Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Svako ko moze danas nek dodje. Prvi smo i najbrojniji kada treba kritikovati, pljuvati i tjerati. Ajde sad da pokazemo da mozemo i dati podrsku kad je ekipi tesko, pa cemo poslije ako Bog da da se radujemo kad bude lijepo. 

 

JA ZIVIM SAMO ZA TEBEE, JER TI SI MENI SVEE 🔴🔴🔴

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da se malo osvrnem na jucerasnju utakmicu i na upise ovde koji su bili nakon toga.

Da smo odigrali očajno jesmo da li treba kritikovati treba, da li treba podrška Radonjiću i momcima itekako treba.

Ono da li je trebao Radonjić da ćuti oko Trifunovića nije trebao da ćuti.

Dosta je bilo ali zaista. Niti on niti jedan jedini igrač Zvezde nikada nije provocirao njih ni na +2 ili n +25 svejedno.

Dobili su zasluženo imali su šutersko ludilo koje se ne ponavlja ali videćemo.

I dalje tvrdim sve zavisi od nas ako mi budemo igrali onako kako znamo i umemo mi dobijamo.

I ovde ću da apelujem da se nikakvi predmeti ne ubacuju i da se ne vređa niko sva pažnja i fokus na naše igraće i podrška njima.

 

Sad bi se nadovezao na neke druge stvari i apropo pojačanja koja su trebala biti.

@Laki 21  ne znam da li si koliko si upućen prvo Noko nije hteo da ostane nije mu se sviđao život u Beogradu. Zavlačio nas je čekali smo ga sve dok nije dobio svoje pare i već sutradan je otišao. I pored toga naši su ga opet hteli kada ga je Baskonia otpisala ali gazda Baskonie ga nije puštao čekao je da prođe rok za EL pa ga stavio na transfer listu. I Petruševa Ataman nije hteo da pusti a jurisi smo ga dva puta.

 

Juren je bio i Grenžer ali žena njegova nije dala nije htela da dolazi u Bg. Tarčevski bio dogovoren Olimpija Milano stopirala sve u zadnjoj sekundi.

Tako da nije sve tako crno belo kao što pišete klub je tražio gledao nudio onoliko koliko je u našoj moći neki nisu hteli da dođu nekima nisu dali.

Eto da vam i to razjasnim zašto nije doveden neko umesto ovog ili onog.

 

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubimo li u ponedeljak, moze se reci da nam je jebeni Lesor ukrao dve titule [emoji1]
Zamisli tek nightmare scenario, egal meč zadnji SLOB ide lob na njega samo ovaj put pogadja za pobjedu [emoji1]

P.S. Čisto sumnjam da ce do tog doći, mislim da dobija Zvezda ovu petu bez neke prevelike drame.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTwister said:

Zamisli tek nightmare scenario, egal meč zadnji SLOB ide lob na njega samo ovaj put pogadja za pobjedu emoji1.png

P.S. Čisto sumnjam da ce do tog doći, mislim da dobija Zvezda ovu petu bez neke prevelike drame.

Ajde malo razradi tezu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pero_Cameron said:

Od sad samo trazimo neozenjene kosarkase.

Jebi ga Pero ja sam napisao kako jeste.

Sad možemo mi da se zeza,o ili da ne verujemo to je tvar izbora ali je tako bilo.

13 minutes ago, pavijan2 said:

Ajde malo razradi tezu.

Ja sam mišljenja da oni putersko ludilo ne mogu da ponove a da mi ovako očajno ne mpžemo da odigramo.

U trećoj smo loše igrali prvo poluvreme posle se vratili i vodili .

U zadnjoj četvrtini je Boltauzer preuzeo stavri u svoje ruke.

U četvrtom meču smo demolirani nema tu pta da se priča, ali takvi procenti šuta se ne ponavljau uzastopno nikome pa ni onim najvećim klubovima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fradler said:

...

 

Nisam video tu situaciju sa Trifunovicem, ali nimalo me ne iznenadjuje. Na stranu sto je taj mali uvek bio teska dijabola, puno se frustracija kod njih nakupilo. Sto zbog nase visegodisnje dominacije, sto zbog njihove apsolutno neuspesne sezone do sad na svim poljima. Ogroman novac je upumpan u taj projekat, ocekivanja su velika, pritisak jos veci i generalno su ocajno sve to izneli do sada i manje-vise se izblamirali u svim takmicenjima. Nema igraca koji nije prosao kroz temeljne kritike tegigarde i prozivke na drustvenim mrezama, cak ni Zeljko nije ni senka onog bozanstva sa pocetka sezone. Ovo im je poslednja sansa da izvuku sezonu, svesni su toga i sluze se svim sredstvima, pa zasto da ne i dzukackim provokacijama. Nije Trifunovic jedini, Avramovic je vec uradio nesto slicno i generalno se majmunise na svakoj utakmici, kao i vecina njihovih igraca (Lesor, Panter, Koprivica, Ledej)... Kod nas nisam vidjao takve stvari, cak ni posle onih ludackih trojki Dobrica u trecoj nije bilo nikakvih gestikulacija, busanja i gluposti.

 

...

 

Čisto da budemo precizni. Ja jesam upamtio provociranje Luke Mitrovića u jednoj od utakmica regularnog dela (ili finala kupa), kad je dok smo vodili , nešto šaputao Lessortu na uho dok je ovaj ležao na podu. Ne verujem da je hvalio frizuru i ispitivao za broj njegovog frizera.

 

No, i u tom slučaju se pokazalo da se provokatori obično ne provedu dobro kad se podvuče crta, jer ga Lessort trenutno lupa mokrom karom po čelu. Ali nadam se da če i ostali provokatori to uspeti da dožive do kraja ove serije.

 

A, i Kalina je nešto flexovao posle Hollinsovog zakucavanja, mada to nije izgledalo toliko grozno. Ali kapiram da je bilo upučeno Lessortu koji slično proslavlja svoje koševe, a tu se je našao na posteru.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, daba said:

Danas u 17 i 30 ispred Pionira biće skup podrške našim igračima.

Ko želi i slobodan je i može da dođe neka izvoli.

 

Bravo!

 

Jedno pitanje, da li će se zbog smanjenog kapaciteta biti neophodne dodatne karte za petu utakmicu i za vlasnike sezonskih karata? Nisam to shvatio iz saopštenja sa sajta u vezi distibucije karata.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne mora Cirbesa da grli, moze i Kuzmica. Da predje iz sekvoja mode-a u "lepim Judoa za kraj meca" makar na jedno vece. 😄

Jel ima neko kontakt od Uraganki , vazno nam je sad 🙂

59 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne mora Cirbesa da grli, moze i Kuzmica. Da predje iz sekvoja mode-a u "lepim Judoa za kraj meca" makar na jedno vece. 😄

Jel ima neko kontakt od Uraganki , vazno nam je sad 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, daba said:

Jebi ga Pero ja sam napisao kako jeste.

Sad možemo mi da se zeza,o ili da ne verujemo to je tvar izbora ali je tako bilo.

Ja sam mišljenja da oni putersko ludilo ne mogu da ponove a da mi ovako očajno ne mpžemo da odigramo.

U trećoj smo loše igrali prvo poluvreme posle se vratili i vodili .

U zadnjoj četvrtini je Boltauzer preuzeo stavri u svoje ruke.

U četvrtom meču smo demolirani nema tu pta da se priča, ali takvi procenti šuta se ne ponavljau uzastopno nikome pa ni onim najvećim klubovima.

Meni se čini da smo crkli.

Da smo bukvalno na rezervi.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kontra said:

 

Bravo!

 

Jedno pitanje, da li će se zbog smanjenog kapaciteta biti neophodne dodatne karte za petu utakmicu i za vlasnike sezonskih karata? Nisam to shvatio iz saopštenja sa sajta u vezi distibucije karata.

Sezonci ulaze sa scojim sezonskim kartama, njima ne trebaju dodatne karte.

Kada se prodavalo išlo se na to da sezonci mogu da kupe po dve karte kako bi se izbeglo da odu u ruke Partizanovim navijačima.

I tada su sezoncu ulazili sa svojim propusnicama.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Avramoviću braniti levu stranu po svaku cenu, bukvalno ga provocirati da ide u desno. Ne znam zašto je to tako teško izvesti. Dobrića mučenika bacaju kao krpu driblinzima, čovek ispada iz patika na svaku fintu.

 

Naša odbrana kojom se najviše dičimo je doživela pravi fijasko.

 

Ne znam da li ćemo pobediti u ponedeljak ali ako izostane borba kao da je za spas planete meč onda je to veliki poraz. Samim tim, White ne treba da dobije ni sekund, igra kao najveći mekušac a i kad nije u kontaktu to je jako slabo. Jebiga, neke priče se jednostavno ne poklope.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Chaos Is Me said:

Avramoviću braniti levu stranu po svaku cenu, bukvalno ga provocirati da ide u desno. Ne znam zašto je to tako teško izvesti. Dobrića mučenika bacaju kao krpu driblinzima, čovek ispada iz patika na svaku fintu.

 

Naša odbrana kojom se najviše dičimo je doživela pravi fijasko.

 

Ne znam da li ćemo pobediti u ponedeljak ali ako izostane borba kao da je za spas planete meč onda je to veliki poraz. Samim tim, White ne treba da dobije ni sekund, igra kao najveći mekušac a i kad nije u kontaktu to je jako slabo. Jebiga, neke priče se jednostavno ne poklope.

Da li misliš da malo nosi loptu ,kao da je pošao na Kalenić pijacu ?

Edited by Filbi
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, daba said:

Jebi ga Pero ja sam napisao kako jeste.

Sad možemo mi da se zeza,o ili da ne verujemo to je tvar izbora ali je tako bilo.

Ja sam mišljenja da oni putersko ludilo ne mogu da ponove a da mi ovako očajno ne mpžemo da odigramo.

U trećoj smo loše igrali prvo poluvreme posle se vratili i vodili .

U zadnjoj četvrtini je Boltauzer preuzeo stavri u svoje ruke.

U četvrtom meču smo demolirani nema tu pta da se priča, ali takvi procenti šuta se ne ponavljau uzastopno nikome pa ni onim najvećim klubovima.

 

Sto se tice zena, iskren da budem nagledao sam se u zivotu ljudskih krseva koji su svoje postupke pravdali drugima, najcesce svojim suprugama a istina je bila nesto sasvim trece.

 

No, u svakom slucaju je to znak licnosti sa kojom treba izbegavati saradnju.

Link to comment
Share on other sites

vidim dosta vas pise kako nas je kkp dobio zbog suterske rapsodije i da ce to tesko da se ponovi...sto nema veze s mozgom

razbijeni smo na sve moguce nacine, lesor je izgledao kao prime shaq za nase centre

u napadu apsolutno procitani, prespori i bez trunke imaginacije

zeljko na najbrutalniji moguci nacin ogolio sve mane ovog tima, ukljucujuci i trenera

stvarno ne vidim kako dobijamo majstoricu

 

zapravo ocekujem sranje i moguci prekid sa nase strane, negde kad se bude shvatilo da je sve otislo, a bilo je tako blizu

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Čisto da budemo precizni. Ja jesam upamtio provociranje Luke Mitrovića u jednoj od utakmica regularnog dela (ili finala kupa), kad je dok smo vodili , nešto šaputao Lessortu na uho dok je ovaj ležao na podu. Ne verujem da je hvalio frizuru i ispitivao za broj njegovog frizera.

 

No, i u tom slučaju se pokazalo da se provokatori obično ne provedu dobro kad se podvuče crta, jer ga Lessort trenutno lupa mokrom karom po čelu. Ali nadam se da če i ostali provokatori to uspeti da dožive do kraja ove serije.

 

A, i Kalina je nešto flexovao posle Hollinsovog zakucavanja, mada to nije izgledalo toliko grozno. Ali kapiram da je bilo upučeno Lessortu koji slično proslavlja svoje koševe, a tu se je našao na posteru.

To je bilo u finalu kupa. Takva je bila reakcija Luke jer ga je Lesor pre toga udario u bloku, Luka pao a ovaj onako nadmeno preko noge preskočio.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, NikadProtivKaline said:

vidim dosta vas pise kako nas je kkp dobio zbog suterske rapsodije i da ce to tesko da se ponovi...sto nema veze s mozgom

razbijeni smo na sve moguce nacine, lesor je izgledao kao prime shaq za nase centre

u napadu apsolutno procitani, prespori i bez trunke imaginacije

zeljko na najbrutalniji moguci nacin ogolio sve mane ovog tima, ukljucujuci i trenera

stvarno ne vidim kako dobijamo majstoricu

 

zapravo ocekujem sranje i moguci prekid sa nase strane, negde kad se bude shvatilo da je sve otislo, a bilo je tako blizu

Misliš da nas Željko u prethodne tri utakmice nije provalio pa smo na faktor iznenađenja pobeđivali i bili na korak od osvajanja titule? To što im je sada prolazilo, ne znači da će prolaziti i u petoj utakmici. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Isuse, pre dva dana nas jedna, dve lopte delile od toga da ih pometlamo, a sad nema nacina da dobijemo petu utakmicu. Zeljko ogolio sve nase mane, samo se zajebao sto nije sakrio da je provalio Radonju do pete utakmice, prerano je otkrio karte.

 

Partizan je ovakvih partija kao juce imao sigurno 7,8 ove sezone kod kuce, najcesce u Pioniru. Istina, to je uglavnom bilo protiv Derbija, Krke, Splita, Hamburga, Levaloe i ostale boranije, ali kako smo izasli sinoc na teren nista bolji nismo bili od tih EC ekipica. Partizan je prilicno potentna ekipa napadacki, ali u kontrolisanoj i tvrdoj kosarci se ne snalaze najbolje jer su neiskusni. Ali kada ih pustis da se razigraju i udju u samopouzdanje onda su jako nezgodni. Pritom su prilicno zapaljiva ekipa, da tako kazem, hrane se navijacima, podrskom, dobrim potezima i vrlo lako ode sve u majcinu za protivnika. Partizan je poprilicna domacica ove sezone, imali su 4-5 u gostima u EC.

 

Suludo je misliti da je Zeljko odjednom nasao neku prodju, posle rutiniranja u prvom mecu, poraza u drugom (gde su bili dobri, ali opet u zaistatku citav mec) i trece utakmice gde su bili na pragu metle i maltene se vise nista nisu pitali, ali smo im poklonili tu pobedu.

 

Nisam ubedjen da dobijamo majstoricu, ali svakako smo favoriti. Mora da im se udje u meso, sasece ritam. Najveci problem za nas je Lessort. U drugoj utakmici je bio odlican i zato su nas zamalo i dobili. On je igrac za kojeg nemamo resenje individualno i koji moze da nam pomeri odbranu u svakom napadu. Da se pouzdamo u njegovu neinteligenciju i da ce sam sebe da izbaci iz igre. U prvom i trecem mecu je izgledao lose i u oba meca je Partizan poradjao poene. Ako nista, treba ga napadati na drugoj strani, kao sto je bio slucaj u drugom mecu, da se nivelisu ti poeni.

Edited by Del Piero
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...