Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Radonjic je rekao da se oseca lose jer se dogodilo da jedan nadmeni klinac, nikad dobar kosarkas sportista, izbaci iz takta da sam Radonjic mora verbalno da ulazi u sukob sa njim, da se uopste spusta na taj nivo. Mislim da se pre svega Radonjic zbog toga oglasio na konferenciji vezano za taj detalj. Mali je tezak idiot i personifikacija svega loseg sto predstavlja BC Partizan u zadnjih 20 godina. To sto Obradovic nesto pegla sad i glumi gospodu je samo los blef... 80 % resavamo mi u ponedeljak, imamo dovoljno iskustva, srca i muda za to. Ako se to i ne desi jedini razlog ce biti doselekcija Markovic Cirbes i sa time cemo morati da zivimo. Radonjic da nastavi da radi bez obzira na rezultat, sa njim na celu idemo uvek napred i tako ce i biti uvek dokle god nam je on trener

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Perkos2 said:

Gazimo ih u ponedeljak bez problema a onda će oni krenuti sa napuštanjem terena. Čak ocekujem da i pre utakmice prete nekim napuštanjem kao što se i danas nagoveštavalo.

U majstorici neće preći ovih 68 koliko su ubacili včrs za poluvreme.

Apsolutno sam siguran u šampionski gen Kalinića, Lazića, Dobrića, Davidovca, Kuzmića, Mitrovića i pre svih Radonjića.

Da će biti lako - neće, ali da će biti slatko, to sigurno.

Očekujem reprizu prošlogodišnje majstorice ABA finala, kontrolu cele utakmice ali ne velikom razlikom i završnicu tokom poslednje deonice kako i dolikuje šampionima.

A ako uspeju da nas dobiju tri puta u nedelju dana, onda apsolutno zaslužuju titulu i EL.

S verom u Deja i momke, vidimo se u Pioniru u ponedeljak...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Mislim da ga neko ne polomi na ulici. Ne treba da se dize tenzija. Ako je taj krelac dovoljno glup, treneri ne bi trebalo da su.

Opet zamena teza, ako ga neko polomi to sigurno nece biti zbog Radonjica, svako odgovara za svoje postupke.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cavani said:

Opet zamena teza, ako ga neko polomi to sigurno nece biti zbog Radonjica, svako odgovara za svoje postupke.

 

Pa ko je rekao da bi bilo zbog Radonjica. Ja kazem da ne treba dodatno dizati tenziju, nisam rekao da bi to bilo zbog bilo kog drugog nego zbog njega samog. 

17 minutes ago, Marcus said:

80 % resavamo mi u ponedeljak, imamo dovoljno iskustva, srca i muda za to.

 

Evo ispravio sam ti. Ovo  veceras je dokaz da srca i muda nemamo.

Link to comment
Share on other sites

Bas lepo sto je Deji glavni utisak Trifunovic indijanac, meni je glavni utisak to koliko je lose vodio utakmcu.

 

Partizan nas je nadigrao, prebio, ponizio, izgledali smo kao pali s Marsa, u trenutku dok su pravili seriju u prvoj i drugoj cetvrtini, mi bukvalno nismo mogli blok da postavimo i Stefan Markovic se guzio s loptom izmedju polovine i linije za 3 poena umesto da ide kuci i cuva unuke.

 

Ovo je zapravo prvi derbi ove sezone u kojoj su komsije bili bolji rival(alal vera za tajming), i stvorili odlican momentum pred poslednju utakmicu u ponedeljak. Nadam se da ce igraci sto pre zaboraviti ovo i biti spremni da donesu jos jedan trofej.

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Vratili su nam za Kup. Sad idemo dalje, da pokazemo od cega smo. Za samo petu utakmicu ovakav poraz uopste nije los. Samo mi je zao sto nismo iskoristili odlicno otvaranje utakmice i laganih +8 uz Holinsa koji je usao jako. Radonjic je sablon trener, a to kod Zeljka bas i ne moze da prodje. Generalno je ova sezona bas losa za Radonjica jer je imao bas puno utakmica koje je licno izgubio. I trecu utakmicu u seriji je podbacio u finisu sa izmenama i poslednjim akcijama.

 

A placamo i cenu lose selekcije ekipe i to u najgorem trenutku. Ako u ponedeljak izgubimo, to će biti osnovno razlog. Na nasoj strani ce biti domaci teren, iskustvo igranja jakih utakmica, zakon velikih brojeva, a verovatno će i sujenje biti za nijansu pristojnije u smislu da nece biti ovih specijalaca sa zadatkom. Vidim da se ocekuje mali broj poena, ali ja se nadam da cemo pokusati da im zatrpamo kos vec u prvom poluvremenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Carl Johnson said:

Bas lepo sto je Deji glavni utisak Trifunovic indijanac, meni je glavni utisak to koliko je lose vodio utakmcu.

 

Partizan nas je nadigrao, prebio, ponizio, izgledali smo kao pali s Marsa, u trenutku dok su pravili seriju u prvoj i drugoj cetvrtini, mi bukvalno nismo mogli blok da postavimo i Stefan Markovic se guzio s loptom izmedju polovine i linije za 3 poena umesto da ide kuci i cuva unuke.

 

Ovo je zapravo prvi derbi ove sezone u kojoj su komsije bili bolji rival(alal vera za tajming), i stvorili odlican momentum pred poslednju utakmicu u ponedeljak. Nadam se da ce igraci sto pre zaboraviti ovo i biti spremni da donesu jos jedan trofej.

Ovo je upravo sustina svega, katastrofa je sto se raspravlja o nekom marginalno liku i njegovim ruznom ponasanju. Za KKCZ je mnogo veci problem sto izgledamo sve gore kako kulminira ova serija. Kao izduvan balon,  a ko je kriv za to? Sudije? Zeljko, Trifunovic, Panterovi srednjaci ka nasim navijacima? Ne, sami smo krivi za sve sto nam se desava, za ovu sklepanu skalameriju od ekipe su krivi svi u klubu. Ne pamtim tim sa manje talenta od ovog naseg. 

 

Od prve utakmice do ove cetvrte sve smo gori i gori. Meni je neverovatno kako ljudi ovde pisu o stvarima koje nisu do nas, a igra koja nam je kljuc svega ne stagnira vec tone. 

 

Moramo se probuditi, izuzev prvog meca u seriji ne lici ovo ni na sta, drugu da ne bese Kalininog ludila pitanje da li bi i bilo pete u ponedeljak. Dalje, treci mec mogu i da razumem donekle zbog nehumanih uslova, ali ovo danas fakticki je bilo kao neutralni teren u poredjenju sa tom tekmom. Ovo danas nije za komentar. Jedna velika mrlja u karijeri svih, a pre svega Dejana Radonjica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stex said:

ja bih vas zamolio da ne kategorizujete sve igrace Partizana zbog trifunovica, koji je proslavio to sto je postigao 7 poena, citaj SEDAM POENA valjda u celoj seriji.

 

sve do tog njegovog dziberisanja je bilo sve fer i sportski i kod jednih igraca i drugih, naravno uvek je bilo peckalica i malo pritiska ali je finale majku mu, bilo bi glupo da je sve ravna linija

 

zeljko je odmah prisao i izvinio se radonjicu, takodje i svi ostali igraci partizana su bili tu da smire atmosferu i tenziju koju je glupan napravio na 35 razlike, totalno nepotrebno

 

 

au bato al si ti prespavao..

ono sto sam ja ispratio, do sada su teske oblike dziberizma ispoljili panter, lesor, lidej, avram, trifunovic...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jako mi je tesko pao ovaj poraz, razocaran sam i u igrace i Radonjica. Verovatno je to afekt i vruca glava, ali je ovo sto su prikazali veceras degutantno. Sada je biti ili ne biti, gde ces veci motiv od demoliranja od strane vecitog rivala. O kezenju onog pajaca da ne govorim. Ova serija je trebala biti gotova u tri utakmice, ali avaj. Sada je bezveze prderi o Boltauzeru kad su nam ljudi u novoj utakmici strpali 112 poena. Izaci na teren ratnicki i u kost, pa ako bude dovoljno za pobedu, dobro je. Nasa letargija me je najvise porazila, sve mogu da oprostim sem toga.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Mene plaši opsesija koju Radonjić ima prema defanzivcima koji ne znaju ništa sa loptom u rukama. Ponaša se kao narkoman, krizira bez Markovića, Lazića i Lazarevića. Ubiće nam flow u napadu, ući će nervoza nakon par promašaja i izgubljenih lopti, a to je neminovno kad imaš toliko limitiranih igrača istovremeno na parketu. Odrekao se Ivanovića bez ikakvog razloga. 

Edited by Sjećaš li se Rum kasato
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Decko je izbacen iz Mege zbog toga sto je hteo da se tuce sa Milojem. Ocigledno je da je u glavi promaja, bicu iznenadjen ako ostane kod Zeljka i sledece godine

Pa ako je to hteo onda je promaja na vise nivoa, em mu je trener em bi ga preobratio u najvernijeg Ciganina jednim udarcem

Link to comment
Share on other sites

Meni je bas ozbiljan SF bio da mi na Lesora, Balsu i Smailagica idemo sa ovakvim Kuzmicem i Lukom Mitrovicem.

 

Luka moze cesto u napadu da bude cheat code na 5, pa malo to i zavara kad bude dobar poenterski, ali zastita obruca, defanzivni skok i odbrana od centara(pravih) koji znaju da igraju ledjima je uvek sa njim bila minus.

 

U jednom trenutku je nas sistem funkcionisao toliko dobro, a Partizan igrao dosta ispod svog plafona, da je izgledalo da cemo se lako i sa tim provuci, a sada se vidi malo realnija slika.

 

Ogroman je problem sto nemamo pravog skorera kome se moze dati lopta u ruke kada nijedna akcija ne prolazi(kao danas) i kada se lomi utakmica na kraju. Niko iz naseg tima nije sposoban da uzme loptu, nadribla 1 na 1 i pogodi neki tezi sut. Moze nekad da zalici na to Ivanovic, mozda i Dobric, ali objektivno je to smesno.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, iamsho4sho said:

Posle konferencije Radonjica, mislim da cemo ih odvaliti  u petoj. 

 

Prvo sam mislio obratno,posle konferencije druga prica..

 

Ne bih im bio u kozi ovima prekoputa..😬

Не знам зашто уопште доводите абу у питање.

 

Па Радоња је са свим својим манама тата ове лиге.

6 minutes ago, Урош19 said:

Е какви млохавци кад морам сам.

 

 

 

МИЛИОНЕ БИЛИОНЕЕЕЕЕ

НЕ БОЈ СЕ ТИ ЗВЕЗДООООО

 

 

ОСТАЋУ КРАЈ ТЕБЕ

Link to comment
Share on other sites

Dejina cela reputacija, pa sto ne reci i posao je na tapetu u ponedeljak. Sva njegova koncepcija i hrkljus igra se tolerisala jer podrazumeva garant dominacije u Aba.

Ukoliko pobedi niko nece preterano pricati o losoj selekciji, promociji dozivotnih sidekick-ova u vedete, nedovodjenje beka i centra, pomalo anahronoj igri i vadjenju iz naftalina Cirbesa, Pefija, Simona. Bukvalno pukovnik ili pokojnik situcija za njega. Voleo bih da se izdigne i pobedi zbog njega samog jer je dobar covek i gospodin kojeg je zadovoljstvo imati na klupi, a onda dogodine da modifikuje svoju filozofiju ukoliko je moguce i nastavi gde je stao.

Ono sto mi uliva sigurnost je to sto sam ubedjen da ce igraci poginuti  za Radonju i za pobedu za sebe, jer da se ne lazemo za mnoge bi to bila labudova pesma na velikoj sceni, na EL sceni svakako.

Dakle, Kalina, Dzoni, Dobri, znate sta vam je ciniti i sta treba da se isuce u ponedeljak na parket. 

A ako to sada ne uradite, sto bi rekao Konan Varvarin, dodjavola i sa vama 🙂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Carl Johnson said:

Meni je bas ozbiljan SF bio da mi na Lesora, Balsu i Smailagica idemo sa ovakvim Kuzmicem i Lukom Mitrovicem.

 

Luka moze cesto u napadu da bude cheat code na 5, pa malo to i zavara kad bude dobar poenterski, ali zastita obruca, defanzivni skok i odbrana od centara(pravih) koji znaju da igraju ledjima je uvek sa njim bila minus.

 

U jednom trenutku je nas sistem funkcionisao toliko dobro, a Partizan igrao dosta ispod svog plafona, da je izgledalo da cemo se lako i sa tim provuci, a sada se vidi malo realnija slika.

 

Ogroman je problem sto nemamo pravog skorera kome se moze dati lopta u ruke kada nijedna akcija ne prolazi(kao danas) i kada se lomi utakmica na kraju. Niko iz naseg tima nije sposoban da uzme loptu, nadribla 1 na 1 i pogodi neki tezi sut. Moze nekad da zalici na to Ivanovic, mozda i Dobric, ali objektivno je to smesno.

 

O ovom drvim (i ne samo ja) negde od novembra meseca, jer je to još tada bilo očigledno svakome ko se makar malo interesuje za košarku, zbog toga i pored svega što nam se otvorilo nismo ušli u F8, i iz istog razloga smo sad u situaciji da prospemo sezonu u nepovrat.

 

Skupo nam je bilo da damo još 50K € za Lesora, Noka nismo mogli da sačekamo da ozdravi dve nedelje, umesto gore pomenutog igrača doveli smo podgrejani leš Pefija Markovića.

 

Što bi rekli, sami smo pali, sami smo se i ubili. Ili što ovaj čovek gore reče, ako smo pali, bili smo padu skloni.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da mi nakon ove serije vecina igraca opet ostane u lepom secanju jer dosta smo toga prosli zajedno

Simke ako ima iole samopostovanja zavrsice karijeru kao sto je vec trebao pre ove sezone a ne da me podseca na odvratnog sns kešelja

Luka - kapiten koji je podigao toliko trofeja zajedno sa Lazicem

U ovom timu kao i u prethodnim godinama najvise volim Dedu i Šegija jer su momci za primer i voleo bih ih i dalje uz nas

Nejt isto ima lepu istoriju sa nama ,poštovanje veliko

Dzoni, Holins sve ok

Kalina - prvi mandat perfektan, drugi saznacemo u ponedeljak vece

Kuz, Cirbi - nasi ljudi ali...sve najbolje, aufviderzen

Lazarevic- nase dete , ne damo ga

Pefi ?? Markovic - nadam se da cu ga sto pre zaboraviti, lazni zvezdas ala Pero Antic i tako ta ekipa ,daleko mu lepa kuca

 

Nakon sezone 2014/15 sve je lakse, drugi nivo posmatranja na kosarku, zivot...sve

Ta ekipa pa sve druge ,zato kazem posto ima momaka koji su to prosli, ne bih voleo da mi ponedeljak baci senku na njihova imena...

 

 

Vidimo se u ponedeljak

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cavani said:

 

A ako to sada ne uradite, sto bi rekao Konan Varvarin, dodjavola i sa vama 🙂

 

Hahah nasmeja me. Radonjic kao Konan a Zeljko kao Tulsa Dum vrhovna zmija. Bozo Koprivica i Dulo ona dvojca sa macolom i sekirom sto ih Konan utepa.

 

 

2 minutes ago, Laki21 said:

 

 što ovaj čovek gore reče, ako smo pali, bili smo padu skloni.

 

Jedino ako je 'ovaj covek gore' Branko Miljkovic upokojeni vec 60 godina 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...