Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 minutes ago, Wingwalker said:

 

Kuz...

 

Pros: žilavi 2.13m old skul centar, nosilac oba prstena, reprezentativac, nikad gojazan...strpljiv za platu.

Cons: ne skače, još ređe kuca, neartiklulisanih ruku, simbolično opasan po koš...oće sam dizađe.

 

Luka: 

 

Pros: namazani izmislilac poena sa niskog posta, master short roll-a, sekundarni proigravač, jak za svlačionicu...lep, zgodan i vaspitan.

Cons: Davno izašao iz šuta za tri, labav sa penala, slabih nogu i visokog težišta...skakač u klasi Kuza.

 

...ako ne uspemo da zadržimo Kalinu i Voltersa, i ako pored fejk Džonija i prepariranog Pefija uprava i trener odluče da su nam i Kuz i Luka neophodni i za narednu sezonu...onda teraj ne brigaj.

 

 

 

I jednom i drugom je skok jača strana, možda nisu atlete,ali jedan ima duge ruke dok drugi ume da se postavi pa  u EL Luka za 20mpg ima 4.3 rpg a Kuz za 17mpg ima 5 rpg što je skroz korektno.

U skoku su nam dosta lopti kupili bekovi i krila za šta ova dvojica sigurno nisu kriva. Seti se samo Bajerna i Vajlera Beba kako je razvalio na off skoku.

Edited by propolis
Bem ri slovne greške 😂😂😂
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guru said:

Džon Braun je u Uniksu nešto više igrao na 5 nego na 4

Braun je igrao 31 minut, Dzekiri 24.5

Znaci u najboljem slucaju je igrao po 15 minuta na obe pozicije a i Klimenko(214cm) je igrao 10ak utakmica po par minuta. Tako da ipak je nesto vise igrao na 4, ali nijanse su u pitanju podjednako je, svakako i sa tih 15 minuta je primer cetvorke koje nema sut za 3. Sutnuo je 2 od 15 za 3, tolko bi i Mitar mogao. Ima u Aba ove sezone 1 od 1 secamo se. 😄

3 hours ago, Guru said:

 

Kostas Adetokumbo je čista rim running petica, on u Asvelu mislim da nije proveo ni minut na 4.

Proveo je, cak je igrao i u paru sa Falom neku utakmicu ne mogu da se setim koju sam gledao. Parker je bas kombinovao tu na 4/5 i sa Gistom i sa Osetkovskim i sa Vembanjamom pa i sa njim mada nisam gledao vise od 5-6 utakmica Asvela ove sezone, svasta se moglo videti i u odbrani cak koga su cuvali kad je sa Gistom u petorci bio na primer.

3 hours ago, Guru said:

Pojtres je isto čista atletska petica, u Zenitu su četvorku pokrivali Miki

Jeste ali obrati paznju Zenit u Vtb prenosi ih arena svako kolo maltene kako defanzivno rotiraju pozicije rekao bih da je Miki jaci a i visi par cm pa zbog toga.

 

3 hours ago, Guru said:

Livio Žan Šarl koliko je igrao na 4 sa Falom/Martinom u petorci, toliko je igrao i na 5 sa Vezenkovim/Printezisom u petorci

Pazi Fal i Martin su igrali ukupno 37minuta u El prosecno a nisu propustali utakmice. Zan Sarl je sa svoji 10.5 minuta otprilike igrao 70% vremena na 4, matematika je neomuljiva. 😄

 

Svakako je primarna 4 koje moze i na 5 mislim da cemo se tu sloziti i evo bas proveravam sutirao je 5 od 16 za 3 u El,  pa to je jedan sut za 3 svaki drugi mec, realno smesno.

 

Nisu najsavrseniji primeri, Pojtresa ti priznajem da sam pogresio koji je uzgred na koledzu igrao 4, Adetokumba delimicno ali mislim da su Braun i Zan Sarl dobri primeri u smislu primarnih pozicija i suta za 3 s tim da su svakako daleko bolji defanzivci od Mitrovica pa to menja situaciju.

 

Da li mislis da postoji opcija da ako bi se Mitar vratio na 4 da se upari sa centrom koji sutira za 3 a Davidovac sa nekim Nokom na primer? Ne mislim u minut svaki put da ih menjas obojicu odjednom nego ono okvirno kao ideja, da li mislis da je bezvredno kao sto je neko napisao da se Mitar vrati na 4 uzimajuci u obzir potencijalno da dovedemo centra koji sutira za 3?

 

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites


 

2 hours ago, propolis said:
 
I jednom i drugom je skok jača strana...u EL Luka za 20mpg ima 4.3 rpg a Kuz za 17mpg ima 5 rpg što je skroz korektno.

 

Komentar za skakanje nije samo usmeren na broj uhvaćenih lopti već i generalno na skočnost, broj blokada...zaštitu obruča.
Po uhvaćenim loptama je Deda Neskočivi klasa sa 3.3rpg za 18mpg u EL.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Guru said:

Znači nisu ti ovo dobri primeri, jer ili su petice, ili su igrači koji itekako šutiraju spolja - makar poludistancu, dok Mitrović bukvalno za celu sezonu nije uzeo jumper - svi pokušaji su mu u i oko reketa (polaganja, zakucavanja, tip ins, poluhorozi i one njegove pogačice mahom iz short roll-a). Uostalom, sama mehanika sa slobodnih bacanja je takva da je sa njom praktično nemoguće šutirati iz igre. 

 

A što se tiče njegovog eventualnog rada preko leta na šutu za tri - imao je prethodnih 5 leta da poradi na tome i nije uradio bukvalno ništa, a mehanika mu izgleda gore nego ikad. Ja dodatni napredak u šutu mogu da očekujem od recimo Lazarevića, ili nekog drugog igrača koji je samosvestan, vredan i radan, teško je očekivati napredak od nekoga ko je sebe ubedio da mu je to što nema šut zapravo prednost (tačan citat) i koji kao izgovor koristi povredu kolena od pre 6-7 godina.

 

Za mene lično je Mitrovićev put u beznađe što se šuta tiče jedna od većih misterija univerzuma košarkaške igre.

 

Pre desetak godina imao je loš, ali relativo pravilan šut. A onda, nakon letnje pauze Anno Domini 2017, došlo je ovo:

 

 

To je izgledalo toliko nakaradno da sam snimio jer mi ništa nije bilo jasno.

 

No, i ovaj "izgubljeni frejmovi" šut je najlepša pesma i bistra voda za ovo što izvodi danas.

 

Ja nikada nisam video košarkaša, ni profesionalnog, ni amatera, da je od nečega stigao do ničega u ovoj kategoriji i potuno mi je neshvatljivo šta se tu desilo.

 

Pitanje za milion dolara - da li je neko u klubu reagovao, razgovarao sa njim, ukazao, nešto...?

 

Profesionalcima ovo valjda još više bode oči nego meni (odnosno nama).

 

Imaju li insajderi neku informaciju, šta se tu desilo? Kankunen? Neko?

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Wingwalker said:


 

 

Komentar za skakanje nije samo usmeren na broj uhvaćenih lopti već i generalno na skočnost, broj blokada...zaštitu obruča.
Po uhvaćenim loptama je Deda Neskočivi klasa sa 3.3rpg za 18mpg u EL.

 

 

Kad Lazić, Kalina i Holins zategnu odbranu ne treba obruč ni štiti 😎 

DeDu da ne spominjemo 💪💪💪 ni ne dobace do obruča haha

Edited by propolis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih ostavio i Luku i Kuza sledece sezone, ali doveo startnu peticu. Imaju njih dvojica sta da ponude, razliciti su, a nije ni da su preskupi da je sad neki luksuz da neko od njih i odsedi neku utakmicu ili ako prosto ne krene kako se ocekuje - budu malo benchovani. Ove sezone nam je to bas trebalo, a nismo imali taj luksuz.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Laki21 said:

 

Za mene lično je Mitrovićev put u beznađe što se šuta tiče jedna od većih misterija univerzuma košarkaške igre.

 

Pre desetak godina imao je loš, ali relativo pravilan šut. A onda, nakon letnje pauze Anno Domini 2017, došlo je ovo:

 

 

To je izgledalo toliko nakaradno da sam snimio jer mi ništa nije bilo jasno.

 

No, i ovaj "izgubljeni frejmovi" šut je najlepša pesma i bistra voda za ovo što izvodi danas.

 

Ja nikada nisam video košarkaša, ni profesionalnog, ni amatera, da je od nečega stigao do ničega u ovoj kategoriji i potuno mi je neshvatljivo šta se tu desilo.

 

Pitanje za milion dolara - da li je neko u klubu reagovao, razgovarao sa njim, ukazao, nešto...?

 

Profesionalcima ovo valjda još više bode oči nego meni (odnosno nama).

 

Imaju li insajderi neku informaciju, šta se tu desilo? Kankunen? Neko?

Ja sam imao postove na ovu temu,pored Luke jos neki nam igraci imaju nedopustive mane za profesionalca koje su i lako resive.Razumem da se u seniorima gleda samo gotovo proizvod i klub se ne bavi preterano poboljsanju igraca ali mi smo ga bas preterali.

 

Ima u NBA slican primer Luki i  ja znam jedan privatno ali oba su potekla povredom a ono sto je zanimiljivo  da je Luka ove sezone rekao da to nije sa njim slucaj.Naime kako on kaze nakon povrede kolena je mnogo vise radio na rehabilitaciji a sut je zapostavio i od tad je ovakav!?!To mi  dosta cudno zvuci pogotovo jer je tad isla prica da su mu Kingsi menjali mehaniku(ili ko god da ga je draftovao). 

 

Ima slican trzaj kao Luka doduse ne bih se kladio da je ista poivreda,samo posledica tj sut.

 

 

Ko zna sta je,roster nam je naspecificniji na svetu.I svakako je veliki deo psiha,to se vidi  i kada pogadja/promasuje bacanja u serijama.jedan mec 5 od 5 bez koske a drugi 1 od 5...

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i sve to je pocelo, ne nakon povrede, nego leta koje je proveo u sakramentu

 

i hajde taj sut za 3, mozda i ne mora da ga ima

problem je sto on bukvalno ne uzima nikakav sut, samo i iskljuciov polaganja ili po koje kucanje iz reketa

njegova specijalnost je, i ranije, a i sada, bilo to neko utrcavanje/pozicioniranje na kapicu, posebno na zonu

ali on tu nije nikakva opasnost po kos...samo ga treba pustiti, udaljiti se metar i cuvati linije dodavanja

ne znam kako je dozvolio sebi da kao profesionalni kosarkas nema sut uopste

 

edit: cak i drveni kuz ima neki sut, samo luka ne

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Nije Fulc baš pravi primer, pokret je daleko fluidniji, Luka ima trzaj u zadnjoj sekvenci pokreta ruku i to je tačno taj momenat zbog kojeg je i šut takav kakav jeste.

Gledao sam ga prosle godine i pratio na zagrijavanjima, nevjerovatno cudan izbacaj. On je u spaniji  i znao da pogodi sa neke odredjene daljine tj imao je slobodu da opali...ovamo u aba ligi tesko...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Nije Fulc baš pravi primer, pokret je daleko fluidniji, Luka ima trzaj u zadnjoj sekvenci pokreta ruku i to je tačno taj momenat zbog kojeg je i šut takav kakav jeste.

Pa da nije isto ali najslicniji primer za koji ja znam na visokom nivou.A fluidniji je i zato jer se on i cela organizacija oko njega zajedno pretrgli da to poprave.Sada mu je sut drugaciji nego prvobitno ali fluidan kada ga uzima iz pokreta(driblinga,fadeaway-a i sl) dok je problem tek primetan iz nekog spot upa.

A Luka inace na zagrevanjima redovno vezba distancu,pogadja i za tri,luda kuca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

Za ovu sezonu da jedan centar, ali za sledecu....

 

Procitaj sad sve ovo sto cu da napisem, pa mi mozes odgovoriti opet na pitanje da li bi ostavio Kuza i Mitra i doveo samo jednog centra tj. ne samo ti vec svi koji bi ostavili obojicu a pritom zaista iskreno zelite iskorake u top8?

 

Mi nismo usli u top8 bez 3 ruska tima koja su vec bila u 8. Ukoliko se vrate sledece sezone opet da kukamo posle sto nismo usli u 8, sto igramo rekreativno El ako budemo 11., zasto igramo Aba ako ne mozemo u 8 u El i slicne price.

 

Real, Barsa, Armani, Olimpijakos, Makabi el giganti, Efes aktuelni sampion, Monako najbolji napad el doveli 4 Nba igraca najavili i jos veci budzet za narednu sezonu, Bajern odlican trener odlican tim 16 igraca u rosteru maltene imaju po tri jednaka igraca na nekim pozicijama. To ti je 8 za ovu sezonu. Gde su tu Zenit i Cska ili suspenduju Ruse a ubace recimk Virtus koji u El jos vise povecao svoj neograniceni budzet i Partizan koji ce biti uigraniji i dovesti jednog ozbiljno pleja umesto Mura i jednu ozbiljnu trojku umesto Kuruksa, drugi tim slozices se.

 

Ispod crte je bio Fener osvajac el, koji je bio osakacen povredama i De Kola i Veselog na duze staze i oni imaju poveci budzet i oni ce biti jaci naredne sezone i tesko da moze da im se opet ponovi da pola sezone igraju bez 2 najbolja igraca. 

 

Zalgiris se vec rekonstruise vec se uveliko prave planovi za narednu sezonu, potpisali selektora reprezentacije, Lekaviciusa do 2025, Ulanovasa do 2024. znaci prave crvstu domacu bazu, najavili znacajno povecanje budzeta za narednu.

 

Pao takodje ustedeo dosta novca ove sezone mada videcemo sta ce tamo biti pola uprave je smenjeno moze da ode u oba pravca.

 

Asvel, Alba, Baskonija standardno jake El ekipe. Nikad nije lako ni kuci kad igramo. Baskonija zaradila dodatna 2+miliona od tv prava ove sezone za razliku od nas.

 

Mi pricamo o iskoracima u El koja ce biti jos teza. Svaka utakmica je prevazna, nemas utakmicu koju mozes laganije da odigras zbog Aba a i neces biti prvi na tabeli da ranije obezbedis plej of pa da mozes malo laganije da odigras.

 

Cisto da napomenem da su i abaligaski centri protiv nas imali bolje ucinke poene+skokove Cedevite, Mornara, Mege, Lesor sam i to je cega sam se setio iz glave mozda jos neko. Da ne spominjem El gde ako smo imali 6-7-8 utakmica maksimum plus izgubljene lopte na desetine obojice koje mi se motaju u glavi plus odbrana Mitra i stvari koje se ne vide u statistici.

 

Zalgiris nije imao srece sa Lovernjom al su imali 2 centra od cega su uboli odlicnog Niba koji ima platu koliko i Mitrovic i Kuzmic pojedinacno. Asvel je imao 2 centra plus 2 igraca 4/5. Pao jedini izgurao sa Papajanisom al on je kapacitet jer je u top3 el centara, imaju i Kavadasa koji secamo se eksplodirao protiv nas. Fener imao 4 centra od cega dva brutalna. Alba 3 centra i to podjednaka reklo bi se, znaci ne jednog pravog kao mi vec t r i. U Baskoniji Noko bio treci centar a mi ga zelimo za prvog.

 

Ovo su sve ekipe ispod crte da ne spominjem top8 a mi hocemo i naredne sezone da budemo ispred tih ekipa sa trecim centrom Baskonije da ne pricam trecim ili ponekad cetvrtim centrom Efesa Petrusevim. Jasno je da mi nemamo novca za njihove prve centre ali sam vec opisivao o novcu i na koji tip 2 centra mislim. Ustvari moze jedan centar ako je to Tavares ili Papajanis ali posto za njih nemamo novce, onda po meni mora dva centra a Kuz/Mitar jedan raskid ili plan B sa jednim centrom koji sutira za tri poena a Mitar na 4.

 

Svi smo shvatili da nam je nedostajao centar ali da li su Noko ili neko slican/Kuzmic/Mitrovic zaista dovoljni za top 8? Mozda ako umesto Vajta dodje Dzon Braun a umesto Ivanovica/Markovica Lorenco Braun pa da kazes pokriveni smo u fulu od 1 do 4 mozemo imati rizik da ostanemo na Kuzmic/Mitar ukoliko propusti neki mec prvi centar, mada i to je rizik za pobedu sta god imao od 1 do 4.

 

Ako nam ne gori tolko dal cemo uci u top8 kao sto meni nije gorelo, ja sam srecan sto igramo El i sto smo ravnopravni meni je to dosta jer znam kakav smo klub imali kad sam odrastao i kakav imamo sad a naravno da zelim top8 svake godine i nisam poptuno zadovoljan ni ove sezone kao ni 16/17 iako su to generalno ok sezone. Ovo pisem zbog drugih koji ce opet peniti i histerisati zasto ne igramo top8, zasto smo rekreativci, zasto se vrtimo u krug, zasto nismo naucili na greskama itd. a sad aminiju ostanak da 2 od 3 centra cine Kuzmic i Mitrovic. Ovaj zadnji deo na mislim na tebe licno vec na sve koji ne razmisljaju da ce i drugi timovi biti znacajno jaci i da mi mora znacajno da se pojacamo a znacajno znaci jedna bomba za koju verovatno neceno naci novac ili 2 centra a svaka 2 centra ce biti bolja od Mitrovica i Kuzmica ima ih i po Evrokupu, Abi a  kamoli u El ili G.

Edited by 1945
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Wingwalker said:

Pros: žilavi 2.13m old skul centar, nosilac oba prstena, reprezentativac, nikad gojazan...strpljiv za platu.

Cons: ne skače, još ređe kuca, neartiklulisanih ruku, simbolično opasan po koš...oće sam dizađe.

 

 

 

Pros: namazani izmislilac poena sa niskog posta, master short roll-a, sekundarni proigravač, jak za svlačionicu...lep, zgodan i vaspitan.

Cons: Davno izašao iz šuta za tri, labav sa penala, slabih nogu i visokog težišta...skakač u klasi Kuza.

Brate, meni bolji ovaj Pros.

 

Šalu na stranu, povela se rasprava oko pozicije Luke, pa se ljudi mačuju nekim brojevima. Meni npr. 4 ne znači ništa. Tu stavljaju treneri sve od visokog mršavka sa šutem (to je kao onda strech4) do undersized "debeljka" sa niskim težištem i masom kojom zaustavlja protivničkog visokog koji igra leđima, a nema tu masu. Samo kod nas i samo trenutno ima 6 igrača koji mogu i igrali su na tzv. poziciji 4. Da ne širim priču mnogobrojnim ilustracijama ovog tipa, poenta je da postoji širok varijetet tipova igrača koji mogu na tu poziciju, što važi i za ostale 1, 2, 3 i 5.

 

U tom smislu, na 4 može i Luka. Ljudi uglavnom usko gledaju pojedinačne igračeve karakteristike, pa ga na osnovu toga svrstavaju na jedan od tih 5 brojeva. Mislim da je ispravnije gledati tim kao celinu, uže posmatrano petorku koja je na terenu, a još uže tandem visokih koji igra zajedno u istom momentu. Da imamo atletsku peticu koja može da se izvuče za 3, takav profil igrača bi bio komplementaran sa Lukom na 4. Kuz i Cirbes to nisu i zato Luka ne može sa njima. To je ono najuže posmatranje. Dalje, idemo ka komplikovanijim problemima, a to je petorka na terenu. Prvo pitanje je šta trener želi od te petorke. Da li je početak meča kada po pravilu izlaze najbolji two-way pojedinci? Da li se gubi, pa mora malo da se rizikuje u odbrani, ubrza igra i igraju oni koji zapravo mogu da ubace loptu u koš, pritisnu prenos i istrče koju tranziciju? Da li se vodi, pa se igra usporava, ne ide se na off skok i rizikuje kontra, tj. čeka se protivnik na postavljenu odbranu, a napad cedi do poslednjih par sekundi? Od ovakvih i sličnih pitanja, kao što su pojedinačni match-upovi ili konkretan problem koji tim ima u tom meču (npr. problem sa skokom) zavisi i petorka, ali i pozicije igrača. Meni je tu Ataman najveći kralj. Kaže na poluvremenu - Loši smo bili u skoku i kreće drugo poluvreme sa Pleissom, Dunstonom i Singletonom u petorci. Hajde pitajte Atamana ko je tu 4 i zašto. Slično radi i Laso sa Tavaresom i Poirierom. Ko od njih dvojice "širi igru"? Boli ga đoka za širenje igre, hoće čovek skok, kontrolu reketa i poene iz istog. A da Radonja upari Kuza i Luku na duže od onih cca 10 min u sezoni, ovde bi bio predstavljen kao najveći nemač pojma, ne zbog toga što je taj tandem bio loš na parketu i što od njega nismo dobili šta smo hteli, već što se usudio da igra sa dve petice. Jer to je, jelte, jeres. Do skoro je bila jeres igrati sa dva ballhandlera (aka pleja) u petorci. Bila je, a i dalje je kod nekih, jeres izjednačavati tzv. pozicije 2 i 3. I tako dalje, da ne širim previše.

 

Rezime bi bio da je po meni Luka mogao opušteno u petorku sa nekom strech5 dobrih fizikalija, a koji broj ćete da mu date, potpuno je nebitno.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Treba ostaviti i Kuzmica i Mitrovica. U ovim nasim uslovima i sa nasom politikom da imamo vecinu domacih igraca tesko da cemo naci bolje visoke igrace. Pored njih naravno dovesti prvu opciju na centru. Ne treba zaboraviti i Davidovca koji se sasvim dobro snasao na 5. Luka moze i na 4 u nekim varijantama kao sto je odlicno objasnio forumas iznad mene. 

 

Videcemo do kraja sezone sta cemo dobiti od Vajta, ali sigurno ce naredne sezone prva cetvorka biti ili on ili neki novi igrac. Nadam se da ostaje Kalinic koji moze da uskoci na 4, a tu je i Lazarevic. 

 

Na taj nacin bi kvalitetno zatvorili visoke pozicije za sledecu sezonu. 

 

3/4: Kalinic, Lazarevic

4: Vajt(?) 

4/5: Mitrovic, Davidovac

5: ????, Kuzmic

Link to comment
Share on other sites

Da se nadovezem na madafakin odlican upis evo i Zoc upravo igra sa Koprivicom i Lesorom u petorci a ja pritom nisam pisao o tome vec o ovome sto pise madafaka da dovedemo i jednog centra koji sutira za 3 al napisa covek da je Mitar neupotrebljiv na 4 iako sam napisao u kom slucaju moze na 4 i taj upis pobra najvise lajkova a ispadoh ja kao da sam napisao da Mitra na beka sutera da prebacujemo.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 1945 said:

 evo i Zoc upravo igra sa Koprivicom i Lesorom u petorci 

 

evo ja jedva čekam da žoc igra finale aba lige protiv nas sa koprivicom i lessortom u petorci duće od 5 minuta ali to se nažalost neće desiti, pošto bi to bilo golemo kockanje sa šutom zvezde (a šut zvezde i jeste stvar za kockanje. protiv neke druge ekipe ne smeš ni da pomisliš na tu ideju)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

evo ja jedva čekam da žoc igra finale aba lige protiv nas sa koprivicom i lessortom u petorci duće od 5 minuta ali to se nažalost neće desiti, pošto bi to bilo golemo kockanje sa šutom zvezde (a šut zvezde i jeste stvar za kockanje. protiv neke druge ekipe ne smeš ni da pomisliš na tu ideju)

 

Za nekog ko se ne kocka, često koristiš ovu reč. :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Koncentracija na ovo sto nas ceka ,sledeca sezona je jako daleko !

Sastav ekipe ce nam zavisiti i od takmicenja koje igramo prema tome od veceras pa na dalje ABA je prioritet svih prioriteta,bicemo odmorni i spremni jer se ne trosimo u El za razliku od ostalih ekipa kandidata za F4 koji igraju Eurocup i od kojih se ocekuje da se bore i tamo za top 4 

Edited by Darko Pancev
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi, budući da nam polako dolazi najbitniji deo sezone imam jedno pitanje.

 

Koje je najbolje rešenje za gledanje ABA za sve nas koji nemamo arenu?

 

Večeras će poslužiti i stream ali ima li neka varijanta da se plati negde nešto sitno pa da se gleda plejof na miru?

Link to comment
Share on other sites

Kakva najava utakmice u najtiraznijim novinama u Crnoj Gori:

 

"Ali niko sada u Podgorici - ni igrači, ni stručni štab, ni uprava, ni navijači - ne pomišlja na gostovanje Andori u osmini finala.

Razlog je jasan - u “Moraču” stiže najomraženiji rival"...

 

"Dvorana je rasprodata, očekuje se paklena atmosfera, a na meti će sigurno biti Radonjić i još više Nikola Ivanović, koji je potpisom za Zvezdu od heroja grada postao persona non grata."

 

Da covjek ne povjeruje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...