Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Mile1 said:

Kenneth Faried signs with Leones de Ponce in Puerto Rico

Nema centra

Pitanje je samo da li on uopste zeli da igra takmicarsku kosarku ili te lige bez briga i da uzima solidnu kintu.

Da je hteo u Evropu...Bogatiji EL klubovi bi ga pokupili bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mile1 said:

Kenneth Faried signs with Leones de Ponce in Puerto Rico

Nema centra

Ma ne bi nam koristio covek koga zovu Manimal,koji donosi tu defanzivu i jak skok koji trazimo...totalno smo ga opravdano preskocili...Ne!

Ajde da smo izbirljivi u komforu ali dok krpe Luka i Simke....ludilo

1 minute ago, KudSimovicu said:

Ne kapiram iz kojih razloga je prevara ?

Iz razloga sto mu je Veseli beskoristan protiv Simketa.

Link to comment
Share on other sites

Naš problem je koncepcijski na više nivoa...

 

Lošmi je lepo više puta napisao, a većina se smeje, Riba od glave smrdi...

 

Mi nikako da se odlučimo jesmo li EC ili El klub..

 

To se vidi po politici koja se vodi, a to je da nekako izguramo i budemo prvi u selu, a grad ko jebe... Opet ćemo deliti sjajno 17-18 mesto i tako u krug...

 

Iz tog problema što nikako da iz opanaka pređemo u cipele, sledi i sve ostalo. Tako sada gledamo ovu sprdačinu sa Kuzom i Lukom na 5, što je uvreda za košarkašku igru, na prvom mestu, pa onda sve ostalo. Gledamo pokojnog Simonovića kome bi pre svake utakmice trebalo opelo da se održi, pa predlažem da sledeći put vodimo i popa sa sobom...

 

Dovode se "klupski igrači" na poziciji crnca koji godinama unazad u tvrdim utakmicama ne mogu da isporuče ništa.

 

Holins je recimo super momak, pametan, elokventan, dobra ličnost, timski igrač, sve pet, ali KO GOD GA JE GLEDAO zadnjih par sezona protiv jakih protivnika i u tekmama kojesu nešto značile, zna da je ovo standardna statistika;

 

X5vBiIA.png

 

Mi nismo klub koji ima tu privilegiju da na poziciji skorera dovede ovakvog igrača. Ili dovedeš ga kao člana rotacije, ali tu imaš i jednog trpača, nikako samo njega...

 

I tako, džaba ti odličan trener, džaba ti 3-4 vrhunska igrača, kada ostatak ne može da pokrpi ni osnovno..

 

Opet ćemo se mi krljati za titulu u ABA, ali zaista se postavlja realno i krajnje nezlonamerno pitanje - čemu? Čemu služi to uzimanje ABA, ako si u EL konstantno kanta za napucavanje?

 

To je osnovno pitanje za upravu, šta u stvari hoće?

 

Prvak ABA više neće u EL, a šta mi možemo da ponudimo da bismo konkurusali za licencu ili vajld kard?

 

Uprava nije obezbedila ono osnovno, a to je dobar budžet. Ovaj minmalni koji je uslov za učestvovanje u EL je goli kurac i ništa više od toga. Ako godinama nisi u stanju da obezbediš nešto više, skloni se, valjda će se naći neko ko može.

 

Ovako smo u danu mrmota, zauvek...

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ma ne bi nam koristio covek koga zovu Manimal,koji donosi tu defanzivu i jak skok koji trazimo...totalno smo ga opravdano preskocili...Ne!

Ajde da smo izbirljivi u komforu ali dok krpe Luka i Simke....ludilo

A jel taj Manimal uopste hteo u Evropu?

Link to comment
Share on other sites

Holins je odlican. Sut ce doci kada se malo rastereti.

Mnogo povike na Simona, a on je tu samo zbog nesrece koja nam se desava i nije kriv sto mora da krpi.

Kuzmic je po meni krivac za izgubljenu utakmicu i ako dodje centar, moze biti samo 3 opcija.

Lazarevic odlican. Izgleda da nema slobodu da sutne, a i upadljivo nije dobio par puta loptu kada je bio sam na sutu.

Ocaran sam igrom i ako dodje centar i ako se Dobric vrati na proslogodisnjem nivou, uz Davidovca i Vajta, ova ekipa moze do 8.

To je moja hrabra prognoza, pa sta bude 🙂  I da, i ja sam saglasan sa tim da je igrao Cirbes, mi bi ovo dobili.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Odličan post Lakija. Nestvarno je da u 2021. Simonović, Kuzmić i Mitrović igraju bitnu ulogu u jednom EL timu, kako god se zvao taj tim. To su ljudi koji su bili korektni igrači prije možda 4 do 5 sezona. 

 

Meni Mitar prijatno iznenadjenje. Ojacao je, moze da se iskoristi.

 

Zato Simon i Kuzmic nerealno losi, amaterski losi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

Prvi put da se Lakiju ne svidja igrac sa krvavim kolenima.Desilo se cudo.

 

Ma ja obožavam takve igrače, sviđa mi se i Holins ALI NE KAO JEDINI IGRAČ NA POZICIJI CRNCA.

 

Koncepcijski je to pogrešno, jednostavno MORAŠ imati makar JEDNOG JEDINOG skorera u ekipi, ovo je košarka, lopta se povremeno mora proterati kroz obruč. 

 

Valjda svi znaju da sam ja prvi za Radonjizam ali ne može tebi crni Lazarević da bude prva napadačka opcija, jebote, ne može pa ne može pa ne može pa ne može. Zato što ne može jebiga.

 

Nek dovedu još jednog beka šutera i odjednom će Holins biti među najkorisnijim u ekipi.

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam nakon debija Loyda u istoj hali u isto vrijeme Laki i Mile su pisali oproštajno pismo. :classic_laugh:

 

...

 

Da smo mogli više u ovom trenutku, nismo. Znam da je šut mogao biti bolji ali kratka rotacija a jaka odbrana 40 minuta su uzeli maha.

 

Međutim dugoročno gledano ovakav reket će nas koštati bilo kakvih ambicija u ovom takmičenju. Ovo je horor a JOB i Energy King bi u ovom trenutku izgledali kao ozbiljna pojačanja.

Edited by Sector
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Nisam sve gledao ali ovo sto jesam rekao bih i da ste imali ok kriterijum sudjenja i da su dopustili mnogo kontakta ,posebno igracima bez imalo EL kredita, mislim na lazarevica. 

Bilo je uglavnom korektno. 

Mozda je ovo poslednje odvajanje DeKoloa moglo da se sudi kao faul u napadu ali to je on, jbg. 

 

 

 

22 minutes ago, Del Piero said:

Jedina zamerka prevelika stidljivost u sutu. U par navrata je preskakao potpuno otvorene suteve. Mi to moramo da uzimamo u EL, ubaci nas u problem kad ne uzme taj sut.

 

15 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Lazarevica treba da guramo punom parom,novi stub odbrane,treba ga polivati hladnom vodom kad ne sutne tu otvirenu trojku!

Nije mu sut glavna odlika a mislim da je ta stidljivost odlika neke hijerarhije, nema respekta prema protivnickim igracima ali ima prema svojim saigracima. Ali oslobodice se i tu. Svakako, otvorene suteve treba da uzme svako u timu (osim Luke, Kuza, Cirbesa).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Meni Mitar prijatno iznenadjenje. Ojacao je, moze da se iskoristi.

 

Zato Simon i Kuzmic nerealno losi, amaterski losi.

Mitrović je užasan igrač. Na početku utakmice preko njega smo primili gomilu poena, pretrčavali su ga, bušili ga na picku. U napadu je takođe krš, lik ima bukvalno 2 poena u rukama. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radonjiću brate mili...odgledaj snimak tekme...imaš aždaju u majčicu na bratele u najavi u baby face Lazareviću...nemoj nas više sa Simketom ljubi te brat...vala dosta je bilo. Zadeni ga...daj flomastere da šilji...odradio je svoje klubu...da nam je živ i zdrav i da mu lepo stoji kravata.

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

 

 

 

 

Nije mu sut glavna odlika a mislim da je ta stidljivost odlika neke hijerarhije, nema respekta prema protivnickim igracima ali ima prema svojim saigracima. Ali oslobodice se i tu. Svakako, otvorene suteve treba da uzme svako u timu (osim Luke, Kuza, Cirbesa).

Mislim da nije to vecinski.Pre je jer to "nije njegov posao" i sto je bio opak kamenjar ranije pa kao nije spreman za el,a ono gle cuda kosevi i otvoreni sutevi svuda isti.

Ne tako davno je menjao formu suta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...