Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kako smo se nadali, dobro smo se udali. 

 

Nije ovo lose za pocetak, svi do jednog igraca su pokazali zelju i borbenost koju ocekujemo. Sa ovako kratkom rotacijom tesko da je moglo bolje, morao je Fener da bude jos losiji da bi mi ovo dobili. 

 

OK mogli smo da budemo bolji u sutu za 3p i na taj nacin da ode na nasu stranu, ali uz onako jaku odbranu tesko je pogadjati, nije ovo trening. 

 

I pored poraza ja sam zadovoljan, vracamo se nepovredjeni i cepamo dalje. 

Link to comment
Share on other sites

ma zajebi me toga skupo smo prodali kozu..

ne mogu da verujem da je ra toliko jebeno tvrdoglav..

znaci nie doveo zamenu za vajta, bez kog je ostao na minimum 3 meseca, sad ni nakon sto je ostao bez cirbesa za min 5 utakmica i dalje jebeno na razmislja o angazovanju bar jedne 4/5 na jebena 3 meseca, ne za jebenu zenu, a sve sto ima od visokoh je jedan kuzmic koji fizicki ne moze da izdrzi ni 15 minuta i jedan mitrovic..

jebena tvrdoglavost lvl 1000

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce klub reagovati i dovesti bilo kog centra. Bukvalno bilo ko je korisniji od Kuzmica.

Simonovica ne bih vise ni komentarisao. Mucnije mi je gledati ga od sina Filipa. 

Za ostale momke svaka cast na borbi.

Lazarevicu posebno. Ovo je nesto sasvim novo za njega. Do juce gulio u fmp. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta. Dobra borba, ali treba i ubaciti nešto za pobedu, a to je najviše falilo. Hollins i Simon su morali ubaciti one otvorene šuteve. 

 

Džoni nije trebao mnogo da pokaže da mu je mesto u EL.

 

Lazarević fantastičan. Branio je sve od pozicje od 3 do 5 i to radio vrhunski.

 

Kalina nije igrač koji treba da igra iso na vrh trojke i dribla nekoliko napada zaredom i ne treba da ga koristimo tako. Nadam se da čemo povratkom povređenih njega moči vratiti u ulogu koja mu najbolje odgovara.

 

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam stvarno, meni je Holins totalno fit za ovakvu ekipu. Oni sto prizivaju Woldena , ne bi docekao kraj sa svojom odbranom i selekcijom faluova. Simon je problem koji ce verovatno povratkom povredjenih igraca valjda nestati, Kuzmara ce nam j. mater do kraja sezone. Bice ovo sezona hard diffens. Lazarevic odlican , samo sto mora da sutne otvorenu trojku

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Kakva steta, u picku materinu. Mnogo bi mi lakse bilo da smo trsli 20 razlike.

 

Meni se svidja kako igramo. Ne postoji nacin da se posibamo sa najmanjim budzetom u EL nego ovako.

 

Nadam se da ce protivu Buducnosti moci da ulete Dobric i Laza bar na 5 minuta, znacilo bi dosta.

 

Fenerbahce bez ikakvih sansi za plej of.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Steta za vas. Imali ste ih. Steta sto nije pao brejk na startu,to bi znacilo i za nastavak EL kampanje. Nisam sve gledao ali ovo sto jesam rekao bih i da ste imali ok kriterijum sudjenja i da su dopustili mnogo kontakta ,posebno igracima bez imalo EL kredita, mislim na lazarevica. 

Link to comment
Share on other sites

Lazarevic je fantastican, ne bezi ni od koga, u par navrata je i Veselog pomerao po terenu u borbi za poziciju. Dzaba ti snaga bez tog fajterskog mentaliteta, a njemu je on na maksimumu.

 

Jedina zamerka prevelika stidljivost u sutu. U par navrata je preskakao potpuno otvorene suteve. Mi to moramo da uzimamo u EL, ubaci nas u problem kad ne uzme taj sut.

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Fener je bio baš očajan. Bukvalno su nam se nudili ovako sakatima, sa dva penzionera za banju i gomilom igrača koji nam fale. Tek na kraju su nas rešili, kad su se Kalina i Džoni umorili... Centri su nam očaj, znali smo to, ali baš boli gledati Mitra i naročito Kuza ovako nemoćne... Ja bih ubacio nekog od ona dva klinca, pa kud puklo... Lazarević je dobitak, Volters se malo povadio u drugom, a Holins je morao da pogodi još koji otvoren šut... Ipak ne gubim nadu u njega... Centra dovesti koliko sutra, i najuriti Simona (puste želje nažalost), pa da se šibamo...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Issey said:

Fener je bio baš očajan. Bukvalno su nam se nudili ovako sakatima, sa dva penzionera za banju i gomilom igrača koji nam fale. Tek na kraju su nas rešili, kad su se Kalina i Džoni umorili... Centri su nam očaj, znali smo to, ali baš boli gledati Mitra i naročito Kuza ovako nemoćne... Ja bih ubacio nekog od ona dva klinca, pa kud puklo... Lazarević je dobitak, Volters se malo povadio u drugom, a Holins je morao da pogodi još koji otvoren šut... Ipak ne gubim nadu u njega... Centra dovesti koliko sutra, i najuriti Simona (puste želje nažalost), pa da se šibamo...

Pa resili su nas u poslednjem minutu utakmice.Jbg do tada je bilo otvoreno sve.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Nadam se da ce klub reagovati i dovesti bilo kog centra. Bukvalno bilo ko je korisniji od Kuzmica.

Simonovica ne bih vise ni komentarisao. Mucnije mi je gledati ga od sina Filipa. 

Za ostale momke svaka cast na borbi.

Lazarevicu posebno. Ovo je nesto sasvim novo za njega. Do juce gulio u fmp. 

Izgleda da nisam jedini pomislio ovo.Ajde i da ga uguraju i da mu skoce ajde i da se desi lose sutersko vece(mada njemu je tako svako) nego ona utrcavanja jednom polonare jednom ne znam koga,krajni bezobrazluk,neke kontre isto na njegovu dusu.

 

 

Lazarevica treba da guramo punom parom,novi stub odbrane,treba ga polivati hladnom vodom kad ne sutne tu otvirenu trojku!

 

 

Veliki problem kod irganizacije napada je sto Nejt,Nikola i Holins(to nam dodju svi bekovi) su ocajni u demarkaciji,Nejt barem 5 napada po mecu ovako upropasti.Veci tu problem naprave nego sto nisu pass first igraci.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, L' Imperatore said:

...Kalina nije igrač koji treba da igra iso na vrh trojke i dribla nekoliko napada zaredom i ne treba da ga koristimo tako. Nadam se da čemo povratkom povređenih njega moči vratiti u ulogu koja mu najbolje odgovara....

 

 

 

Meni je ovo glavni utisak utakmice. Njegovo večerašnje izdanje se poklapa sa izjavom koju je dao ovih dana, kako želi da pokaže da može da bude glavni igrač i lider tima.

Kalina je fantastičan igrač, ali danas je previše forsirao i radio neke stvari koje mogu da prođu protiv Splita, ali ne i na ovom nivou.

Siguran sam da će sve to izgledati mnogo bolje kada budemo kompletni i kada jednog dana budemo imali centra.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...