelje odlične(ja sam na SBB a brat na Telekomu pa imamo razmenjene aplikacije)

Od nedelje je Telekom blokirao nas Djilasovce, Arena 1 Premijum nije radila na SBB net-u za vreme derbija, izbacivao mi grešku pogrešan IP samo na tom kanalu(svi ostali su radili)

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Knipex said:

Opet gledam ono saplitanje Holinsa od strane Koprivice nakon čega Mur daje 3 poena za -5 i ne verujem da sudije nisu svirale ni faul a trebao je da bude nesportski...

Video ili se nije ni dogodilo :)

Evo stiže:

lR8mrM.gif

Belošević gleda i ništa ne vidi...

  • Like 7
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 6
  • WOW 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ivan9 said:

Video ili se nije ni dogodilo 🙂

Evo stiže:

lR8mrM.gif

 

 

Au jbt...ajd na stranu sudijska govna koja ovo nisu svirala kao običan a kamoli kao nameran faul ali ovo je za šamarčinu bukvalno, realna šansa da povrediš igrača :frusty:

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ivan9 said:

Video ili se nije ni dogodilo 🙂

Evo stiže:

lR8mrM.gif

Belošević gleda i ništa ne vidi...

Ma nemoj molim te,ove uveravaju na svim stranama foruma da se zvezdasi vecito zale na sudije.

Decko je ocigledno savladao drevnu tehniku vracanja nazad na jednoj nozi,svi znaju da je tako brze a u ovoj drugoj nozi je odjednom dobio grc pa mu se omaklo.Belosevic nije mogao da vidi,situacija totalno nije bila u fokusu a on je bio bas lose pozicioniran.

Bas jadno koliko svi moraju da se naprezu da ne puknu 30 razlike.Jadno i ponasanje igraca,Madar pa Koprivica ovde napravio dva koraka na jednoj nozi da bi sto bolje sapleo Holinsa,bas jadno.Da je makar suptilnije bilo nego ga cilja pred ocima svih,haos.

Odvratno vadjenje partizana u trecoj,da su nam barem nesto mogli kosarkaski oni bi nas tu verovatno okrenuli.Ovo je potencijalno iskljucenje i Madaru su oprostili iskljucenje u nebitnom momentu ali nas igrac bi leteo 1/1.Dovoljno govori da su Madaru tu svirali obican faul ali Kalini brze bolje dali tehnicku.

Kad je njima Rade Zagorac tu olicenje zdravog razuma i taj koji smiruje tenzije na kraju onda je jasno koliko su zaglibi u mrznji i frustraciji.

Panter hteo da se bije jer se nisu prvi pozdravili na sredini.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, ivan9 said:

Video ili se nije ni dogodilo 🙂

Evo stiže:

lR8mrM.gif

Belošević gleda i ništa ne vidi...

 

Mali je bas onako pravi izdanak .... obecava

Mislim da je i Madara on gurnuo na Kalinu, njemu je trebala nesportska ... ako neko moze, neka okaci

 

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

Milija po meni nas najbolji sudija, delegiran za derbije ponajvise da odrzi tu ravnotezu medju rivalima. U tom odrzavanju ravnoteze pretjera samo ponrkad samo da bi se taj odnos medju ekipa odrzao na normalnom nivou, pa samim tim napravi ovakve katastrofalne odluke cak i posle gledanja snimka. U normalnim uslovima i normalnim zemljama ovo bi se moralo sankcionisati od strane saveza, asocijacije ili cega vec, posle gledanja ili zalbe ekipa na sudjenje.

Milsim to bi genetalno islo na stetu nas, jer bi bio izuzet za sledeci derbi, posto je i pored sveka najbolji sudija.

Da nam je recimo Lamonika sudija protiv komsija ovo bi bilo 30+ razlike za nas.

Umjesto da se okrenu kosarci oni se okrenu mrznji prema protivnickoj ekipi.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, ivan9 said:

k26lpN.gif

Drugi ugao:

993ykB.gif

E Bog ti dao zdravlje.

Neka odmori malo Luka, pa da nastavi gde je stao.

Odgledah ponovo derbi i tri stvari su mi upecatljive.

1.Holins je trebalo vise da igra.

2.Bojim se da ce cela sezona da zavisi od suteva Dobrica, bole promasaji kad je sam, obicno tad padnemo, al jos vise bole njegovi ziceri, a to mu je specijalnost da usere.

3.Smailagic ih je drzao sam, kao nas Luka, samo sto je Smajli crkao, pa poceo da gresi, dok je Luka spartanac, Kuz bio opterecen faulovima, nije se ni pojavio posle prve cetvrtine, a Luka je mogao da odigra i petu cetvrtinu da je trebalo.

9 minutes ago, PERICA!!! said:

Da nam je recimo Lamonika sudija protiv komsija ovo bi bilo 30+ razlike za nas.

Umjesto da se okrenu kosarci oni se okrenu mrznji prema protivnickoj ekipi.

 

Da mi je sad harmonika...

Edited by Crni
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

Do nedelje odlične(ja sam na SBB a brat na Telekomu pa imamo razmenjene aplikacije)

Od nedelje je Telekom blokirao nas Djilasovce, Arena 1 Premijum nije radila na SBB net-u za vreme derbija, izbacivao mi grešku pogrešan IP samo na tom kanalu(svi ostali su radili)

To se i meni desavalo tokom derbija...

E sad da li ce i za ostale sadrzaje tako biti jbm li ga.

S tim da sam sinoc gledao U obrucu najnormalnije na tom kanalu kad je gostovao Pesic.

 

I da dodam jos jednom - jebem ti drzavu i sve televizije u istoj kad ne moze preko tva da se isprati zeljeni sportski sadrzaj, nego stalno nesto mora da se doplacuje, kombinuje, razmenjuje. Jbm ti jos 100 puta takvu postavku i sranje koje su napravili!

Edited by Manoly
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da, sve ostalo radi bez problema, ABA ligu gledam najnormalnije samo je derbi bio problem(samo taj kanal i samo u to vreme)

Samo da napomenem da je Iris normalno radio na MTS mobilnom internetu(Arena 1 Premijum za vreme derbija) tako da sam derbi gledao na malom ekrančiću telefona

(ovom prilikom bi pozdravio autore Iris aplikacije za nedostatak CAST opcije)

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Marvin said:

Ko je to tacno okrenut mrznji prema pritivnickoj ekipi?

 

(nije tata, zato pitam)

 

- Igrac koji leti sa ledja da polomi protivnickog igraca i da ga posalje na stake.

- igrac koji saplice protivnickog igraca po nogama i taj isti pada ( potez za zuti u fudbalu cak, crveni ako je zadnji igrac)

- igrac koji udara igraca po faci sa dvije ruke, a da se pri tom cak i ne izvini istom,

- ekipa koja hoce da se fajta zato sto nisu stali prvi na centar da se pozdrave, jaka stvar, al da je jedna usijana glava na drugoj strani bruka i sramota nastade,

- ekipa u kojoj strance uce sve bljuvotine sa tribina i o protivniku, da bi taj nesrecnik to isto iznio u javnost prvom prilikom kad dobije rijec u medijskom prostoru.

 

Realno, sta je sport, izadjes odigras muski, boris se posteno, dobijes ili izgubis, gledas da koga ne osakatis bar ne namjerno i na kraju pruzis ruku i ucis na greskama.

 

 

  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ivan9 said:

Da, sve ostalo radi bez problema, ABA ligu gledam najnormalnije samo je derbi bio problem(samo taj kanal i samo u to vreme)

Samo da napomenem da je Iris normalno radio na MTS mobilnom internetu(Arena 1 Premijum za vreme derbija) tako da sam derbi gledao na malom ekrančiću telefona

(ovom prilikom bi pozdravio autore Iris aplikacije za nedostatak CAST opcije)

Ja sam tek poceo da je korisitm, hvala na infu, ima jos sadrzaja koje hocu da pratim na arenama, valjda ce raditi ok ubuduce, mada ce opet biti ono "nada umire poslednja" ako vezuju prenose preko aplikacije za net preko kog se gleda ista. Jbno neverovatno...

Link to comment
Share on other sites

Neznam, meni je onaj faul koprivice kad je gurnuo Madara u Kalinića bio dosta gori nego ovo saplitanje Hollinsa. Tamo je mogao da povredi i svog saigrača, koji je recimo mogao da se nabode kalini na lakat ili nešto tako. 

 

Poenta je da se dešavaju ovakve stvari kad je intenzitet utakmice ovakav. Bilo bi dobro, kad se nebi dešavalo, ali se dešava. I ne verujem da išta od ovoga poizilazi iz mržnje. Jer recimo ne verujem da Kalina mrzi Kahudija. I ne sječam se da smo njega nešto mnogo kritizirali u četvrtak za sličnu glupost.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Zakljucili smo dakle da Madar nije trebao dobiti prvu namernu vec Koprivica, a da je Koprivica trebao dobiti namernu za sapletanje a Madar za onu sekiricu po bicepsu sa ledja, na kraju utakmice.

 

Dakle Koprivica bi bio out tada kad su nas stizali.

 

OK 📝 da imamo za kasnije kad budemo "kokodakali" o sudjenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dulematic said:

Koliko samo smarata o sudjenju za par situacija, kao da je bilo tendenciozno sudjenje ceo meč.

Mogu misliti kako bi izgledala tema da smo izgubili.

Ako su neke situacije ocigledne, zasto ne bi skrenuli paznju na to? Ovo su dve tehnicke, a ne obicni faulovi koji mozda ne bi ni bili komentarisani..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dulematic said:

Koliko samo smarata o sudjenju za par situacija, kao da je bilo tendenciozno sudjenje ceo meč.

Mogu misliti kako bi izgledala tema da smo izgubili.

 

Ja nemam nista protiv da mi imamo ovakvo sudjenje kad mi budemo gostovali. Sudjenje je bilo skroz ok. Tih par situacija nije problem jer smo pobedili velikom razlikom, ali kako volimo da "kokodacemo", moramo za nesto da se uhvatimo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

k26lpN.gif

Drugi ugao:

993ykB.gif

 

5 hours ago, Crni said:

Iptv mts sa arenama, imam box paket placam net, tv, fiksni mrtvi i moj tel omorika paket 6800. 

Ne zelim vise iptv, tv ne gledam uopste, samo me zanima arena sport, a sport klub idem kod majke da gledam posto zivi dve ulice od mene.

 

Placas 6800 i opet ne mozes sve da gledas? Leleee... 

 

Inace i ja glasam za Kodi + addon za nula dinara, mada jos uvek nemaju ovo novo Premium govno, pa mora da se zadovoljim sa hrvatskim spikerom. Jes da ponekad ima drndanja ali dvije su dv.... ovaj nula je nula. 

 

1 hour ago, ivan9 said:

k26lpN.gif

Drugi ugao:

993ykB.gif

 

Nema logicnijeg objasnjenja nego da je Bodiroga usao u Luku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Ako su neke situacije ocigledne, zasto ne bi skrenuli paznju na to? Ovo su dve tehnicke, a ne obicni faulovi koji mozda ne bi ni bili komentarisani..

 

A zašto bi skretali pažnju na par grešaka sudija kojih imaš na svakoj bogovetnoj utakmici, neretko i u našu korist. Who gives a fuck?

Jasno je da je bilo saplitanja i da je Kalinić udaren po ruci, ali brte, ovde se samo o tome piše, a od utakmice prošlo 2 dana i danas se igra EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...