Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Marvin said:

Mali Koprivica jeste napravio nekoliko vrlo nesportskih poteza, bio je zreo za iskljucenje i to svakako niko ne pravda. Ali mrznja je jaka rec i jedno je istaci neke lose stvari a drugo je od tih losih stvari praviti nesto sto nije

 

Ma nema ovde mržnje. Klinja reagovao baš glupo i to je to.

 

Mere ljudi patku nepotrebno. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, mmajstor said:

Daj boze da bude bar jedna. Baskonija se raspala, bojkotovali su trenera i bas pred nas dovese novog (Spahija) tako da bi trebalo ocekivati neku reakciju igraca. 

Real smo umeli da iznenadimo ali Real je Real. 

 

Ekipe koje su spremne da bojkotuju trenera i misle da znaju bolje, imaju fantastične predispozicije da budu ugažene od strane gladiatorskih sastava kakav je KKCZ.

 

Šteta što ne igra Luka. Treba preživeti minute sa Majkom u igri, ali svejedno verujem da dobijamo večeras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, K.Dot said:

Moram da priznam da uzivo nisam video ovo saplitanje. Bogumi ovo je tako jadan potez mladjanog Koprivice da je i za nesto vise od namerne.

Vidi se da je cista namera bila. To je u fudbalu za zuti karton, a ako se sprecava gol sansa za crveni. Nesportski faul je minimalno sta se ovde daje.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ivan9 said:

Video ili se nije ni dogodilo 🙂

Evo stiže:

lR8mrM.gif

Belošević gleda i ništa ne vidi...

Nije Belosevic, nego Jovcic ako mislis na sudiju koji je ovde u kadru.

 

Pa da bas kazem, nije to lako videti iz njegove pozicije. Wolters i Moore su mu dobrim delom pokrili pogled na situaciju. To je mogao (morao) da vidi Belosevic koji je bio na strani kod zapisnickog stola.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

 

Au jbt...ajd na stranu sudijska govna koja ovo nisu svirala kao običan a kamoli kao nameran faul ali ovo je za šamarčinu bukvalno, realna šansa da povrediš igrača :frusty:

Upravo hteo da pisem u postu pre ovog da je ovo za vaspitnu, ali sam odustao. Al' kad ti vec pises, zasto da se ne pridruzim... 🙂

 

Koprivica je napravio jos jedan faul onako na granici bezobrazluka. Ne onog pozitivnog, nego onako...prostacki...

Link to comment
Share on other sites

Ne ne, baš Belošević koji je prolazio našu klupu. Belošević je gledao u tom pravcu, nije imao igrače kao prepreku. Jovčić koji je ovde u kadru realno je imao igrače kao prepreku i ne krivim ga što nije svirao. 

Mada ovo nije kukanje na suđenje jer osim ovih par grešaka ne vidim da je bilo pretenciozno a realno su pustili kriterijum koji nama više odgovara. Mislim da su ovi jači faulovi više stvar frustracije na fizičku košarku.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ma nemoj molim te,ove uveravaju na svim stranama foruma da se zvezdasi vecito zale na sudije.

Decko je ocigledno savladao drevnu tehniku vracanja nazad na jednoj nozi,svi znaju da je tako brze a u ovoj drugoj nozi je odjednom dobio grc pa mu se omaklo.Belosevic nije mogao da vidi,situacija totalno nije bila u fokusu a on je bio bas lose pozicioniran.

Bas jadno koliko svi moraju da se naprezu da ne puknu 30 razlike.Jadno i ponasanje igraca,Madar pa Koprivica ovde napravio dva koraka na jednoj nozi da bi sto bolje sapleo Holinsa,bas jadno.Da je makar suptilnije bilo nego ga cilja pred ocima svih,haos.

Odvratno vadjenje partizana u trecoj,da su nam barem nesto mogli kosarkaski oni bi nas tu verovatno okrenuli.Ovo je potencijalno iskljucenje i Madaru su oprostili iskljucenje u nebitnom momentu ali nas igrac bi leteo 1/1.Dovoljno govori da su Madaru tu svirali obican faul ali Kalini brze bolje dali tehnicku.

Kad je njima Rade Zagorac tu olicenje zdravog razuma i taj koji smiruje tenzije na kraju onda je jasno koliko su zaglibi u mrznji i frustraciji.

Panter hteo da se bije jer se nisu prvi pozdravili na sredini.

Nije Zagorac tu bio bas glas razuma. Svadjao se on sa Mitrovicem u toj situaciji, tu je bio i Dobric koji je na kraju odveo Luku da ne napravi neku glupost (mada je Mitrovic bio relativno based). Zato se Zagorac palio i na kraju rekao Luki da pusi k...c.

3 hours ago, ivan9 said:

Kad sam već u kancelariji evo još i ovo:

Rl80QO.gif

Kako ovo nije namerna, nije mi jasno. Jedna ruka gura u ledja, druga opaljuje po suterskom laktu/ramenu. I to sve sa ledja pri polaganju. Kriterijuma za nesportsku koliko hoces...

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dulematic said:

Koliko samo smarata o sudjenju za par situacija, kao da je bilo tendenciozno sudjenje ceo meč.

Mogu misliti kako bi izgledala tema da smo izgubili.

Sudjenje je bilo uglavnom sasvim ok. Svaka taka...

2 hours ago, Marvin said:

Mali Koprivica jeste napravio nekoliko vrlo nesportskih poteza, bio je zreo za iskljucenje i to svakako niko ne pravda. Ali mrznja je jaka rec i jedno je istaci neke lose stvari a drugo je od tih losih stvari praviti nesto sto nije

Potpuno korektno posmatranje na stvari. Mislim da bi mu iskljucujuca na ovoj utakmici bila pedagoski neophodna, mada siguran sam da ce mu Zeljko ukazati na to da se neke stvari tako ne rade na ovom nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baskonija 3-6 

 

6 ubedljivih poraza, jedna sigurna pobeda i dve na guzove. 

 

Najgori napad u ligi, ne postizu cak ni poen po posedu. Za usporedbu, nasa odbrana je druga u EL i prima malo preko poena po posedu. Baskonija takodje 17. po procentu sutu za tri poena (iza smo samo mi), 17. po procentu za 2 poena i poslednja po TS %. Dakle napad im je prava horor prica.

 

Odbrana im je pretposlednja u ligi sa cak 117.5 primljenih poena na 100 poseda, sto je vise od 15 poena vise od nas. Oni protivnicima dozvoljavaju najvise asistencija po mecu, a mi smo medju najboljima u tom parametru.

 

Brojke ne igraju, ali sve ovo ukazuje da smo trenutno mnogo bolji kao ekipa. Ipak, mi ni na jednom  EL gostovanju ne mozemo da upisujemo pobedu unapred. Baskonija ima dobru ekipu, igraju daleko ispod svog nivoa, promenili su trenera pa cemo da vidimo kako ce odreagovati. Svakako jedna lepa prilika za brejk u EL.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, drakon1 said:

Nije Zagorac tu bio bas glas razuma. Svadjao se on sa Mitrovicem u toj situaciji, tu je bio i Dobric koji je na kraju odveo Luku da ne napravi neku glupost (mada je Mitrovic bio relativno based). Zato se Zagorac palio i na kraju rekao Luki da pusi k...c.

Kako ovo nije namerna, nije mi jasno. Jedna ruka gura u ledja, druga opaljuje po suterskom laktu/ramenu. I to sve sa ledja pri polaganju. Kriterijuma za nesportsku koliko hoces...

Ako ovo nije namerna onda stvarno ne znam šta je. Sudije greše, toga je bilo i bit če. Srećom Kalina je iskulirao u ovoj situaciji a lako se moglo ovo pretvoriti u žešći sukob. Totalno nepotrebno i grubo od strane Mađera kad je već sve poodavno bilo rešeno. Osim tih loših procena u sviranju namernih za mene je suđenje bilo ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, drakon1 said:

 

Kako ovo nije namerna, nije mi jasno. Jedna ruka gura u ledja, druga opaljuje po suterskom laktu/ramenu. I to sve sa ledja pri polaganju. Kriterijuma za nesportsku koliko hoces...

 

 

Naravno da je namerna))..ti si bio u hali, ono sto se videlo u prenosu, ako se dobro secam, odluku su doneli gledajuci snimak s ledja oba igraca...ruka na ledjima se ne vidi, a ruka kojom ga udara i zaista u trenutku izgleda kao da ide na rampu...

Uopste stekao sam utisak da su propustili prvih par situacija za namernu...i posle su se pogubili i nisu svirali nista...

 

.

Edited by attolini
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Manoly said:

Da pitam drugove cigane kakva iskustva imaju sa iris smart aplikacijom na tvu?

 

 

Mnogo baguje. Interfejs los, jer ne mozes videti kod kanala kada gledas listu istih. Vrlo cesto broj kanal ostane na ekranu trajno pa moras da resetujes (ako ti to smeta, a smeta).

 

Sve u svemu, ranije je bilo bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Tamburinjo said:

@drakon1

 

Aj leba ti objasni mi neukom ovo pravilo da se svira mrtva lopta kad ne udaris klasicnu bananu nego napadac i ne izbaci loptu. Takoreci spustis ga na zemlju sa loptom? Zar to nije blokada? 

koliko se secam tu nije bilo (skok) suta, pa nije ni bilo sta da se blokira

cini mi se da su oba igraca bila na zemlji i borba za kontrolom lopte = mrtva

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras Kuzmic i Cirbes da ne prave gomilu glupih faulova sto je njihov trade mark. Obojica znaju za naprave 2-3 faula u roku od minuta. Majku mu, bas nezgodna situacija. Ko bi mogao da zakrpi tu ako ova dvojica zaseru i npr. cetvrtu cetvrtinu ne mogu da igraju zbog faulova? Davidovac? Niko drugi mi ne pada na pamet.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chucky said:

Veceras Kuzmic i Cirbes da ne prave gomilu glupih faulova sto je njihov trade mark. Obojica znaju za naprave 2-3 faula u roku od minuta. Majku mu, bas nezgodna situacija. Ko bi mogao da zakrpi tu ako ova dvojica zaseru i npr. cetvrtu cetvrtinu ne mogu da igraju zbog faulova? Davidovac? Niko drugi mi ne pada na pamet.

Lazarevic ako bude mogao da igra a Kalinic je krpio par puta u Feneru na 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

koliko se secam tu nije bilo (skok) suta, pa nije ni bilo sta da se blokira

cini mi se da su oba igraca bila na zemlji i borba za kontrolom lopte = mrtva

 

Vise sam mislio na situaciju protiv Asvela kada je Dobric bio u napadu, posle sam video na jos jednom mecu EL. Bukvalno ide na sut i odbrana ga poklopi i spusti na zemlju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...