Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, propolis said:

 

Nista,onda ćemo reći Radonji i momcima da ne gaze po 30 razlike nego da pobeđuju 1,2 do 10 razlike da ne bude da igramo sa bulja ekipama.

A i da bulja ekipe zamolimo da ne gaze sampiona EL 26 razlike.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako biti forumski expert.

 

Lekcija prva:

Svaka cast ekipi i treneru na pobedi

ALI:

-skripi nam sut, skok u odbrani/napadu

-_____ su indijanci pa nije realna slika

-videcemo protiv KKP kako ce to izgledati

-Radonja se pogubio

-treba nam sad i odmah plej, dvojka, cetvorka i centar i da su crni.

 

To je to, manje-vise.

 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 stvari. 

 

1. Naša igra je večeras bila superiorna i ko god da je bio na drugoj strani od EL ekipa, imali bi šansu za pobjedu

2. Problemi koji su bili prisutni prije ove utakmice prisutni su i dalje. Oba beka imaju problem sa tapkanjem lopte i to je velika muka u napadu, imamo krater na poziciji 4 a treća petica je rekreativac koji ne ulazi ni na +30.

 

U svakom slučaju Asvel i Tau Keramika će nam reći da li se dižemo polako ili je ovo bio samo jedan nalet. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bio sam zadovoljan ljetos potpisom Woltersa, ali ovakav nivo igre nijesam očekivao. Ovo je nivo igre top5 igrača u EL na svojoj poziciji. Nate je prekaljeni majstor igre, svaki potez i šut mu djeluje smisleno. Igra lik u nekoj svojoj brzini, rutinski i hladnokrvno. Od početka sezone je jedini siguran izvor poena, a ne dešavaju mu se ni neki šuterski raspadi.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Radonja uvek ponisti hejtere, pre ili kasnije. Cak je i mene iznenadio sa rezultatima ove sezone, nisam ocekivao ovakav granit u odbrani. Ne treba zaboraviti da nam fale dva bitna igraca vec duze vreme i da ima tu igraca koji su jos roviti itd..Gust raspored i tesko je ocekivati od ovog tima koji crpi igru na fizikalijama da pobedjuje non-stop..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/29/2021 at 10:18 AM, Igor_ said:

Trebao bi Radonja da stavi Hollinsa malo na klupu, pa da ga ubaci u 2nd unitu a ne da bude prva petorka, da ga rastereti malo, slicno je uradio sa Dzenkinsom, na prvim mecevima je bio starter imao neke slabe partije, pa onda postaje jako bitan igrac sa klupe i igra se menja iz korena. 

Nikad necu zaboraviti pre svake tekme dzenkins stoji kod aut linije i pozdravlja svakog startera dize moral svima i onda se vraca na klubu..

Poslusao me Radonja!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Bio sam zadovoljan ljetos potpisom Woltersa, ali ovakav nivo igre nijesam očekivao. Ovo je nivo igre top5 igrača u EL na svojoj poziciji. Nate je prekaljeni majstor igre, svaki potez i šut mu djeluje smisleno. Igra lik u nekoj svojoj brzini, rutinski i hladnokrvno. Od početka sezone je jedini siguran izvor poena, a ne dešavaju mu se ni neki šuterski raspadi.

 

Ja sad vrtim film i ne mogu da se setim nekog igrača koji je između dva mandata kod nas ovoliko napredovao, uključujući i Kalinića.

 

Meni je najfascinantniji deo odbrana, tamo gde je kmečao u prvoj iteraciji sada ostavlja modrice. Očvrsnuo je strahovito, baš sjajna transformacija.

 

Ni u Žalgirisu nije bio ni deo ovog igrača.

 

Pupu da ga ne ureknem.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Stanje na forumu redovno.

Ostvarimo nasu najubedljiviju pobedu u istoriji, nanesemo jednom od najtrofejnijih timova u takmicenju najtezi poraz u tom takmicenju a komentari su da je Pao oslabljen i bulja (falio im 1 igrac poslovicno povredjen, nama 2), previse zavisimo od svojih najboljih igraca(wtf?), ne zasluzujemo EL jer 1000 Partizana cekaju ispred hale, a nasih je samo 6500 u sred korone i provale oblaka u 18h terminu.

Kuzmic i Luka se smenjuju sa najvecim indeksom u timu pa to vise nije interesantna tema.

Ne znam za vas al meni je bilo prelepo vece, odlicna atmosfera, odlicno navijanje i sjajna igra protiv tima koji bi recimo bio u prva tri favorita u EC.

Svaka cast ako smo toliko porasli da su nam ovakve pobede rutina.

Poceo sam ozbiljno da preispitujem odluku da ne idem ove sezone u Pionir, razum kaze ne a srce kaze da.

 

  • Like 35
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Losmi17 said:

Dimitris solidan.

Kad smo kod ovoga, ima li ikoga da zna pouzdano koliko je Uskok visok? Nalazim podatke 186, 190 i 194 cm, što je stvarno nenormalan raspon. Kapiram da je ovaj podatak od 186 iz perioda dok je još bio kadet ili junior. Za njega imam neki osećaj da bi mogao da bude solidan košarkaš, ali to dosta zavisi od visine, tj. ako je "dogurao" do 190 cm, a deluje ds jeste. Pod uslovom da ima tu neku visinu 190+ (posebno ako je 194 ili blizu toga), rekao bih da uz mnogo rada može sigurno da dobaci jednog dana makar do solidnog rezervnog pleja (evroligaške) Zvezde. Nisam siguran zašto to mislim, ali imam neki filing za osećaj koji me retko vara. Npr. za Rebu Bebu sam od kako sam ga video prvi put u Zvezdi "znao" da ne može da igra u Zvezdi, čak i kad bi ubacivao one trojke (jedini kvalitet koji poseduje). Sećam se da sam molio Boga da promaši samo da ga ne gledam više na parketu onako unezverenog. E sad, ja Uskokovića ne hajpujem, dečko trenutno ne pokazuje ni nekakav specijalan osećaj za asistenciju (večeras "telefonirao" kod ulaza da će vratiti loptu čini mi se Simonu na trojku i izgubio loptu), šut za 3 ne baš dobar, odbrana tu i tamo (ispao par puta danas npr.), ball handling upitan (više puta i danas se zbunio kod svakog pritiska na prenosu lopte), itd. S druge strane, imao je više dobrih EL utakmica još prošle sezone, danas je igrao pristojno, nismo bili u minusu sa njim na parketu. Nekako deluje da ima potencijala tu - solidno je građen, prilično je brz, igra pristojnu odbranu uglavnom, i pored nesigurnosti kod prenosa ne gubi često lopte, ima ok ulaz, deluje racionalno na terenu, dobro šutira bacanja, nije loš sa poludistance (istina, ne znam da li je probao ove sezone)... 

I još nešto, ove sezone daleko manje dobija minuta nego prethodne, ali to je razumljivo jer sada imamo mnogo bolje popunjenu poziciju 1. Znam da je Džoni povređen, otuda i više minuta za njega. 

Ne znam da li je glupa ideja, ali ako ne dovedemo beka šutera, ja bih nekad na 1 i 2 držao Uskoka i Ivanovića. Naravno, kombinacija Nejt / Džoni je još bolja, to ćemo sigurno češće viđati.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Kad smo kod ovoga, ima li ikoga da zna pouzdano koliko je Uskok visok? Nalazim podatke 186, 190 i 194 cm, što je stvarno nenormalan raspon. Kapiram da je ovaj podatak od 186 iz perioda dok je još bio kadet ili junior. Za njega imam neki osećaj da bi mogao da bude solidan košarkaš, ali to dosta zavisi od visine, tj. ako je "dogurao" do 190 cm, a deluje ds jeste. Pod uslovom da ima tu neku visinu 190+ (posebno ako je 194 ili blizu toga), rekao bih da uz mnogo rada može sigurno da dobaci jednog dana makar do solidnog rezervnog pleja (evroligaške) Zvezde. Nisam siguran zašto to mislim, ali imam neki filing za osećaj koji me retko vara. Npr. za Rebu Bebu sam od kako sam ga video prvi put u Zvezdi "znao" da ne može da igra u Zvezdi, čak i kad bi ubacivao one trojke (jedini kvalitet koji poseduje). Sećam se da sam molio Boga da promaši samo da ga ne gledam više na parketu onako unezverenog. E sad, ja Uskokovića ne hajpujem, dečko trenutno ne pokazuje ni nekakav specijalan osećaj za asistenciju (večeras "telefonirao" kod ulaza da će vratiti loptu čini mi se Simonu na trojku i izgubio loptu), šut za 3 ne baš dobar, odbrana tu i tamo (ispao par puta danas npr.), ball handling upitan (više puta i danas se zbunio kod svakog pritiska na prenosu lopte), itd. S druge strane, imao je više dobrih EL utakmica još prošle sezone, danas je igrao pristojno, nismo bili u minusu sa njim na parketu. Nekako deluje da ima potencijala tu - solidno je građen, prilično je brz, igra pristojnu odbranu uglavnom, i pored nesigurnosti kod prenosa ne gubi često lopte, ima ok ulaz, deluje racionalno na terenu, dobro šutira bacanja, nije loš sa poludistance (istina, ne znam da li je probao ove sezone)... 

I još nešto, ove sezone daleko manje dobija minuta nego prethodne, ali to je razumljivo jer sada imamo mnogo bolje popunjenu poziciju 1. Znam da je Džoni povređen, otuda i više minuta za njega. 

Ne znam da li je glupa ideja, ali ako ne dovedemo beka šutera, ja bih nekad na 1 i 2 držao Uskoka i Ivanovića. Naravno, kombinacija Nejt / Džoni je još bolja, to ćemo sigurno češće viđati.

Ja sam 190 možda ujutro kad ustanem, i bio sam posle tekme pored Holinsa i Woltersa, Holins je moje visine, Nejt za dlaku vislji, a Leksa je niži od njih kao i Dzoni Ivanoić... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Cavani said:

Fudbal je za razliku od kosarke profitabilan sport.

Ne mora tamo niko da sipa, dovoljno je samo da niko ne isisava novac iz kluba u privatne i stranacke dzepove, sto se na zalost nece desiti.

 

Ajde saberi plate nasih igraca i reci mi iz kog profita oni mogu da se isplate?

Nemojte vise sa tom stereotipnom mantrom - fudbal je profitabilan sport (profitabilni su samo SP, LS, i odredjenje lige, a ne bas svi klubovi) da opravdavate sipanje novca u bunar. Novac se sipa samo da bi neko mogao da ga isisa, a ne zato sto je to profitabilno.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...